Искам мъжко мнение..
Здравейте! От няколко месеца имам връзка с женен мъж, аз съм 39 той на 53-4. Всъщност незнам дали е връзка... виждаме се по 2, 3 най много 4 пъти в месеца. Чуваме се всеки ден, почти не пропуска ден да ми звъни и да ме пита как съм що съм и колко много иска да ме види и куп други сладки приказки. Непрекъснато повтаря колко много иска да е с мен но не може. Ами ок, като не може, да не е... но какво иска, за какво съм му като не може да ме вижда, защо тогава продължава да ме търси? Не виждам смисъл, но ми интерсно да видя какво е мнението на мъжете по въпроса.

Коментари

1.   Твоят въпрос звучи много наивно.
Всеки мъж би искал да има любовница.
Как за какво си му? За разнообразие, естествено.

2.   То не е ли очевдино какво иска? На 39 си, не си на 15, сещай се. Емоции, секс, чесане на егото. Представи си, че си мъж на 54 и ти върже млада мацка, която няма база за сравнение с неговата стара съпруга - ами готино е за егото. Отделно дето той си е спал с неговата вече 30 г. и си е друго да разнообразиш малко. Ти ако 30 г. си яла само боб, дали няма да искаш да хапнеш и пържолка?

Но щом ти не искаш просто секс, защо си с него?

3.   Защото му е скучно, а бабата я боли кръста за секс.

4.   За секс! Използва те.

5.   Ти сериозно ли?
Причини бол, емоционална връзка, секс, душевна кофа. И ред други работи, а сега въпрос към теб ти какво правиш с него след като знаеш, че не може да е с теб?

6.   Чеше си егото с теб. Токова е просто.

8.   Авторке, а ти къде се вреш да разваляш чуждо семейство?

9.   Мисля, че той много се привърза и свикна с мен, в началото му беше много трудно.. незнам защо ми се искаше да видя и малко по различни отговори.
Още един въпрос, как да постъпя за да го накрам да спре да ме търси, без даго нараня и да изпадам в обяснения защо не икам повече да се виждам с него.
Започнах да му мрънкам умишлено, че не искам повече да карам така и искам да го виждам по често и по за дълго, смятам по този начин да го изплаша и сам да се откаже, незнам дали ще има ефект.
На въпроса ви защо съм с него... ами честно, човека се появи в много труден за мен етап от живота ми с омайни приказки колко много иска да е до мен и да ми помага за всичко, знаех, че от дълго време не е бил с жена... казах си ок, що пък да не, той ще се радва на секс аз пък на каквото си поискам. Само, че до сега нищо не съм му поискала, месеци наред съм с него, човека си хапва пържолка когато си поиска и е много доволен, че и му е безплатна. Само че аз ако искам да съм с някой само за да ме ебе ще мога да съм с няколко години по млад от мен, не от него. От вече няколко месеца искам да приключа с него обаче ми е много трудно. Дайте идеи, ако сте мъж какво би ви накарало да се откажете от жена, която много искате? Мислих да стана лоша, груба и да започна да му иска пари и какво ли не, но не мога.. други идеи ми трябват. Мисля, че той много се привърза и свикна с мен, не искам да го наранявам и да страда.
И ако ви се струва найвно и глупаво всичко това за 39г жена, да знам така е
Представете си, че има такива жени изглеждащи малки наивни и глупави, аз съм една от тях ☺

10.   Да се включа като почти такъв. Това, че "не може" може да означава различни неща. Може морално да не може да си го позволи, а може и да е например с еректилна дисфункция. Последното е факт при мен. Това обаче не блокира мозъка да не го желае. Не случайно казват: "меракът умира последен".
Изобщо не е изключено съпругата да се е запуснала до вид убиващ всякакво желание за секс. Може тя да го е загубила и/или да "пуска" на някакви големи интервали по нейно си осмотрение. При мен специално са налице в комбинация всичките причини, които изброих. Даже има и още, но да не ви отегчавам... Така от година съм се отказал да се опитвам да контактувам с нея интимно. Не се опитвам да си търся нещо "навън", щото си знам, че "ме няма". Виж "духовният" контакт с дами харесващи по някакъв начин общуването с мен, е "друга бира". А контакт с по-млад човек винаги носи положителни емоции. Не е задължително да му се лепва етикет "его".
Към авторката: ако имаш време за гебене, ако не търсиш нищо сериозно в момента - няма лошо да се позабавлявате. Но не очаквай нищо сериозно. Така виждам аз нещата... "от мойта си камбанария".

