Истинско
Здравейте!
Запознах се преди 2 години с приятеля ми. В началото, както винаги, всичко беше розово, докато в последствие не се опознахме още по-добре и не започнаха различни дразги. Това разбира се е нещо нормално. Смея да кажа, ще сме се карали истински само за сериозни неща, а не за маловажни дреболии.
Още от самото начало той не е романтичен, рядко прави жестове, но е много разбран, не се държи грубо с мен, с малки изключения. Почти никога не сме водели твърде задълбочение разговори, разговори за истинските неща от живота, а на мен това ми липсва, зареждам се от подобни неща. Имам нужда да коментирам истинските неща случващи се в днешно време по света... а той не. Просто не гледа по същия начин.
Докато аз имам нужда от дълбоки размисли с приятели си, той изпитва нуждите да ми се сърди за възможно най-повърхностните неща, като защо не съм вдигнала веднага, защо не съм писала в 13. 00ч, защо излизам с приятелки, а не с него, а щом не излизам с него, значи не го обичам.
Напоследък се чувствам много изморена, заради тези неща и ме е яд, че той само мрънка, а нищо не прави. Винаги аз съм причината нещата да не са ок. Само и само, защото искам много, искам дълбока и зряла връзка, не сме малки, смятам, че съм достатъчно зряла за истинска връзка. Или аз живея в заблуда и истинските връзки не са базирани на това? Само аз ли смятам за нормално мъжът да прави жестове, да кара жената до себе си да се чувства желана, красива.. или вече всички мъже са жени и то все недоволни?

Коментари

1.   Мъжете наистина стаха по-жени от жените! Но все още има от тези които търсиш. Разкарай го този мухлъо и намери истинския. Успех. М

2.   Винаги е трудно да се отговори на тези въпроси и да се каже обективно. Трябва да се чуе и неговата страна как той вижда нещата. Очевидно се чуства отблъснат и нежелан, съдейки по написаното.

Например, с друга жена би ли бил по-романтичен? Има ли неща, които ти не му носиш или даваш, и т. н...

3.   Приятеля ти е задръстен и ограничен човек. Освен това е и ревнив. По - добре го остави, защото не си пасвате на духовно ниво, а това е много лошо и няма как да се промени.

4.   Здравей! Пиша ти, защото при мен е нещо много подобно във връзката ми, в сравнение с твоята. Повярвай ми, и аз стигам десетки пъти до въпроситвще, които си задаваш ти.
Аз лично, настоявам за разговори, въпреки всичко, ама съм си тъпо - упорита - упорствам до край, когато искам нещо.
Въпреки че, някои неща не се променят.. Например повърхността?

Ж22

5.   Просто не е твоя човек. В никакъв случай не е лош или "мухльо" както го нарече №1, но най-вероятно не сте на една вълна и той го разбира със сигурност.

6.   С този младеж сте от различни планети не разбираш ли. По добре не прави компромис със себе си, това не е твоя човек.