Въпрос към мъжете
Какво мислите за жените, които първи започват флирт с мъжете? Смятате ли, че е унизително жена да прояви първа желание за флирт? Цял живот мъжете са тичали след мен. Имала съм който си поискам само с една усмивка. Но и цял живот съм харесвала само скромни момчета, които не са имали много жени. За това и не ме бива много много във флиртовете, а харесвам мъж който определено се радва на женско внимание. И не знам как да постъпя. Да не правя нищо и ако той не ми обърне внимание, значи не ме е харесал или да съм по нахална и изобщо това приемливо ли е жена да предприеме първата крачка? И каква да бъде тази крачка?

Коментари

1.   Здравей, на мен ми е приятно когато жена направи първата или пък която и да е стъпка, така показва, че ме харесва и ми става мило. Покажи интерес и внимание към него, сигурен съм, че той ще го оцени и ако също те харесва ще върне това внимание.

2.   Няма проблем, просто го покани да излезете.

4.   Аз съм скромно момче и браво, че харесваш такива момчета. Мислех, няма вече такива момичета ....
Бих се радвал ако момичето направи първата крачка, но щом си и хубава ще повярвам, че е някакъв майтап! :Ддд
Шегувам се. Само така!

5.   Разбира се, че не е проблем. Аз честно казано съм от този тип мъже. Обикновено жената прави първата крачка, което ми е малко като комплекс. Досега жена на живо не съм заговарял аз с цел флирт, а са ме заговаряли жени. Няма никакъв проблем в това. Аз имам познати, които налитат на всичко живо и нямат никакъв срам. От една страна им завиждам, защото аз не мога да го правя, но от друга страна е направо животинско да налиташ така. Не мисля, че свестно момиче би се впечатлило от такова държание. Нищо лошо няма да заговориш някое момче по елегантен и изискан начин.

6.   Не разбирам защо трябва да унизително една жена да прояви желание за флирт. Мен лично ме отблъскват жени, които чакат само мъжа да ги преследва, а те стоят като пасивни чували с картофи, с извинение. Очакват мъжа да ги забавлява, да измисля къде да ходят, да им прави живота интересен и т.н. Много често това поведение е съпътствано с неподправена душевна и интелектуална празнота - дори да искаше, тя няма какво да предложи като общуване. Ами то с такава жена освен с междукрачието й, с какво друго да имаш общо?

7.   Мога да ти кажа, че всички мъже си умират за жени, особено хубави жени, които да правят първата стъпка, пък дори и тази първа стъпка е ясно да му покажеш, че си заинтересована от него.

Аз лично си падам по жени, които са директни относно тези неща, но не съм срещал такава от много дълго време.

8.   Жена да подходи към мъж не е тъпо, но ще е тъпо ако започнеш супер лесно да му даваш секс още отначало. За мен това е тъпо и ми създава усещането, че излизам с някакъв парцал. Жената трябва малко да се дърпа за секса отначало и да има самоуважение. Говоря за ситуацията, когато си търсите сериозни отношения. Иначе за едното ебане ако е, колкото по-лесно пуска жената, толкова по-добре.

9.   Болшинството пишат че нямат нищо против, но истината е че повечето мъже се страхуват и се същистват от такъв тип жени. Мислят че нещо не е наред ако жената има по директен подход. Казвам го от опит. Има и изключения но те са далеч по малко.
ж.

10.   Има мъже - готини хора, които са с толкова занижени социални умения, че даже хубава жена когато ги харесва и флиртува с тях - те не разбрат. Или разбират след време и си бият главата в стената, защо не са разчели сигналите и. Затова моя съвет е да флиртуваш. Но бъди и едно ниво по директна към такъв тип мъже ( от свитият тип). Дори първа направи крачка да го целунеш след първа/втора среща.