11.   Може да те обича, но ако си има жена не е толко лесно

12.   Оооо, тегли му шута, на 54 г., е срокът на годност изтича, пък и е женен, и с деца, може би, и внуци, знае ли човек...на тия год. няма да се разведе, а и за какво ти е, намери някой на твоите години, толкова ли не можеш? Сериозно ли си на 39? Звучиш като на 20.

13.   Защо не кажеш ти каква си, стара мома ли си, женена ли си. Пак премълчаваш подробности за да караш хората да ти задават още въпроси. Правите 3, 4 пъти секс в месеца. Доволна ли си от секса с него? На 39 си и не можеш да си обясниш защо ти се обажда! Защо се правиш на толкова наивна. С колко мъже си била до сега?

14.   Неангажиращ секс с теб иска, за да се почувства млад.

15.   И какво лощо има този мъо да иска точно това? Тук половинята като станат на по 40 ще се пишат умрели вероятно!
Изумителна е женсската логика наистина! Защо търсиш безумни начини да го отблъснеш? Просто поговорете, разделете се с целувка и продължавай напред!

16.   Държи те на кукучката със сладки приказки, иначе действията му друго говорят. И не ли малко възстаричък за теб? Най добре не се занимавай с него.

17.   Добре де какво намирате в женените позастарели чичаци? Това е много кофти избор.

18.   Авторке бъди коректна с него и му кажи, че не искаш да си с него. С такива планове „как да го накарам да ме зареже” няма да свършиш добре.
Винаги ситуациите се променят и не става както си го планувал. Не сте деца за да не може да изразите чувтсвата си.

19.   Добре де, първо да си призная, че отговора и аз сама си го знам. Просто нямайки с кого да говоря по този въпрос исках няколко души да ми го кажат и затова така си пиша тук и си споделям. Защото знам какво трябва да направя но ми е трудно и ми тежко... в един момент се ядосвам и си казвам край в другия не искам. Затова си мисля да го накарам той да поиска да ме зареже. Обаче знам, че и той не иска. При нас стана така че покрай само секса допуснахме да се намесят и чувства, поне от моя страна ги има а почти съм убедена, че и от негова.
До №10 коментара ти много разсчувства... в началото и при него ги имаше тези проблеми. Беше му много кофти и трудно но аз някакси успях да го успокоя и да го накарам да се отпусне, с течение на времето се оправи и сега всичко е ок. Обаче и аз си мисля, че повече от това може би не може и се страхува да ме вижда по често. А аз не само за да права секс искам да го виждам

20.   "Само че аз ако искам да съм с някой само за да ме ебе ще мога да съм с няколко години по млад от мен, не от него"???
А ти какво всъщност искаш от него? Нали не мислиш, че ще се разведе на тези години, за да се ожени за теб. Ще се разнообрази чичото, докато му пускаш безплатно, както сама казваш. Ще се радва, че още става, че още е в играта. И после кротко ще се прибере при жена си-ни лук ял, ни лук мирисал. Не знам какви по-различни отговори си очаквала да чуеш, на 39 години си, мисли трезво.

21.   Аз съм ж30 и също като номер17 ми е супер странно какво намират.. Мен и женени, и неженени е невъзможно да ме привелкат, дори и с пари(чки) ;-)

22.   21, - подход, такт, умело предразполагане. Бил съм на твоята възраст и си давам сметка. Самочувствието не е достатъчно да се впечатли една жена. Всяка (както и мъжете естествено) си има специфични духовни потребности, като значително по-зрелия мъж отгатва по-отдалеч и предразполага към доверие. Плюс повече внимание, защото да речем страничните му занимания и интереси по-малко. За парите... те никога не са излишни... ;) По скоро не си попадала в ситуация...

23.   Авторке, ако не търсиш семейство и ти е добре с този човек, защо трябва да се разделяш с него ?! Изживейте хубави моменти, обичайте се и се радвайте един на друг. Не всяка любов, трябва непременно да приключва с брак. Просто се обичайте !

24.   От 21:
ХА-ха, изобщо не смятам, че парите са излишни ;)
Казах го, защото някои мъже са си въобразили, че като имат пари и всяка ще им върже.

Не съм 'попадала в ситуация', защото не съм допускала да се случи такава ситуация. Наречи го манталитет, възпитание, начин на мислене.... каквото ти харесва.
Сега ти или някой си би казал, дори ей така просто на инат, от злоба или от яд, че ще попадна, но дори и тогава.. винаги мога да почна да мия тоалетни примерно.

