Неподдържащите се жени - защо?
Темата може би не е точно за тази категория, но си имсля, че в някои случаи може да разклати любовта.

Значи въпрос към жените - защо има жени, които не се поддържат? Не се обезкосмяват редовно, отказват да обезкосмяват някои зори и не си лакират ноктите?

Имам преки наблюдения над две такива жени. Не може да се каже, че е заради финансовата страна на нещата, защото и двете са интелигентни и на хубава работа.

Чувал съм оправданията за обезкосмяването как много боляло, но все си мисля, че има начини. За лакът на ноктите знам, че не е полезно жената да е винаги с лак, но поне през някой друг месец мисля, че няма да пречи да се налакира.

Донякъде нямам нищо против такива жени, дори не харесвам другата крайност тип кифла. Когато видя някоя жена с големи джуки и дебели изрисувани вежди се отвръщавам. Но от друга страна, когато съм бил с такова момиче, което не се поддържа много-мгого ми е било много криво, когато примерно седнем на заведение и сервитьорката е по-поддържана.

Какво кара жените да не обръщат внимание на елементарните неща, за да изглеждат повече като жени и да са по-секси?

Коментари

1-50 от 95

1.   А ти защо имаш очаквания жените да са "поддържани"? Ти като мъж кажи сега колко време отделяш за себе си? Мъжете имате интересни очаквания, хем искате да бъде добра домакиня, секси, образована, добра майка, поддържана обезкосмена и т. н, добра готвачка, пък и къща да върти. Преди много да искаш, виж ти какво можеш да предложиш.
Само да питам, след като жената с която излизаш на заведение не ти допада, защо й губиш времето, ако ще заглеждаш сервитьорките колко " поддържани" са? Изключително плитко виждане, има повече дълбина в на комшията тестисите, отколкото в теб.

2.   Знай, че не са ни едно и две неща на главата. Вземи за пример моето ежедневие. Нещата, които аз правя или употребявам: маски за коса и лице, обезкосмяване, гримиране, автобронзант, маникюрик и педикюр, изсушаване на косата, изправянето й, боядисването й, тонирането й, избелване на зъби, ходене на козметик, ексфолиране на кожата, всекидневната грижа за коса и кожа, купуване на дрехи и поддържането им-премахване на косми и фитилчета, подходящите препарати за тях. Съчетавам това с работа, учене, приятелят ми, роднините ми-при всеки ходя поне веднъж седмично-става въпрос за баща, баба, леля, пра леля, дядо. Гледам голямо куче, поддържам апартамент и ми остават за спане около 3 часа на ден, да не казвам колко съм преуморена. И най-вероятно се справям с това, защото съм млада и амбициозна, с времето всяко от нещата, които правя, вероятно ще започне да страда. Така че не съди прекалено строго. Не може все всичко да е на първо място, с времето по-важните неща ще огризат от времето за "поддържане".

3.   И на нея сигурно и е криво като седнете на заведение. Тя се огледа. И хоп вижда какви мъже има и до какъв мухльо стои.
Като не ти харесва, защо си с нея на масата? Да ти отговоря или можеш и сам да се сетиш?

4.   Въпрос на вкус, приятелю мой. Аз пък не харесвам голи охлюви с лакирани нокти. Но не отварям теми от сорта "що се раждат такива".

5.   Когато жената роди и се почне с готвенето на мъж и дете, чистене, ходене на работа, събота и неделя разходки с детето, пране 3 пъти по често... и край с излизанията, жената вече няма време и мотивация да се грижи за себе си.
Ако жената има време и пак не се пиддържа вече говорим за мързел. Мъжете не са по различни. Едно бръснене и къпане имат и пак не го правят. Особено бръсненето, много сте се занемарили напоследък. Чак в мода се превърна.

