Влюбена в мъж Скорпион!
Здравейте! Реших да напиша тази тема, защото вече ще се побъркам, моля ви за някакви адекватни съвети какво да правя, защото аз съм много объркана!
Аз съм жена, зодия Везни, на 22 години съм. Имах щастлива 5 годишна връзка, докато не се запознах с въпросния мъж Скорпион - на 40г, няма жена, няма деца. Толкова много ме привлече, че стигнах до там да изневеря на приятеля ми ( той не разбра за тази изневяра, но аз реших да се разделя с него, защото ми тежеше на съвестта и не исках да го лъжа. ) И от там се започна моята драма. С въпросния мъж имаме обща компания, затова често се засичаме по партита и събирания, след които аз винаги си тръгвам с него, остава да спи при мен и на сутринта си тръгва.. Така беше отначалото. Оказа се обаче, че един от неговите приятели- Живко, също е влюбен в мен, сбиха се двамата заради мен, скараха се и не си говориха с месеци, през които моята "връзка" с Скорпиона продължаваше, но тайно от абсолютно всички. Той не искаше никой да разбира за нас. Държи се мило, ухажва ме, задава ми провокативни въпроси и ме гледа право в очте, когато му отговарям.. Страшно проницателен е, разбира кога го лъжа и кога му казвам истината. Разпитва ме за бившите ми връзки, всякаш се опитва да се убеди, че нямам все още чувства към някой от бившите ми. Супер ревнив е и му е още по трудно, понеже в нашата компания главно съм заобиколена от мъже, които се опитват да ме свалят, а той не може да каже или направи нищо, защото нали всичко трябвало да бъде тайна! Аз разбира се, винаги когато останем на саме съм му казвала, че нямам интерес към никой друг и той уж ми вярваше, но му личеше, че се дразни. Преди 2 месеца, аз и въпросния негов приятел, който е влюбен в мен трябваше да ме закара до вкъщи (по заповед на скорпиончето) и претърпяхме тежка катастрофа, след която и двамата бяхме приети в болница. От тогава - вече 2 месеца, моя Скорпион нито поиска да ме чуе когато бях в болницата, нито от тогава иска да ме вижда. Само един път се засякохме преди месец, тогава беше направо като бойно поле. Крещя ми, вика ми, хвърляше, чупеше и аз не мога да си обясня защо!! Той обвинява мен за катастрофата и каза, че ако продължаваме да се виждаме ще стане някоя беля, пак ще се скара с Живко, а не иска. Блокира ме, не ми вдигаше телефона 2 месеца. От скоро обаче разбрах от хора от нашата компания, че той дискретно питал за мен, питал дали си имам приятел, отблокирал ме е, но не ми отговаря на съобщенията, само ги чете. Дори си прави разни фалшиви профили в Фейсбук с цел да ми следи профила, без да разбирам че е той. Не иска изобщо да ми покаже, че му пука за мен по някакъв начин. Разбрал, че имам нов приятел, което разбира се изобщо не е вярно!! и започнал да разпитва за него, какъв е, от къде е (което пак показва, че не съм му безразлична), но на мен отново отказва да ми отговори на съобщенията. Моля ви, който е запознат с мъжете скорпиони да ми помогне, защото ще се побъркам, всяка вечер го сънувам, сълзите си изплаках за него! Кажете ми какво да направя, как да го привлека към себе си, за да мога поне да му обясня как стоят нещата, че си нямам нов приятел и т. н.. Как да го примамя, като той даже не ми отговаря?? Защото съм убедена, че не съм му безразлична, а неговия инат ме побърква!!

Коментари

1.   Ще береш ядове с мъж скорпион. Прочети в интернет, вятно е.

2.   Само се опитвам да реша, кой е с по-сериозни психични проблеми от вас 2-мата..

3.   И тук казвам - губене на време е.
За кво си писала историята 2 пъти между другото?

4.   И аз съм скорпион.

5.   Бягай, момиче! И не защото този мъж е скорпион, а защото е незрял и неуравновесен! Истинският мъж е спокоен и служи за опора в живота, който не е лесен за никой, тоест нямаш нужда от човек, който да ти го усложнява допълнително. Освен това дивата ревност не е признак за любов, а за неувереност в себе си.

7.   Зодията няма нищо общо. Просто този мъж първо е 18 години по-голям от теб, второ е ненормален. Не знам що се занимаваш...