Съгласна съм, че самочувствието не е достатъчно за да се спечели някоя жена, поне в повечето случаи. И още повече, че всяка жена си има специфични духовни потребности - ето тези потребности един по - възрастен от мен мъж не може да задоволи. Има мои връстнички, с които им се получава на по - възрастните, но най - вече защото те често са в 'ситуация'. Също така специфичните им духовни потребности са сравнително лесни за задоволяване. С това не искам да ги дефинирам всичките като по - глупави, по - елементарни души или нещо такова.
Напротив, дори измежду тях има такива, които са доста по - добре образовани, по - начетени от мен. Всъщност, такива жени дори са неособено трудни за задоволяване от един прилично интелигентен чичо.
Аз обаче по - скоро бих визирала емоционалните нужди на тези жени - често те са момичета/жени, които имат нужда от бащина фигура, от някакъв вид ментор, ако щеш водач и затова се привличат към по - възрастните. Като в същото време имат някакво затрудение в това да общуват пълноценно с противополочния пол от своята възрастова група и/или по някаква причина привличат само.. да ги наречем 'смотаните' от своите връстници. Та, от там идва изказването на разни жени:'тея, дет' са на мойти години са супер лапета, аз искам зрял мъж'.. е, едни казват 'тея, дет', други 'тези, които', но погледнато от моята перспектива е едно и също.

Хората от Моето Поколение са тези, които най - добре ме разбират и тези, с които аз най - добре се разбирам :)

25.   Авторке, човек който иска, ама истински иска да бъде с някого-винаги ще намери начин. Залъгва те-бъди сигурна. Тия филми дето си ги прожектираш са само в твоята глава. №10 от чийто коментар се възхищаваш ти го е казал директно в края на коментара си-не очаквай нищо сериозно. Аз нямам какво да добавя-просто това е истината.

26.   21 (24), опитах се да ти обрисувам нещо, което сама казваш, че не можеш да си представиш. Не е важно, че не си успяла след опита ми. Всъщност изобщо не е необходимо. Както не е необходимо някой да коментира изпълнение на класическа музика, при положение, че е фен на чалгата... примерно. Аз лично не разбирам прехласването да се накичиш със злато, но и не коментирам тези, на които им допада. Спорта (освен борбата) - също не разбирам, но и не съдя никого за това, че се прехласва. Та, когато не разбираш нещо, не го възприемаш за себе си, не най-умно да го отричаш и клеймиш. Не пречи да видиш чуждите мнения по въпроса - тогу виж дошло ти някога до главата, макар и косвено...

27.   Странно е, че се обърна към мен(21), а не към номер17, примерно.
Сякаш номер17 има право да изказва неодобрението си, а аз нямам, така ли? Еми така излизе... Може би това и ме провокира да напиша 24.

Другото доста особено е, че всякаш искаш да предпазиш от критика идеята 'млада жена - възрастен мъж', е, че защо? В България си е Норма всичко да се съди и критикува :) На който не му изнася, ами да се изнася.
Освен това сме двайсе-осемнайсе - кой се кичи със злато все още :)

И всъщност никъде не съм казала 'не разбирам', казах, че ми е 'супер странно'. Но друг път като прочетеш/чуеш, че някой човек казва 'супер странно ми е', та дори и 'не разбирам', ами замисли се малко защо го казва, наистина ли влага буквален смисъл, или..
(ето, този си коментар започнах със 'странно е', влагам ли буквалния смисъл на думата 'странно' или напротив... )
(по - натам съм използвала 'може би', действително ли е може би, или всъщност съм категорична... , но съм сложила едно 'може би' ей така, за да не звуча прекалено остро)
(по същия начин тълкувай и 'доста особено е', 'всякаш', и. т. н. )

28.   10, помогни ми, моля те! Влюбих се много тежко в човек от тази възрастова група, но той упорито ми отказва "за мое добро". Какво да го правя?

Alpha, ж. 29

29.   До 28
Ти си му признала, че си влюбена в него? !

30.   Авторке той търси само разтоварване извън къщи, аз съм на същите години, толкова ли нямаш някой колега поне ще се виждате всеки ден.

31.   29, не съм му казвала в прав текст, но той разбра, защото явно много си личи.

Alpha

34.   31
А аз се влюбих много тежко в жена на твоята възраст!