Влюбена съм в женен мъж
Здравейте! Бих пожелала да остана анонимна. Проблемът ми е, че имам чувства към достатъчно по - възрастен от мен мъж. Запознахме се на тренировките, които и двамата посещавахме. В началото той имаше по - странно отношение към мен, но тогава не се замислях и приемах всичко. От начало бяха само намеци. Един ден направи опит да ме целуне и с всеки следващ път задълбаваше отношенията. След време развих симпатии към него като това прерастна в по - силни чувства. Всичко това се развиваше в рамките на половин година. Накрая реших да му призная всичко като той се съгласи да се виждаме извън тренировките. От тогава колкото и пъти да се чуем все е различен. Веднъж е мил, а в следващия път се държи в сякаш не му пука, което ме съсипва, защото имам нужда да го виждам. Знам, че не е правилно и всеки би ме посъветвал да го забравя, но остана ли сама почвам да се депресирам. Няма на кого да споделя, затова пиша в този сайт. Въпросът ми е какво да направя. Благодаря предварително за отделеното време

Коментари

1.   Здравей. От 3 месеца съм с женен мъж. По-голям е с 20 години. С времето много се привързах към него. Оставих приятеля си. Той много ми помага с всичко. Но вечер е при семейството си, а аз съм сама. Отначало не ми пречеше, но с времето започва да боли. Все повече и повече. Когато го виждам с жена си и детето си. Започна да се държи студено. Хванах си приятел. Откачи. Не може да е само с мен, но не иска и аз да съм с друг. Не знам как сама се вкарах в този филм. Не мога да го оставя. По-добре не се захващай. Не си струва щастие за няколко часа, защото после с дни ще си тъжна.