6.   Еманципация брат! Кифлите да кифли за да изкарат някой лев. Тия двете дето си ги описал горе изкарват пее достатъчно така че за какво да се потят допълнително да ти се харесат и на теб. Имай предвид и друго Бена д без секс не остава стиха да си поиска. Докато обратното не е така знаеш

7.   Подръжката е начин на живот - редовно да се къпеш, да спортуваш да се храниш правилно, да ползваш качествена бяла козметика, да спиш достатъчно. А не дали си сложил лак, пудра и екстеншъни.

8.   Ако една жена е спряла да се грижи за себе си, то е обикновено защото мъжът до нея е спрял да я желае, да се грижи за нея, да я обича. Ние жените сме по-зависими от вашата любов и от чуждото мнение.
Ако по принцип не се поддържа, може никой да не я е научил как се прави. Може и да има човек до себе си, за когото това не е важно (не всички мъже са еднакви). Може просто да не иска да привлича в момента или по принцип.

9.   Сериозно ли смяташ, че жени, които не се лакират, са неподдържани?

10.   Ох любимото ми… Липсата на лакирани и дълги нокътчета е еквивалент на женска немърливост. Пистолет да ми насочиш към главата, нокти не бих си пуснала, защото не мога да ги понасям, нито мога да ги търпя лакирани. Точно от маникюр развих такава непоносимост и мисля, че като са естествени, е много по- красиво. А и поддръжката на една жена е много повече от просто маникюр или просто обезкосмяване.
Да, обезкосмяването боли, няма как, но след четвъртия- петия път се свиква. Не знам защо някои жени не се поддържат. Откровено не знам. Може би не им прави впечатление или ги мързи. Даже се учудвам, че има такава тема, защото тук съм се сблъсквала с мъже, които харесват космати жени с десетина килограма отгоре.

Black Sabbath

11.   Защо има не поддържани мъже?
Животът не е само обезкосмяване и лак за нокти.
Аз пък не харесвам изкуствени жени с присвити джуки. Поддръжката е важна, но ако това ти е приоритет е ясно какви жени харесваш.

12.   Ами както има неподдържани мъже, така има и неподдържани жени. Това е животът - има от всичко :)

Доста е странно да се интересуваш от неподдържащите се жени, след като не ти харесват.
Защо ли си мисля, че ти си нямаш гадже... ;)
Освен това малко ми звучиш като някоя млада пенсионерка, която постоянна се интересува кой каква работа има, как си живее живота и. т. н.

13.   На 24 научих, че една жена е по-секси заради лак на ноктите. Ако не ти харесват такива жени, не се занимавай с тях и толкова.

14.   А ти защо не се гръмнеш?
Какво е това "обезкосмяват редовно"? Това естествен процес ли е? Кой друг жив организъм се "обезкосмява редовно"?
Ако мозъкът ти е промит от порно и от западни и арабски моди, то грешката си е твоя, а не на жените.
Ти защо не се ОКОСМЯВАШ редовно? Аз пък такива харесвам...

15.   Обсъди дебелите жени, после невзрачните мъже, после разведените жени с деца, сега неподдържаните жени, кои ли ще са следващите? Забравяш, че тук е сайт за споделяне, стига си хулил хората! Кой както иска,така живее! Спри се вече!

16.   Ми мързи ги брат. И за това такива нямат и успех с мъжете.

17.   Явно хората имат различни представи за това да си "поддържан", приеми го. Ако не те кефят жени, които нямат блестящи нокти с дължина 10 сантиметра, просто не се захващай с тях. Просто е, а и двете страни ще бъдат в крайна сметка облекчени, че не са имали нищо общо.

18.   Какво като е жена - не трябва да има и един косъм ли? И натуралните жени са секси - в подмишниците и триъгълничето например. Все пак е жена, а не дете, нали! ;)

19.   Предполагам, същото, което кара и мъже да не се поддържат.

20.   Какво кара мъжете да са неграмотни!?

21.   Никога не съм обичала да си лакирам ноктите, значи съм неподдържана, така ли? Ми аз кво се занимавам тогава да се грижа за кожата си, косата си, тялото си, да ям здравословно, да имам добра фигура, да се образовам... давай да хващам лака и бръснача и толкова! Понеже няма нищо по-естествено от оцветените нокти и обезкосменото тяло...

