Той е страхотен човек, но сексът не върви
Здравейте! От известно време чета истории в този сайт и ми направи впечатление, че често се дават добри съвети за най-различни ситуации. Та реших и аз да се престраша и да напиша своя „проблем“. Не знам точно как да си формулирам историята, но мисля да не разтягам излишни локуми. На 21 години съм и от една година съм в сериозни отношения с един мъж. Той е всичко, което искам и което би искала въобще една жена-мил е, всеотдаен, добър, интелигентен, прави ми комплименти, грижи се за мен, чаровен е…нямаше как да не се влюбя в него веднага. Проблемът е в сексуалният ни живот…Ами честно казано никога не е бил хубав. Може би е важно да спомена, че той е и първият ми сексуален партньор. В началото си мислих, че това е проблемът- моята неопитност и за това реших, че не ми харесва сексът с него (разбира се може би и сега играе някаква роля това ). Но вече мина една година, а сексът мина от , , лош“ на, , малко по-добре“. Не съм фригидна, прави ми се секс всеки ден и то не по веднъж, но не и такъв секс…Опитваме различни пози, но само когато аз съм отгоре малко повече ми харесва. Никога не съм свършвала с него, никога не е имало нещо УАУ. Той от своя страна винаги е доволен и винаги свършва.
Не искам да се разделяме, търся някакъв начин да поговоря с него за тези неща без да го засегна. Веднъж се опитах да му намекна, но доста се разстрои. По-скоро съм го накарала да мисли, че е велик любовник. Търся съвет как да му кажа дискретно, че не съм доволна от досегашния ни сексуален живот и някакви идеи как да променим нещата, че да е добре и за двама ни. Забравих да вметна, че той реално не е неопитен, имал е връзки и с други жени.

Коментари

2.   Ами човекът не може да гадае на боб, какво на теб ти харесва. Кажи му за да не го наранил, че искаш да опитате нови неща и му кажи какво и как искаш да пробвате. Води ти, бъди активната страна.

3.   Какви жени... ужас. Жена съм.
Мърмори си, чудно ми е - какъв пък е тоя лош секс с човек когото казваш, че обичаш? Пък и неопитна. Не ти вярвам.
Изтъквай се, че го свършваш, завиждаш му, едва ли не се дразниш, пък ти... незадоволената.
Направи му услуга и го остави, да си намери доволна от дебе си и живота си - жена, която да го обича, ама наистина.
Не си стока.

4.   Няма как да му кажеш подобно нещо, защото ще го засегнеш много, а ти едва ли би искала това. Честно казано и да му кажеш, няма да има ефект. Човекът толкова си може. Явно я няма сексуалната "химия" между вас.
Това няма как да се поправи само с приказки и обещания.
Някой ден ще срещнеш онзи, с когото ще има УАУ, пеперуди, арфи и т. н

5.   Здравей, аз съм на 21 и имам опит с мъжете била съм и с на моите години и на 30 години. Не знам твоят приятел на колко години е, но е хубаво един мъж да има подход и да иска и на теб да ти е хубаво, а когато ти не се чувстваш пълноценна някак нещата не вървят. Моят съвет е ако нещата продължат така да си потърсиш друго момче.

6.   Ми кажи му директно...

7.   Като не си била с други мъже и си мислиш, че с други ще свършиш. Работата е, че едва ли ще свършиш вагинално в скоро време с когото и да е. Нека твоя те лиже и стимулира с ръка като за начало. Обръсваш се, изкъпваш се и в разгара на любовната игра му казваш, че искаш да те лиже. Успех!