Чувствам се преследвана
Всичко започна миналата година когато разбрах че един от приятелите ми от компанията ми ме харесва. Проблемът беше, че аз го харесвах преди време и после срещнах друг и така забравих за него и известно време дори не го забелязвах много, много кога е с нас и кога не. Когато разбрах обаче отново започнах да го забелязвам, станахме по-близки. След това той постоянно намекваше разни неща за други момичета за да ме кара да ревнувам и аз наистина ревнувах, но преди два месеца една приятелка го беше видяла с друго момиче и това беше краят, наистина ми беше омръзнало да ме разиграва и потърсих бившия си, отначало беше само за да му върна на другия, но разбрах че той е този с когото искам да бъда, ние се бяхме разделили защото той беше заминал да учи в друг град, не бяхме в много лоши отношения и си спомних колко всъщност ми е липсвал. Да обаче той е приятел на другия и не знам какво му е казал, но той вече явно не иска да ме вижда.
И тук идва следващия проблем, откакто го зарязах окончателно той кара приятелите си да ме наблюдават какво правя, къде ходя, като ги срещна ме гледат втренчено. Следи ме във Фейсбук, какво публикувам, локациите на снимките и после го срещам там къде съм се отбелязала.
Добре, не разбирам какво иска? Явно не иска да е с мен, постоянно говори за други момичета, виждат го с други, уж ме харесва от много време, но нищо не прави по въпроса, по-скоро прави обратното и накрая когато аз искам да продължа напред и искам да съм с друг, той не дава. Не знам какво е казал на бившия ми, той не ми говори и няма как да разбера какво точно се случва.
Изпадали ли сте в подобна абсурдна ситуация, постоянно да се бъркат в личния ви живот? Как да се отърва и как да си върна бившия?

Коментари

1.   Ами човекът се пробва и на други места. Това е в мъжката природа. Ти какво искаш - да облече монашеското расо, да отиде в манастир и да те чака цял живот да му пристанеш ли?
Най-мразя кифли, които се мислят за толкова вървежни, че искат всички около тях да станат евнуси заради величието им, а те само да си избират и да "ощастливяват" този или онзи...

2.   Ужас, гините параноя, трябва ти халоперидол. Говори ли в главата ти?

3.   Бе аз ги обърках кой кой е, ти самата наясно ли си?

5.   Кой е тоя, ама си искала да си с оня, ама си се върнала към бившия, ама си забравила оня, другия де, ама си го видяла пак и си се влюбила, ама той излизал с други, ама си се върнала при бившия, ама оня... ама тоя или другия...

Развесели ме. Смях се доста на това... Благодаря ти.

Честно казано, направо не виждам начин, как да ти даде съвет човек... Имаш няколко варианта - Тоя или Оня... ако не стане, пробвай с Другия и така :)

Успех ;)