22.   Ще подкрепя изцяло №8, занемарява се нежеланата жена. Когато моят мъж имаше любовница нямах желание за нищо. Е, не говорим за такива елементарни неща-разбира се че се къпех, правех си косата-но всичко правех без желание, насила. Поддържа се обичаната жена.

23.   По принцип разбирам раличните вкусове на хората, но две неща не мога да преживея-жена с космати крака и гримиран мъж.
М 33

26.   Виж, за да е с ноктите от салона трябва да има някакви доходи които са и излишни. Едни нокти направени струват 25-30 лева и стоят 2-3 седмици. Предпочитам тези пари да отидат за нещо друго- ресторант, басейн, дреха и Т. н.
И аз съм от жените които точно ноктите най-малко ги интересуват, за мен това са пари на вятъра. Поддържала съм ги, харесва ми да са рисувани, но в домашни условия стоят максимум 5-6 дни ако ползваш всякакви трикове за по-дълго задържане на лака.

Сервитьорката от друга страна е там за да печели, при нея ноктите освен разход са и инвестиция- ако изглежда добре може да получи повече бакшиши.

Щом ти е толкова важно да изглежда добре предложи и да и помогнеш с разходите за външния вид- визията струва :). Не вярвам да има жена, която да откаже. Всички харесваме да изглеждаме добре.

27.   Сега ще ти кажа защо - защото не всяка има излишни средства за лак, който е професионален, разбирай да не се бели след второто измиване на ръцете. На теб ако някоя ти се яви с обелен лак, не за неподдържана ми не знам за каква ще я обявиш, пък и то наистина е грозно. Освен това ако видиш в чинията си люспа от паднал лак е още по-отвратително. Да не говорим, че не всяка има подходящи нокти за маникюр. Моите например се чупят, а и не ми е никак удобно да си върша работата с дълги нокти. Като правя кюфтенца на моя, по добре ли е под ноктите ми да се завира кайма??? Блях! Слава Богу мъжът ми все още не ме е обявил за мърлячка!

28.   Имам един въпрос към автора, а и към останалите с подобни виждания. Аз например съм на 25, и представата ми за поддържане е явно съвсем различна. Тренирам 4-5 пъти в седмицата, излизам да бягам и правя упражнения. Доста съм стегната, нямам целулит, 157 съм висока и съм 46-7 килограма. Винаги се обезкосмявам, но примерно никога не се лакирам. Ноктите ми винаги за чисти, изрязани, но просто нямам желание да имам нито маникюр, нито педикюр, не мисля, че е от какво знае какво значение. Поддържам кожата си чиста, но почти не се гримирам, макар че съм на 25 изглеждам доста по-малка и би било някак си нелепо. А честно казано си мисля, че нямам и нужда. Е неподдържана ли съм?

29.   Жена съм.
За обезкосмяването съм съгласна. Макар, че е дразнещо и отнема време и средства и боли, защото не става навсякъде с бикчето, защото косъма задебелява. Обаче това с лака за нокти. Сервитьорка и барманка съм била преди няколко години. Не слагах грим на работа, но и аз се стараех да съм лакирана. Защото ме гледаха в ръцете като им приготвяме напитките и им ги сервираме, като прибирам сметката. Сервитьорката трябва да сервира, да изглежда добре, да се усмихва и да поддържа заведението чисто. Симпатичния външен вид и усмивката ни правеха бакшишите. Една жена, която работи с главата си, не с табла или зад бара, не чака на бакшиши и хич не я бърка кой гледа дали има лак на ноктите си.

