Изневерих и искам още, но не получавам.
Мразя изневярата. Грозна е и ранява. Лично съм била наранявана много през живота си. Не исках да го правя, но.... Историята ми започна така от 3 години имам сериозна връзка, като през този период се разделихме с приятеля ми за 2 месеца. Тогава той излезе с друга, както и аз. Бях в чужбина и тогава се запознах с Него( мъжа, с който изневерих). Запознахме се първата вечер, когато раздялата ми беше вече факт и бях много наранена. Новият мъж беше уникален, впечатляващ... Единственият мъж, който ми отне вниманието и болката. Той ме търсеше, искаше връзка, имтимност. Звънеше и ми пишеше всеки ден канаше ме на срещи.. Но аз не знаех как да се държа, бях неуравновесена от раздялата с бившия. Разочаровах го, изглеждах като луда. Излязох с него и бях бясна търсех отмъщение и на 2рата среща се натисках с него до момент, в който не биваше.. Опипваше ме, аз него също - той свърши, но не правихме секс. Той ме помисли за лека жена предполагам. Въпреки това продължи да ме търси.. Видяхме се пак и правихме секс. На 3тата среща. Каза ми, че иска да ме види отново, искаше да се снима с мен за спомен- беше уникално мил. На следващия ден ме попита какви са плановете ми за довечера, аз отговорих не знам нямам защо след часове... той каза няма значение. На същата вечер излязох той видя и ми писа към 2 през нощта, че съм лъжлиня и не искал повече да говори с мен. Изчезна от живота ми.. Аз заминах. Появи се след известно време когато си беше дошъл в България писа ми, но аз го отрязях. Беше казал на приятелите си, че е искал да ме види, но е помислил, че нямам желание. И мина една година, в която не се чухме и не си писахме. Бях се събрала с бившия си, който приемах за живота си, до момента в който не започна да ме пребива като куче. За всеки скандал, все по-зле. Извиняваше сем първоначално, а после казваше, че това било заслужено и за да се науча как да се държа с него. Той е на 23 100 килограма аз съм на 22-45. Пребиваше ме много често на месец по 4 пъти, кървях, бях синя. Удряше ме с умруци в главата. Изду ми скулите.. не можах да излизам да вървя да седя на светлина. Носа ми кървеше безпричинно след тези травми. Друг път ме удари с такава сила и злоба в корема, че ми изкара въздуха не можех да дишам мислех, че ми е счупил ребро и умирам. Исках да отида в спешното, а той ми казваше Мило, мило какво ти стана. Искаше да не ходим в болницата, но отидохме. Минах през ренген лъжех, че получих травмата по време на спорт. Мина време, боя продължи в по-леки форми... Заминах отново в чужбина и реших да потърся него, въпросният мъж, с когото имах 3 срещи. Бяхме се чували по телефона казваше ми, че е различен, че ме иска.. Писа ми месец, после ми каза ти си имаш приятел и изчезна(по това време бях в България и бях с приятеля си) Минаха 3-4 месеца и дойдох в чужбина потърсих го и той ми каза да се видим- видяхме се. Беше уникална вечер. Перфектната среща за мен. Правихме секс въпреки, че му се дърпах, той не свали ръцете си от мен не можех да се съпротивлявам. каза ми, че заминава за България за лятото след една седмица и че иска да се видим пак. На другия ден ми се обади, пишеше ми от време на време, но така и не ми каза да се видим пак... Затова реших да го попитам - Къде си искаш ли да се видим две нощи преди да си замине беше около 10:30... Той изчезна така и не ми отговори. Имам снимки в фейсбук с приятеля си все още. В момента все още сме заедно, но го помолих да не ме бие повече или да се разделим.. Той каза, че е съгласен, но в момента, в който се скараме ми казва Искаш ли да те пребия пак??? .... А преди не беше такъв... Беше мил и нежен всяка седмица ми подаряваше цветя... Живеем заедно, но се случиха много лоши неща в живота му и оттогава почнаха тежките побой... Разбирате ли, аз не мога повече не искам да ме боли. Искам да спре, но не вярвам... ЗАТОВА ТОВА МОМЧЕ, с което изневерих е важно за мен, но мисля, че той ме използва за единия секс... дори не поиска да ми отговори, а аз наистина го искам... ДАЙТЕ ми съвет, как да привлека това момче, за да се видим пак да ме иска за нещо повече от секс- възможно ли е? Или не... Приятелят му ми беше казал, че преди е имал връзка и е бил дълбоко наранен и оттогава е станал такъв.... Не знам, бих ли могла да бъда в мислите му, или той винаги ще иска всички жени? Разбирате ли, той е моето спасение ОТ АДА... Искам всичко в него- желая го, но не усещам същото... Какъв съвет бихте ми дали?

Коментари

3.   Е*а си ненормалната работа, бих казал. Не знам кой да намразя повече, дали този, който бие, или бития...
Конкретно в твоя случай има само един правилен изход. Вземай си боклуците, където и да живееш(нямам предвид мъжете в живота ти, а вещите ти) и се махай някъде, където никой не познаваш. От "връзките" с тези двамата, нищо по-различно няма да излезе. С единия секс, с другия бой. Ако ти харесва, продължавай така :)

4.   Какъв съвет ли? Ти си умствено изостанала, какъв съвет? Нормален човек не забърква такива каши и не е доброволна боксова круша. Идвало ли ти в кокошия ум, че може и да си без мъж, че си самостоятелен човек, а не анекс? ! И дори се чудиш откъде са ти проблемите.

