Дебела ли съм
Здравейте. Висока съм 161 и тежа 48 кг. Мисля се за пълна. Понякога се гледам в огледалото и се виждам нормална друг път се гледам и се виждам ОГРОМНА. Някои ми казват че съм слаба, други ми казват че съм си добре и нямам нужда от отслабване други пък ми казват че съм дебела. Вече не знам на кой да вярвам. Знам че трябва аз да си преценя но не знам. Даже мисля че за тази височина 48 кг са много трябва да съм 43, 44, 45.. Нагоре съм слаба, ръцете са ми слаби. В корема също съм слаба. Нямам корем. Имам по широк ханш. Това ме дразни. И надолу вече в дупето и в краката се виждам дебела. Имам тяло на круша. Ужасно е. Преди няколко месеца спазвах диета и правех някви упражнения и отслабнах 3 кг бях станала 45. Отслабнах в лицето и корема направо ми се виждаха ребрата а в краката изобщо. Сега пак качих и съм 48. Вие какво мислите знам че не сте ме виждали но килограмите в нормата ли са ми. Как да спра да се комплексирам. В лице смея да кажа че съм красива но много се комплексирам.

Коментари

1.   А съм едно към едно с твойте килограми и височина и горе-долу имам същия проблем се тия пусти крака ама при мен беше други защото аз надебелях в пубертета и после отслабнах и съответно увиснах. Но мога да кажа че се харесвам с 48 килограма, малко ми намаляха циците ама такъв е живота. Идеална си. Недей да си правиш експерименто с тялото си!

2.   Имаш нормални килограми за височината си. Няма как да промениш фигурата си, каквото и да правиш, тя ти е генетично заложена. Тялото тип круша може да бъде и доста женствено. Поддържай стегнато дупе и стегнат корем и не позволявай да ти се поддават ребрата от слабост, защото това вече изглежда нездравословно и непривлекателно, а здравето е красота и красотата - здраве.

Black Sabbath

3.   * Аз съм с няколко сантиметра по-висока от теб, но съм 40, 41 кг.
В тези килограми си се виждам перфектна, макар и да ми казват че съм много слаба, но за повечето съм трепач.
Ако кача до 43-44 кг това ми рефлектира по бедрата и корема, някак си не се възприемам.
За моя радост повече от 43-44 кг не мога да кача, и то с 300 зора.

*Радвай се на тялото което имаш, ако искаш да отслабнеш, просто го направи за себе си, не за някой друг.

- Maryjane

5.   Сподели диетата и аз искам да отслабна така :д иначе да я караме по същество - не си пълна а си напълно нормална за височината и килограмите си. Само да попитам - на колко години си? Аз самата лично съм колкото теб висока, но доста по-пълна. Личната лекарка ми е казвала най-малко да вадя 100 от височината ми, тоест някъде при теб горната граница е 61 кг, а долната около 41 кг, така че си си супер :)

6.   Килограмите са ти в норма. Всеки човек има някаква структура на тялото и това дава голям ефект във външния му вид. Просто имаш крушовидно тяло, такава ти е структурата, няма как да си смалиш само ханша. Единственото, което е по силите ти е да тренираш, за да имаш стегнато тяло. Моята форма е като правоъгълник, реално нямам корем, но нямам и тясна талия. Не се комплексирай. Можеш да се храниш здравословно и да тренираш, но не се обсебвай по разни диети, прочетени в съмнителни сайтове и написани от некомпетентни хора. Като мерки си идеална. Нормата е ръст в см минус 110. Тоест 161-110=51(кг), а ти си 48, което е повече от добре. Ако свалиш, ще ти се четат ребрата и ще срещаш много повече критика. Можеш да проучиш какви дрехи ще подчертават тялото ти. Модата е голяма работа, визуалните измами са стотици.

7.   Ц ей хора я се стегнете, дебела била, не мога да ви разбера (и попринцип не мога) понякога, скучен ти е живота ли какво? Толкова много комплески започнаха да се пораждат и то заради "как ме възприемат хората" казвам Ви го на никой не му дреме как изглеждаш ама на никой момиче стегни се, една позната се разболя от анорексия и вярвай ми в момента се моли да качи 100 грама. Ако ще ти помогне в моите очи си перфектна. Стига сте се опитвали да живеете според това какво ви казват хората.

8.   Мъжете не харесват дебели жени, но също така не харесват и анорексички. Ти в момента си се запътила към анорексията. Не всичко е във външния вид, има и по-важни неща от него. Иначе по начина, чрез който се описваш, бих казал, че изглеждаш добре.

9.   Въобще не си дебела моето момиче. Аз съм висока 164см. и тежа 61 кг. и според мен изглеждам идеално. Имам огромни гърби, голямо дупе и слабо коремче. Мъжете са луди по мен. Преди бях 43 кг и никое момче не ме харесваше. Сега като напълнях и всеки ми пише как харесва големите ми гърди и иска да пипа голямото ми сочно дупе и, че съм супер секси. Слабите момичета са много по-малко харесвани, защото мъжете няма какво да пипнат. Мъжете обичат да пипат дупета и гърди, а не кокали. Взимай пример от Ким Кардашиян, тя има тяло на богиня. Аз изглеждам като нея.

10.   Хаха вие сте болни, за мен си слаба. Още поне десет, иначе къде ми е гаранцията за сладко дупе, гаранция франция, ама аз бях за хърватия на финала и не ми се ходи.

11.   В краката отслабнах като започнах да нося токчета, малки токчета - 5см, и глезените ми се оформиха. Можеш да пробваш. Иначе съм 159 за 53 кг и съм нормална, даже възрастните колеги ми казват, че съм слаба, да съм яла повече.
Мисля, че отиваш към анорексия.
Трябва да се взема предвид и факта, че костите на някои хора са по-тежки, както и мускулите са по-тежки от мазнината. Та за мен схемата ръст - 100 е неадекватна.

12.   дебели хора слаби хора все са си хора ако не се харесваш е нужно да не ядеш хляб и тестени изделия консултацията с лекар не е лоша първа стъпка упражнения и по широки дрехи ако те мързи аз понеже съм генетично много слаба тежа 38 кг а съм висока 147см мама се притесняваше че съм слаба но това е друго също съм със къдрава дълга до колената коса с кафяви очи съм.