Моята идея за поддържана жена: Изкъпана, измити зъби, сресана, по възможност обезкосмена *триъгълник, мустак, крака, подмишници, ако е много нужно и ръце*, оформени прилично вежди. Стилно облечена *с вкус и според фигурата си, а не с марки и токове от 20 см*. Грамотна, интелигентна или поне разсъдлива. Ноктите без прах и мръсотия отдолу. От време на време поне трябва да ползва крем за лице и тяло, който може да стува и 5, а не 55 лева. Лек грим, освен в празнични случаи. А за допълнителните удължения на коси, нокти, мигли *за миглите от чисто любопитсво, въпреки, че не съм "за" съм пробвала веднъж*, коса с различен цвят всяка седмица и другия кич и шарения, не ми е окей това на мен. И на типа, който искам да привличам и който аз предпочитам измежду, мъжете които харесват мен - също не им е много на сърце това.

Това, че на теб това ти харесва и това намираш ти за красиво във никакъв случай не означава, че и при тях трябва да е така. Тяхната идея за поддържана жена може да е съвсем друга.

30.   Обезкосмяването, къпането, поддържане на зъбите здрави, ресането, носенето на чисти дрехи и обувки, поддържане на кг. в норма - това са задължителни за една жена неща, за да е поддържана, плюс да си чисти дома, че съм виждала нагримирани, а у тях - кочина.
Неща като грим, лак, прическа, модни дрехи, сто чифта обувки, парфюми, процедури, солариуми, зъбни фасети, избелване на зъби, ноктопластики и т. н. - са при желание и възможност от страна на жената и нямат общо с хигиената.

31.   А що се отнася до лекарите, сестрите и санитарките-те не се лакират, нито си оставят маникюр-когато ходите на преглед или манипулация, да сте виждали някой от медицинския персонал с маникюр-няма и да видите-нали изискването е да са без маникюр, с цел да не се разпространяват инфекции, затова носят и ръкавици-нали ръкавицата ще се скъса при наличието на дълги нокти! В операционните се спазват същите правила-винаги изрязани нокти и носене на ръкавици! Просто като имате касателство с медицинско лице от женски пол, обърнете внимание какви нокти има, после критикувайте жените-не гледайте известните-те си имат пари и си поръчват храна за дома и затова никога не готвят, ходят и по ресторанти, затова си имат маникюр!

32.   От доста време съм сама, не търся мъж, не знам някой да ме харесва, но не си позволявам да се занемаря, въпрос на дисциплина и самоуважение. Всеки може да си позволи да е чист и спретнат, въпросът е, че някои мнооого ги мързи. Но не бива да се изпада и в крайности. Нелепо е да видиш силно гримирана жена на високи токчета и прическа в 8 в блъсканицата в метрото, това значи, че яко я хапе щъркела...

33.   "Хубавият кон и под скъсан чул си личи. "

Дали можеш да яздиш е въпросът, а не дали гривата на коня е сресана.

34.   Най-важната поддръжка се състои в правилен хранителен режим, спортуване, чистоплътност и духовно развитие. Тежкият грим, рисуваните вежди, пластмасите жици и надутите джуки са за тези, които не могат или не желаят да бъдат възприемани такива, каквото са в действителност и затова влагат всичко да бъдат в очите на околните такива, каквото определено не са.
Номер 28, ако си симпатяга, те вземам.
Ще допълня и това, че аз и компанията ми от приятели не си падаме по изкуствени кукли, а предпочитаме земни и истински поддържащи се жени. Такива, чиято поддръжка си личи без гримове и лъскави дрешки.

35.   Поддържане означава чистоплътност и здравословен начин на живот. Всичко останало е гласене - дори и да е минимално.
Ж30

37.   Номер 35 съм. Искам да уточня, че при съставянето на горното ми мнение телефонът ми ме е "поправил" и вместо "пластмасите жици" бях написал "пластмасови цици". :)

38.   Евала на 33 :)

