Как да излезна от този порочен кръг?
Здравейте. Имам нужда да споделя драмата, в която се намира животът ми.
От много време нямам приятел. Досега съм обичала един човек, който ме заряза, заради друга. Може би още не съм го преживяла. След него имах няколко връзки, но нищо сериозно. А аз се усещам, че искам сериозна връзка, човек до себе си, който да ме обича такава, каквото съм. Срещам единствено мъже, които искат секс. Всичко се върти около него. Защо никой не търси истинската същност на човек, а търсят само секс. Последният пример е за момче, което много допадна, но и той търси само секс... Как да излезна от този порочен кръг?
Благодаря на всеки отзовал се.

Коментари

1.   Кофти, аз съм момче и съм в същата ситуация, не вярваш нали :) и аз не вярвах! споко ще излезе правилния от някъде.

2.   Ами смени типа хора с който излизаш, очевадно не е правилния. Излез с някой срамежлив те поне са хора който не са имали много и ценят и малкото което имат. Щото знае ли се не се ли знае след това.

3.   То винаги нещата започват със секса. След това хората се влюбват, ако си допаднат. Ако мхжа разбере, че си вманиачена, бързл ще избяга. Мъжете тичат след незаинтересовани жени.

4.   Не искам да обиждам авторката, но според мен трябва да помисли над това тя какво предлага като жена. Ако е умна, красива, с добро образовани, професия и е добра компания няма логика мъжете да искат да са с нея само за секс. Разбира се има и вероятността да се опитва да надскочи възможностите си и да попада само на мъже, които не биха искали да се вържат с нея колкото и да е прекрасна.

От друга страна, ако авторката няма какво толкова да предложи като жена за съжаление и мъжете, които искат нещо серизно с момиче като нея ще са малко или поне ще са доста различен типаж.

5.   Според мен разковничето е някъде тук "След него имах няколко връзки, но нищо сериозно. " - когато престанеш да предлагаш само секс ще получиш и нужното внимание.

6.   Аз като мъж не мога да те разбера авторке? Да не би да омаловажаваш секса? Аз се интересувам от женското внимание и компания почти само заради сексуалното привличане, дори не казвам секс а женското присъствие и усещането за феромони и привличане което става с някои. Ако това го няма за какво изобщо ми е женска компания? За да си говорим клюки и да и слушам оплакванията? От това ли трябва да съм привлечен и омаян? Без сексуалното привличане една жена не представлява никакъв интерес за един мъж, така че изобщо не разбирам какво всъщност очакваш ти авторке? Ако имаш предвид мъжа да те изслушва, да проявява интерес и да иска да сте заедно дълготрайно тогава разбирам - да, но това зависи вече от това как ти се отнасяш към него. Дали си с неприятен нарцистичен характер и смяташ себе си за важна и че всичко се върти около теб или пък си с приятен характер и го караш да се чувства добре, приятно и желан в твоята компания?