8.   Описанието на този мъж определено не звучи като описание на една зряла, осъзната, адекватно разсъждаваща личност. Както и много други преди мен са посочили, има редица нередности в отношението и поведението на този човек към теб, върху които би било добре в най-скоро време да разсъдиш зряло и като голям човек. Помисли от друг ъгъл: ако хипотетично имаш дъщеря на твоите години, въвлечена в подобна история, би ли я посъветвала да продължи нататък с такъв човек? Предричаш ли й светло бъдеще? Вярваш ли, че ако има деца от такъв човек, тя и те ще бъдат щастливи и пълноценни? Помисли добре и най-вече, искрено пред самата себе си. Обещай си да бъдеш зрял човек в тази ситуация. По-полезно е за самата теб. И със сигурност би довело до много по-желани резултати в бъдеще.

(Една вметка, въпреки че никак не съм по астрологичните прогнози и зодиакалните съюзи: аз съм на 23, Везна, и от 5 години имам невероятно щастливи и хармонични отношения с мъж Скорпион. Живеем заедно също почти от толкова. Кълна се, че никога не съм срещала по-открит, разбран и адекватен човек от него. Нежен, грижовен и любящ. И още много достойни за уважение качества, които сега ще спестя, за да не губя от твоето и от времето на другите читатели. В този ред на мисли смятам, че е крайно време да се спре с окачествяването на един или друг човек като такъв или онакъв, заради зодиакалния знак, под който е роден. И като се каже: ОХ, АМА ТОЙ Е СКОРПИОН!!! все едно идва второто пришествие и всички ахват, изпаднали в агония. Молим! Във всяко стадо има мърша, има и качествена стока. Наистина някои хора прекаляват с астрологичните обяснения и отхвърлят потенциално съвестни хора, само защото са родени под тази или онази зодия. Това беше само вметка малко извън основния проблем, които вече разясних по-горе).

Успех! И мисли трезво!
Никой не може да ти причини по-голямо нещастие от самата теб!

А не си струва да си изживяваш живота с психически нестабилен мъж...

9.   Аз вярвам в хороскопи, занимавам се с това. При твоя мъж има обаче и по-голям проблем. Аз така и не разбрах с кое ти си виновна за катастрофата. Значи първо - ТОЙ е накарал Живко да те закара, второ не си ТИ шофирала, нито предполагам си имала каквато и да е роля за катастрофата. Този мъж е изключително странен и нестабилен. А и все пак се замисли - със сигурност ИМА причина този мъж на 40 да няма жена и деца. Според мен този мъж само ще ти изгуби времето и ще ти съсипе нервната система. А и между другото, разбери му часа на раждане и го проучи. Астрологията не е само слънчевия знак /зодията/, има хиляди компоненти. Ако искаш даже напиши тук датата и часа, и мога аз да погледна.

10.   , , За кво си писала историята 2 пъти между другото? ''
И аз това питам

11.   Мда, номер 5 е много прав/а. И аз съм вече дърт скорпион (46), жена ми е везна и предполагам, не й е лесно:) Сладка си и наивна и няма как да бъдеш щастлива в тази ситуация. Скорпиона живее щастливо с жени силни и уважаващи себе си! Всички останали ще бъдат мачкани, не само психически. Освен ако не си с благороден скорпион, а твоя не е такъв!!! Така, че не се изправяй срещу огън, който не можеш да укротиш. РАЗКАРВАЙ ГО и си намери човек за теб :)

12.   скорпионите са психопати, не се занимавай, бягай надалеч, всичко което си написала за него е психопатско поведение, ужас

13.   Мисля, че и двамата се обичате, затова ще е престъпление от глупави недоразумения да убиете една любов. След като те ревнува от Живко, не е редно да се прибираш с него сама в кола. Това е, което мога да кажа. Вместо да плачеш, опитай някакъв начин, за да контактуваш с него и да си поговорите. Можеш да му кажеш, че подозренията му са напразни.

14.   А след като е на 40 години без жена и деца, не ти ли свтна една червена лампичка, че това НЕ Е СЛУЧАЙНО? Че за това си има някакви много основателни причини?
Или реши, че срещайки стотици жени през живота си, горкият не е имал късмета да попадне на нито една свястна, и цял живот е чакал теб - специалната, да му отвориш очите за любовта?
Господи, колко наивни и с фалшиво чувство за собствена значимост могат да бъдат някой хора...