39.   Не виждам нищо лошо в това една жена да се понагласи - да си направи ноктите и косата, да се гримира, макар и леко, да сложи някоя хубава дрешка. Това, за сведение на някои от коментиращите, не изключва здравословния начин на живот и спортуването.
Аз например "работя с ума си", но всеки месец хода на маникюр, педикюр и фризьор. Струва 20 лв. /за гел лак, който издържа от 20 до 30 дни/, 25 лв. за педикюр и 25 лв. за фризьор /подстригване, боядисване, прическа/. Тези пари избивам, като режа от дневните си разходи - нося каквото е останало от вечерта за ядене, купувам си по някой зеленчук за лев - два и това обядвам. Освен това всяка сутрин спортувам по час-час и половина - бягане и плуване. И това го правя, за да се харесвам и одобрявам АЗ, независимо от това дали някой ме обича в момента или не. Дрехите ми са малко, но качествени и хубави. И когато денят ми се очертава да е най - тежък, слагам най - хубавата си рокля, гримирам се и съм готова да се "кача на въртележката".
Е, за мой нямам косми почти никъде, освен на главата - чувала съм, че обезкосмяването с кола маска е доста болезнено, особено на някои по - чувствителни места.

40.   Сега си представи, че работиш по 10-12 часа 6 дни седмично, отделно вкъщи имаш куп задължения-пране, готвене, чистене пазаруване, евентуално имаш и дете. Как мислиш дали ще ти е до лакиране, прически, гримове и обезкосмяване или първата свободна минута ще искаш да я използваш просто да седнеш и да си починеш преди лавината от задачи да те затрупа отново? Много сте интересни, искате жена ви да прилича на модел от списание, ама не ви хрумва, че можете един път да и помогнете в домакинството. Е, кога да си оправи ноктите? Докато чака на опашката в супера? Докато разбърква яденето или докато мие пода?

41.   Господи, благодаря Ти, благодаря Ти, БЛАГОДАРЯ ТИ, че не съм жена!
Сигурно щях да бъда ужасно "неподдържана" според тукашните разбирания! И особено тези за обезкосмяването и за ноктите...

42.   Аз нямам лак, нито дори маникюр, но съм сигурна, че мога да сложа в малкия си джоб поне половината поддържани сервитьорки, които си зяпал. ;)
А пък защо ти връзват неподдържани? Явно ти самият си такъв.

43.   Защото жените не съществуват, за да ти изпълняват аутистичните стандарти, лекенце импотентно.

44.   Номер 40, трагикомичното е, че много голяма част от жените, независимо с колко гримове и лак се мажат, са на светлинни години от споменатите от теб модели от списанията. Това е така, защото мързелът и вредните пороци (прекаляване с цигари, клюки на по кафенце, алкохол, наркотици, лъжи, изневери, тъпеене във fb, чуждопоклонничество, замяна на българските думи с английските им преводи, неграмотност, егоизъм, завист, робуване на криворазбрана еманципация и т. н. ) са огромен враг на редовното спортуване, здравия разум и здравословния хранителен режим.
Да, познавам и виждам много работещи жени. Не го отричам, но... какви са болшинството от тях!? Чиновнички, които в работно време си правят раздумка, вместо да си вършат задълженията и от 5-10 гишета я едно работи, я не. Майки, които на детските площадки димят с цигарите като локомотиви до невръстните си деца и дават отвратителен пример, а често и така са се заблеяли в телефона, че няма да усетят, ако някой реши да отвлече детето им. Продавачки, които през повечето време също са с цигара и/или кафе в ръка, най-често извън магазина и вкупом с още 2-3 себеподобни бърборани. Намусени сервитьорки, които вместо с вежливост, посрещат хората с гръмотевично настроение.
Досега не съм виждал нито невежливи мъже сервитьори, нито мързеливи чиновници на гише (всъщност всичките са все жени - непонятно защо), нито кибичещи навън продавачи с цигара в ръка, нито бащи с цигара на детска площадка. А покрай малката редовно съм и по десетки детски площадки, и по сладкарници, и по магазини, и по разни държавни учреждения, та имам доста богати впечатления и наблюдения над гореспоменатите групи жени, повечето от които поне на хартия се водят, че работят. Не одумвам жените и не защитавам мъжете (например редица мъже таксиджии са доста зле с възпитанието и са мърлячи), а споделям лични наблюдения и съм сигурен, че много от участниците тук могат да споделят точно същото и от техен опит. Обаче, чудно как тези толкова много на брой работливи жени все нямат време за 2-10 минутки спортуване на ден, все нямат сили да посегнат към ябълка или салата, но имат сили за часове клюки на ден, имат сили да посегнат към цигари, тестени изделия, мазни храни и колбаси. Воля се иска, хора, воля! А не мързел и оправдания за пороците. Лакът на ноктите ви е най-малкият проблем.

