Моля за мнението ви!!
Какво ще кажете за зодия лъв и дева като двойка? Има ли бъдеще? Какви са вашите наблюдения и мнения моля, споделете!! Аз съм зодия лъв, той е дева, объркана съм. В един момент ме обсипва с внимание а в друг- все едно не съществувам.

Коментари

1.   не

2.   Звездите ми говорят, че щеше да е по добре да е наобратно - той да е лъв а ти дева. Щото като гледам този се държи като дева...

3.   По принцип от човек до човек има много разлики, независимо дали са родени ако ще и в 1 и същи час. И какво, аз съм рак, а приятеля ми е овен и учудващо много се разбираме и обичаме-а по принцип двете зодии не си подхождат.

4.   Според мен зодията не определя съвместимостта между двама човека. Моят приятел е дева аз също съм дева, според зодиака ние не си подхождаме, но вече сме от две години заедно и мога да те уверя, че връзката ни е силна и искрена. Зодията не може да определи дали един човек е за теб или не, важно е неговото държание спрямо теб и чувствата помежду ви. Ако имате проблеми във връзката не ги търси в зодията, а говори с него и кажи мнението и чувствата си. Ако връзката е важна колкото за теб толкова и за него, той ще се постарае проблемите да бъдат изгладени, а връзката - заздравена. Желая ти успех!
~ Hope for tomorrow

5.   Аз съм лъв, съпругът ми е дева. Разбираме се и се допълваме прекрасно, заедно сме от 15 години.

6.   Нали имаш мозък.. използвай го, за да прецениш. Още си спомням как едно бивше гадже ме заряза, след като питала някаква "астроложка" (с 2 развода) дали си пасваме за сериозна връзка и тя ѝ казала, че не.

п. с. аз самият се занимавам с астрология от много време и знам, че емпирично много неща работят, но трябва да осъзнаеш, че всички ние сме индивидуални личности. Най-бързият начин да се дискредитира астрологията е да погледнеш някоя двойка близнаци и да видиш разликите им, въпреки че имат практически еднакви хороскопи.

7.   Аз съм дева, жена ми е лъв, обичайте се, правете компромиси и не задълбавайте прекалено в астрологията :-) Искрено се забавляваме на мрачните интернет прогнози за бъдещето на лъва и девата, както вече казах обичайте се и ви бОли асцендента, а ако нещо ви куца във връзкта, проблема не е в зодиите. Най-вероятно изсипания Меркурий е ретрограднл отново :-D