Как да продължа напред?
Здравейте, уважаеми читатели. Бих искала да ви разкажа моята история до където е в момента.
Така. Аз съм момиче на 23г. Имам сериозен приятел до себе си от 6 години. В началото всичко беше така както съм си мечтала. Мина се време, той се промени, и съответно и аз. Той се промени коренно към по-лошо. Имаше и моменти, когато си позволяваше да ми посяга. Ревнува ме без да давам повод. Когато искам да излезна навън и то с приятелка ми се ядосва, ако не съм му звъннала поне веднъж в рамките на половин час. Иначе той излиза всеки божи ден, прибира се суттинта. Той не работи, за разлика от мен.
Задушава ме.. Близките ме съветват как да постъпя, но.. Нещо ме спира.. Казаха ми да си изброя плюсовете и минусите в него и да видя кое доминира над другото. В крайна сметка даже и без да се замислям прекалено минусите са много повече.
Той ми е единствен с когото съм спала в едно легло. Предполагам съм харесвана, щом има хора проявяващи интерес към мен, НО.. не мисля, че мога да го преодолея и да започна с друг всичко отначало..
Един човек ми отвори очите. А, за да стане това наистина някой трябва да ми влезе под кожата. Друг път ще ви разкажа за този човек.
Та, моя приятел.. опитвала съм да се разделя с него.. изобщо не е лесно..

Моля ви, дайте ми някакъв съвет, искам да продължа напред.. ако имате въпроси, с радост ще ви отговоря.

Коментари

2.   В началото никак няма да ти е лесно.. но ако наистина искаш ще успееш. 6 години са наистина много време иии.. Ти просто не искаш да го нараниш за това не слагаш край на тази връзка. Но понякога трябва да сложиш твоето добро, пред на останалите не можеш да се съобразяваш с другите.. Но седнете и си поговорете, кажи му че се е променил и може да разрешите проблема и ако така не се промени, зарежи го и си продължи живота, ще срещнеш по добри от него, които те заслужават. Успех :)

3.   Трябва да си по-конкретна, ако искаш съвет. Всичко е много неясно, пък и не ти вярвам, като се представяш за някаква божа кравичка. Може би му даваш повод.