45.   Автора страда от мизогиния -проверете в тълковния речник ако не знаете какво е. Тази му е поне 50-тата тема за избиване на комплекси и добре се познава по стила на писане-един и същ, макар и темите да са различни. По-добре да отиде да се лекува-хапове и малко по-агресивни терапии, защото е опасен за себе си и за околните

46.   Аз мога да бъда заведена под обсега на неподдържаните жени предвид общите разбирания. Защо? Защото правя нещата тогава, когато АЗ смятам за уместно, нужно и желано.
Къпя се два пъти седмично, понякога веднъж, рядко всеки ден - ако е много горещо или ако имам много динамични дни в една седмица. Защо не се къпя всеки ден? Защото не смятам, че след 8-часов работен ден на компютър в рамките на собствения си дом съм успяла да се замърся по какъвто и да било начин. Излишно хабене на мат'риал е да се къпя - вода, душ гел, интимен лосион, след това лосион за тяло, 1-2 хавлии за пране... Кому е нужно? Косата ми се омазнява средно за 3 дни, понякога на третия още не си личи, че не е мита толкова време. Тоест не мириша зле, и не изглеждам некъпана. Чувствам се комфортно. Защо да влизам под душа...
Когато нямам гадже не се обезкосмявам в интимните части по 2-3 месеца. Ако нещо избуи подрязвам и толкова. Майка ми от години не се обезкосмява там и не съм разбрала това да й е създало какъвто и да било дискомфорт в здравословно отношение. Наскоро ходи на гинеколог и няма драма. Значи не вреди.
Средно веднъж зимно време си обезкосмявам краката (пак, ако нямам гадже). Не виждам смисъл - на мен космите не ми пречат. От естетическа гледна точка ги махам като дойде време за къси поли и панталони. Иначе не, не виждам защо. Като имам гадже ги махам, защото е много по-приятен допира на мека кожа без космарлък.
На ръцете си махам космите примерно, защото ме дразнят. Това са части от тялото, които често пипам сама и са ми голи и зимно време и ми е неприятно като има косми.
Случва ми се и под мишниците да не обезкосмявам седмица-две, ако облеклото отговаря.
Не се лакирам. Имам много малки нокти, лакът изглежда като някакви петна по ръцете ми. Предпочитам да са незабележима част от мен ноктите ми.
Не се гримирам - намирам се за очарователна без екстри.
Причината е упомената горе - не намирам за нужно и потребно да правя някакви неща в дадени моменти при определени обстоятелства. Не е липса на време, не е липса на възможност. За мен е недопустимо да имаш желание да се грижиш за себе си и да ползваш оправдания от рода на това, че не ти стига времето. За личните си нужди всеки е длъжен да си осигури възможност.

47.   На мода са здравите жени! Жени с натурално излъчване. Без грим или с леко гримирани. Не с крещящи цветове на маникюра, а с интелигентни, загатващи повода. Не литри лак за коса, а с леко небрежни прически. Не с неудобно облекло, а такова в което се чувстват свободни да дишат. Образовани и знаещи цената си.
Но с кило косми - та кой не би избягал от такива както жени, така и мъже.

