Влюбих се!
Здравейте, моят проблем е следния: направих си фалшив профил, запознах се с момче от градчето с което си пишем вече почти 2 години и се обикнахме взаимно. Признах му че го лъжа за много неща, че не съм това което изглеждам(без да казвам, че съм фейк) и въпреки това ми каза, че няма да се откаже от мен и не би ме предал... Аз съм на 20, той на 25. Да му кажа ли истината, кой седи зад профила и пише?

Коментари

1.   Съжалявам ако следващото ти звучи като нападение, но не е. Напротив, с искрено желание за помощ е. Отиди на психолог. Да не се приемаш е най-тежкото нещо в живота. Нищо, ама нищо! хубаво няма да излезе ако не поработиш върху себе си и възприятията си за теб самата. Self-love.
Този сладур ти е най-малкия проблем. На 20 години си.
Аз също правех подобни глупости на 14-16, та знам какво е.

И за да те мотивирам: най-вероятно няма да успееш да го задържиш ако му се откриеш, поне докато не се научиш да се обичаш, харсваш и приемаш. Хората, които имат толкова тежки комплекси за себе си, няма как да задържат здрав човек, защото проектират цялата гадост в отношенията си. Ревност, кавги, самосаботаж, илюзии.

2.   Ама вие сериозно ли на тази възраст се занимавате с такива неща?

3.   Най - добре му кажи цялата истина, но не по чата и на живо. Вижте се и му разкажи всичко, защо си го направила и плочие. Бъди искрена и му се извини. Не казвам, че ще ти прости, но това е единственото, което можеш да направиш. Дължиш му едно обяснение.
Успех!
Ж. 32

4.   Кажи му. Рано или късно ще се наложи.

5.   За какво го лъжеш, какъв е този фалшив профил, визията или цялата ти същност са фалшиви за пред него? Срамуваш се от себе си или се забавляваш просто? Имаш ли намерения да се запознаеш наистина с него?

6.   От авторката: профила беше направен на базик, уж. В истинския живот не се познаваме. Не мисля, че не се приемам... но не знам как да постъпя, той ми е разказвал много свой лични неща, а аз, по скоро измислени. Чувствам се изключително тъпо че го излъгах. И съжалявам, че направих профила, а съм си писала с много и различни, но не по този начин.

7.   Отидете и двамата на психолог-педиатър :) Друго не се сещам!

8.   На базик към него, или по принцип. Не разбирам, имаш истински и фалшив профил, който ползваш, за да си пишеш с разни непознати, или си го видяла във фейсбук и си напрсвила фейк профил, за да му пишеш, само на него?
Трябва да уточниш, то това е най-важното, защото ти почваш с последиците, но не знаем нищо, разкажи.
Просто, ни даваш една никаква информация...

9.   от авторката: В този профил съм си писала с много хора, но аз самата нз с каква цел...