Нормално ли е да му мирише? И как да му кажа,че ме е гнус?
Здравейте.
На приятеля ми му мирише пениса от едно известно време...
Преди не му е миришел, само на моменти, но тогава не съм обръщала вниамние понеже са били единични редки случаи. Но сега се случи 3 или 4 пъти подред в рамките на 8-9 дни.
Живее сам, не е особено подреден, има куче, мръсно е навсякъде... абе не си чисти особено домът. Даже май изобщо. Има куче, което също цапа. Като се прибере с кучето, не го къпе, знам че трябва да се мие 1 или 2 пъти в седмицата, понеже кучетата не трябвало да се къпят често. Поне така ми обяснява. И лапичките не му мие... само ако има нужда. Та домашният любимец - порода хъски.. си върви навсякъде, цапа... пуска косми. Мисълта ми е, че като ходя в тях не ми е особено приятно. Кухнята е вечно мръсна, холът също, понеже всяка вечер се събират с приятели, .... неговата стая е малко по-чиста, но пак разхвърлена... и всеки път като правим секс дрехите ми стават мръсни и пълни с косми... вагината ми също. -. - Карала съм го да чисти.. само казва да да... предлагала съм му да чистим заедно... за да се научи сам. Започнахме веднъж, но го домързя и искаше да се праскаме. Споделяла съм му, че не ми е приятно като е мръсно в тях.. понеже ми става гнусливо. Веднъж за малко се промени, защото му казах, че искам да се разделим. Тогава седна да мв изслуша сериозно какво ме притеснява. Стегна се за малко и до там. Пак същото. Наскоро брат му се беше прибрал за малко... даде отражение. Тоалетната не миришеше ужасно, холът се подреди, започна да мирише по-приятно. Но като си тръгна, пак старата мръсотия. Виждам, че му става обидно като му споделя, че ми е неприятно. Но наистина понякога ме е гнус... а особено и сега като му мирише, изобщо не искам да правя свирки, измислям си оправдания. Не знам как да му кажа всичко това, без да го обидя.
Вие какво мислите по въпроса?

Коментари

1.   Абе жена, намери си някой, който не е само за едното праскане и ги зарежи всички мърлячи.

2.   Хахахахахахахахахахах

3.   Бий му шута. Защо се занимаваш с такъв мърльо. Или и ти си наполовина мърла? И да не си, скоро ще станеш. Въпросът нормално ли е да му мирише е: В неговия случай ДА. И гъзът му мирише, усещаш ли?

4.   Конфуций е казал:
Не е лошо хуя да ти мирише на гъз, лошо е гъза да ти мирише на хуй!

5.   Надявам се историята да е бъзик.

6.   По принцип както той мирише там долу, ти също и е нормално всеки има натурална миризма. Ама пък няколко пъти подред... или си е взел няколко часа преди да дойдеш душ и вече е спарен от топлото, или изобщо не си е вземал душ щото е свикнал с теб.

7.   не вярвам, че след време си представяш двамата как си живеете в стоята “кочинка”... или се променя напълно или го оставяш

8.   Историиката е измислена и то от мъж, защото
-Маниера на просташки изказ е на ниво, нетипично за жените
-Една жена никога не би написала такана вевероятна глупост от сорта на че кучешки косми й влизали във вагината-е няма как да влезнат, освен ако тя не си ги завре
-И все пак ако историята е истинска/в което дълбоко се съмнявам/-ако съм на този мъж на мястото и ти си наистина жена-ще те пребия от бой и после ще те изхвърля не на стълбите, а през етажа
Не за друго ами заради върховната ти простащина

9.   хахахаха... много смешно звучи.. Иначе сериозно, явно няма хигиенни навици и това, което казваш е отвратително.. Такива хора съм им говорил и говорил, мърляча си остава мърляч цял живот, просто не са го научили на времето техните, няма как да го промениш, поне аз не съм успявал до сега. То е до навика, а навик се изгражда трудно. Ти може да му кажеш ей ще се разделим и той да се стресне и да изчисти, ама ако няма дисциплината да го прави постоянно, след време си остава същия марляч, а така като слушам явно не е от най-дисциплинираните :D

10.   Според мен приятелят ти като дете и бил галеникът на майка си!
Да, зарежи го. Явно е, че той не те взима на сериозно. Нека остане без приятелка, за да му дойде малко акъл в главата.

11.   До 4 не се подигравай с Конфуций, защото той е приеман за божество от 2 млрд души и ще те накаже.

12.   И Лао Дзъ има голяма мъдрост по върпоса:
"По-добре да си паднал духом, отколкото да духаш паднал"

13.   Не е от това ,че има животно имам приятелка, която отглеждаше зайче, в момента има котка и въпреки това никога не миришеше гадно винаги поддържаше хигиена както у дома така и при животните . Твоят човек явно си е мърляч по природа . Кажи му в прав текст , че така повече не може и или ще вземе мерки по отношение на хигиената или се разделяте и всеки да си търси другаде щастието .

15.   Щом е толкова мръсно и не ти е приятно да започнеш да чистиш ти поне така бих постъпила аз. С времето той ще свикне да му е чисто и подредено и сам ще търси чистото дори може да започне сам да чисти по-често. :)