48.   От автора:
Честно казано не очаквах, че толкова жени ще ми се нахвърлят.
Мислех, че жените, които не си обръщат много внимание са по-малко.
Гледам, че много зачекнахте темата с маникюра, за това ще кажа, че в никакъв случай не съм казал, че жената трябва да е с дълги нокти или да е непрекъснато с маникюр.
Също така съм далеч от мисълта, че всяко момиче трябва да се гласи като "кифла". Аз говорех само за нормалмните (според мен неща). Знам, че което е нормално за мен не е нормално за много хора, но на мен тези неща ми правят впечатление и за това тях споменавам.

Просто ъкълът не ми го побира как може да има жени с косми под мишниците по-дълги от моите, а в същото време виждам и много момичета с гладки подмишници. Няма как да не си помисля, че първите не се поддържат.

За лакът по ноктите е горе-долу същото. Веднъж се замислих над това докато се возех в метрото и се загледах в краката на жените. Направи ми впечатление, че 90% от бабичките бяха с лакирани нокти на краката и от там си мисля, че не е добре младо момиче, което ходи с отворени обувки да е с нелакирани нокти.

Аз лично като мъж мога да кажа, че не полагам кой знае какви усилия да се поддръжам, но неща като брада, подмишници, косми в носа и стърчащи от веждите си ги оправям редовно. Все си мислех, че е нормално жените да правят поне това, което и аз като някакъв минимум, а ако от време на време сложат и малко лак за цвят на краката и ръцете ще е чудесно.

Къпането въобще не го обсъждам тук - смятам, че то си е задължеително и за двата пола.

49.   Авторе, аз само не разбрах ти имаш ли си интимна приятелка?

50.   Номер 49, ти поради каква причина се интересуваш от семейното положение на автора? Поддържаща се жена ли си, или точно обратното? Всяко действие си има първопричина, а твоята коя е в случая? Открит интерес към автора, самопредлагане, заяждане?

51.   Ами от поддържащите съм. Кликнах на темата, защото очаквах, че е писана от жена и съответно да се получи един приятен женски разговор. Но за моя изненада се оказа, че е от мъж. И просто ми стана странно какъв пък е такъв този мъж, че да се е заинтересувал толкова от неподдържаните жени - един такъв топик е принципно на дневен ред в женския колектив. И си е чисто женски топик, както например футбола е чисто мъжки.
А ти питай която искаш жена, че ако се опита да включи мъж в такъв разговор той веднага ще намери начин да се измъкне. Примерно ще каже, че отива за кафе, ще се направи, че го търсят по телефона и така.
И не се интересувам от семейното положение на автора. Просто питах дали си има интимна приятелка, за да се опитам да си обясня логически интереса му към тази типично женска тема. Може да е гей. Но пък какво според теб трябваше да го питам дирекно дали е гей ли... Аз имам едно приятелче гей, с което излизаме веднъж на няколко месеца на шопинг и после пием кафе на центъра и обсъждаме и жените и мъжете :)

52.   От автора:
Ами не съм гей имам си и интимна приятелка. Просто в последно време тези неща ми направиха впечатление и за това повдигнах темата.
Преди време имах дългогодишна приятелка и тя си правеше повечето неща като лак, обезкосмяване и т. н. и изобщо не ми правеше впечатление как са тези неща по останалите жени. След това обаче бях с едно момиче, което не правеше изброените неща и съответно ми се наби на очи. До толкова ми направи впечатление, че след това като ходех на срещи първата ми работа беше да погледна пръстите на момичето, ръцете и подмишницте (когато беше възможно) за косми.

Нямам идея дали другите мъже обръщат внимание на тези неща. Може би са както бях аз и изобщо не им прави впечатление, но от около гона насам тези неща много ми правят впечатление у жените.

53.   Хахха, малееей, що не си била лакирала ноктите? Брат'чед, ти у ред ли си?? Ми то цяла България се напълни със студия за красота, дето цел ден тва правят - лакират се и се снимат за Фейсбук.. Търси жена дето не й пука за ноктите и грима, иначе личната хигиена е друга тема.. За там и аз настоявам /не бива да мирише чак на забравена риба! На риба може - природа кво да правиш, ама забравена чак... тц, не.

1-50 от 95