Тя си пише с други хора от мъжки род
Здравейте. Много ми е нужен съвет..
Аз съм в депресия и ще ви разкажа накратко. Влюбен съм в едно момиче, обичам я много, но тя си пише с други хора от мъжки род. Казах и, че не ми е приятно това, но тя не се спира. Много ли искам и правилно ли е това?
Ще съм благодарен, ако получа съвет

Коментари

1.   Ами попринцип почти всяка жена има 2-3 ма на позиция изчакване или просто е така да й обрщат внимание, те са наркомани на тема внимание. Да ти кажа честно малко комплексарско мислиш, страх те е от този факт да не те зареже. Но мога да ти гарантирам, че освен в социалните мрежи твоята приятелка я охажват и на работа и по улицата и в университет. Нормално е след като си го позволил да прави така. Много чувствителен ми изглеждаш това е много ама много лошо, имам чувството че си изгубил позицията си на мъж. И друго нещо според мен ти липсва женско внимание. Виж пич нито можеш да ги спреш да я охажват нито пък нея ще спреш да им отговаря като гледам. Така че или се примиряваш след като вече си изгубил позицията си и чакаш да ти сложи рогата или се махаш. Опита ми с жените показва, че дори и да я обичаш трябва от време на време да покажеш мъжът в себеси да тропнеш по масата ако ме разбираш. Идеята с тропането е да и дадеш емоция макар и лоша, жените губят интерес когато се съгласяваш с всичко защото в един момент става само и единствено каквото каже тя, да факт в началото им харесва, че им огаждаш но в последствие им става скучно.
Това явление е масово дори и аз бях така в една от връзките си, след като се разделихме тя право куме в очи ми каза че съм я изпуснал да ми се качи на главата. От тогава връзките ми са къде къде по успешни.

2.   От това, което си написал не се подразбира какви сте. Ако сте гаджета не искаш много и бих те посъветвал да я оставиш и да си намерип по-свястна.
Ако не сте си никакви това, че ти си влюбен в нея няма никакво значение - тя може да не те харесва и да си прави каквото иска.

3.   Ти си влюбен, но тя май не е много много.
Личният ми съвет може да ти се стори труден за изпълнение - престани незабавно да и пишеш и прекрати всякакви контакти с нея. Ако се видите случайно - "Здрасти, мацко, как я караш? " и толкова. Никакво мазнене и търсене на обяснения. Максимално кратък и неутрален разговор. Положи усилие да изглеждаш весел, на кеф и абсолютно незасегнат от ситуацията. Флиртувай и прави секс с други момичета, с много момичета.
На думи е лесно, но изпълнението е трудно, защото съм бил в твоята ситуация и говоря от опит.
Ако се справиш, тя ще започне да се чуди какво става, защо вече не и обръщаш внимание, защо не и четкаш егото с обяснения в любов и т. н Все правилни за твоята игра мисли. Вероятността да те потърси е голяма, защото на всяка жена и харесва да има кръг от обожатели, които да и повдигат егото и тя да манипулира. Това е вид наркотик, към който някои жени са зависими и си искат всекидневната доза емоции.
Когато те потърси, е твоят ред да си не особено заинтересован, да си чатиш с други момичета зад гърба и, и т. н В никакъв случай не се връщай в старото положение да си и винаги под ръка, да и се обясняваш как я обичаш и прочее. Никой не цени поднесените на тепсия неща, за които не се е потрудил. Тя трябва да се понапъне за теб, да открие интрига и драма в теб, да инвестира в отношенията ви.
Това е тактиката на магарето и моркова - възнаграждаване на доброто поведение с внимание и наказване на лошото чрез игнориране.
Ако не те потърси - научаваш си урока, хващаш се в ръце и продължаваш напред. В никакъв случай не я търси по какъвто и да е повод.

4.   Нормално е да говори с други хора, ти с какво си и заслужил вниманието? Една жена може да я ограничаваш да общия с други хора само и единствено ако ти и даваш всичко, а вие май и заедно не сте.

5.   Не си дал яснота - това роднини, приятели, познати, съученици/колеги ли са? Или завързва онлайн запознанства? Защото ако е второто, то нещата не са наред, но ако е първото, то това е най-нормалното нещо на света. Няма как да очакваш от нея да спре изцяло контактите си с мъжката половина от населението. Абсурдно е!
Ж30

6.   Това няма оправия, бягай бързо. Имах приятелка, точно същата работа, пишеше си с една камара мъже, те и пишат целувки, ще те праскам и тн, били и само приятели. Хиляди пъти се карахме прави си нови профили, криеше пак си пишеше. Абсолютно избиване на комплекси. Накрая естествено и бих шута, тя си хвана точно първия от групичката, ама за неин огромен късмет и той се оказа като нея и си излизаше с 2-3 чатърки и сваляше още толкова. След половин година се разделихме и почна да ми разправя как всичките били боклуци, ама пак си пишеше с една камара

7.   №6. Така, както я описваш бившата си, май тя самата е боклук.
А към автора, една жена, щом не те слуша, значи не си авторитет за нея. Нищо не можеш да направиш. Колкото и да рипаш, тя не дава пет пари за тебе. А пък ти, както признаваш, много я обичаш... Е, ситуацията е напълно в твоя вреда. Ти си й го признал, а тя нехае. Значи, те има, сякаш си й в джоба, върти те на пръста си. За резервна гума чувал ли си? Кой каквото сам си стори, и господ не може.