Свършване при жените?!
Здравейте! На 19 години съм и от скоро водя полов живот. Не знам дали е ставало въпрос за това и преди, но понеже съм нова в това искам да чуя и вас :D Правя секс през месец по няколко пъти понеже с гаджето ми живеем от разстояние и се виждаме за 2-3 дена в месеца. Всичко е перфектно, но никога не мога да разбера дали съм свършила, той ме пита, аз му отговарям с положителен отговор, но не съм сигурна дали е така. Винаги в края усещам онова разтърсващо чувство, оргазмът, който изпитвам е много силен, но не знам дали стигам до края. Как мога да разбера дали съм успяла? Извинявам се за тъпия въпрос :Д

Коментари

2.   Ами щом усещаш "онова разтърсващо чувство, оргазмът", значи си свършила! Ти какво искаш - да се взривиш ли?

3.   Изпиваш разтърсващото чувство оргазъмът, който е много силен, но не знаеш дали стигаш до края. Това наистина е много тъп въпрос. Я опиши какво изпитваш, какво те разтърсва, кое е това много силното. Ами приятеля ти като изпитва оргазъм нали виждаш че свършва. Като свърши какво става при него, нали го наблюдаваш. От твоя оргазъм изпитваш ли върховно удоволствие, каквото от нищо друго такова силно удоволствие не си изпитвала.

4.   Въпросът ти е доста объркан, но е разбираемо предвид възрастта и малкия опит. Всъщност стигането до край е точно този оргазъм, за който говориш.

Но след като не си сигурна дали това е всичко и дали няма още нещо след това, мисля, че оргазмите ти са твърде слаби. Вероятно си чувала истории за това колко е разтърсващо, а всъщност виждаш, че не е чак толкова голяма работа, че да се носят толкова много легенди.

А то при теб наистина вероятно не е голяма работа, защото при много момичета на твоята възраст, оргазмът е слаб. Преди 13 г., когато се запознах с жена ми и тя беше на 19 и тя като тебе, си мислеше, че свършва. След време като наближи 30-те, започна да разбира какво е наистина да свършваш и каза, че тя само си е мислела, че е свършвала преди това.

Често се случва така, че женската сексуалност разцъфва едва по-късно - на 30, още повече на 40. Не е като при повечето мъже, които са във вихъра си на 18-25.

5.   Може да е астматик момичето и да я разтърсва пристъп. Изкефи ме коментар 2.