5.   Не ти трябва мъж за да излезеш от "ада". Очевидно е, че бившият ти има сериозни психически проблеми. Ако искаш да не бъдеш пребита до смърт, както се случва с много от системно пребиваните жени ти препоръчвам веднага да скъсаш с "приятеля" ти. Той най-вероятно усеща подсъзнателно, че ти искаш друг. А този другия го зарежи, очевидно е, че те е търсил само за секс. Бил е мил, защото това му е стилът, не защото е влюбен в теб реално. Ако беше-нямше да те остави на произвола на съдбата, а щяхте да сте заедно сега.

6.   "Ето къде си, от кога те търсих! " - от доктор в 4-ти километър.

7.   Съвета ми е да го потърсиш и да му споделиш историята си.

8.   Съгласна съм с останалите коментари. Първо излез от ада, в който си и после търси друг мъж.

9.   И 3-мата сте за психиатрията!
Но всъщност няма нищо учудващо - търкулнало се гърненцето, та си намерило похлупачета...

11.   Автор ::: Благодаря за отговорите ви. Дори и за тези, които ме наричат умствено изостанала.. Разбирате ли, трудно е когато познавате някой от 8 години и сте израснали заедно и винаги е пазел гърба ви, бил е уникален човек... А после го е сполетял лош обрат в живота и е решил да изкара агресията си върху вас. Мен със сигурност ме е боляло повече, но аз също бих искала той да се съвземе и да си припомни какъв човек е бил преди. Дори след ударите аз искам този човек да преодолее проблемите си. Но това не е важно. Статията я написах относно другият мъж в живота ми, където не питам - пука ли му? А питам вас мъже и жени, той е зодия Стрелец на 21 години и преди е обичал много момиче, което го е наранило много оттогава има само мимолетни забивки... Как аз бих могла да го накарам да мисли за мен? Да му бъда интересна.. и дори да не е връзка просто секса да е по-редовен не за веднъж. Аз съм напълно съгласна на това. Също така към номер 4 - Да, била съм и без мъж и без секс за повече от 9 месеца и не ми харесва. Искам да имам тръпка в живота си, било секс или връзка. Доколкото сегашната ми връзка - опитвам се да взема правилното решение, но не е толкова лесно като един анонимен коментар ;)

12.   Най-добре остани сама за известно време. Не схванах с другото момче какви толкова са ви отношенията, но щом те търси по-скоро от време на време, най-вероятно не му пука особено много. А на приятелят ти, каквото и да му се е случило и да е преживял, няма никакво право да си го изкарва върху теб и да те удря. Насинил ти лицето, почти ти счупил ребрата,... ами той следващия път може и да те убие наистина. И после да те пита пак какво ти е станало. Какви са тея глупости. Защо се връщаш при него? Деца нямате, млада си... Изобщо не те разбирам.

13.   Висчко ти изчетох. Но ти си буклук. Заслужаваш си и боя и мъченията и никой да не ти обръща внимание.

Запомни, че жената има право да избира. Ти обаче си избираш идиоти, щото самата си такава.

Бившия ти те ползва за боксова круша да си избива комплексите. Истинските мъже не бият. За теб обаче те са мит и не съществуват, никога няма да си с такъв. Тези мъже всеки ден минават покрай теб на улицата, но ти не ги забелязваш. Твърде много мислиш за това как ти се представяш, защото. Сигурно си и красива. Споко, вичките ти мъчения ще свършат, като погрознееш. Тогава даже и играчите като втория няма да те търсят. Никой няма да те търси. А това неименуемо ще се случи... след 40така обикновено.

14.   На теб не ти е проблема изневярата, а, че си боксова круша вкъщи. И не ти е нужен друг мъж, за да излезеш от това наистина жалко положение. Осъзнай се, бият те, унижават те, ти даже не усещаш големия проблем, седнала да дискутира малкия - някакъв скрит секс и изневяра. На теб проблема ти е в побоищата, които отнасяш. И ще се обърна към всички жени в подобно положение. Веднъж да ви е бил - НИКОГА няма да спре. Осъзнайте се, хора сте, имате чест. Как ще позволявате това, да ви бият мъжете ви? Жалки сте, просто жалки, изтривалки и плюнки.

15.   Любовта, истинската любов, лекува много пороци. Но трябва и акъл. Трябва да четете книжки за човешките взаимоотношения. Има много такива в Интернет и по библиотеките. Няма да си губите времето, защото ще ви придобитото знание ще ви помогне в живота, а незнанието и неумението може да ви го съсипе. Та, за приятеля ти. Аз смятам, че и на него не е му е приятно, че те бие. Че след това изпитва големи угризения. Но ти явно му даваш поводи, като го предизвикваш, караш го да ревнува, и проч. Може да не съм прав, не съм ви светил, но в една връзка, когато е проблемна, най-често са виновни и двамата. Не слушай тия, дето ти казват - търси си друг! Другият също ще има кусури, пък и ти също да повтаряш своите. А и не есе знае, дали ще можеш да го обикнеш, колкото и да е добър. Ако има любов между вас, опитайте да не се дразните и предизвиквате. Може би ще успеете да спасите любовта. Ако се държиш подходящо, този побойник за в бъдеще може и на ръце да те носи, и във всичко да ти угажда, да поиска да направи живота ти рай! Знам, че много зависи именно от жената, ако поиска да пази гордостта на мъжа до себе си, без да унижава себе си самата, ако не е вироглав инат, ами слуша и уважава мнението на мъжа. Това е голямото женско умение. Опитай!

16.   Мечтай си. Ти за него си просто безплатен секс.