Нередно ли е?
нередно ли е да се влюбиш в друг при тези обстоятелства?аз съм втората съпруга. съпругът- от първи брак дете, нежелание за друго. след като се види с майка си, рязка промяна на отношението към мен -наизустени думи, че детето му било по-важно, че аз за нищо не съм ставала, като мен много ги имало...(аз имам образование и работа, а той -не, първи брак, не съм причина за развода)знам, че говорят зад гърба ми, плетат интриги някакви... и изведнъж копнежът ми за любов се насочи към друг. спазвам "правилата на брака", въпреки че спрямо мен не се спазват. не съм изневерила, не търся временни приключения. Към дамите, как бихте постъпили вие на мое място?

Коментари

2.   Нищо не се разбира. Научи се да се изразяваш. Детето от първия брак е по-важно от теб и свиквай с това. Ако се държиш добре с детето, взимате го на почивки и у вас, поддържате отношения, тогава всичко е наред. Не го изолирайте. Голям грях си слагате, ако го правите. Не се съревновавай с детето за любовта на мъжа ти.

3.   Бих се развела.
Alpha, ж. 29

4.   Развод.

6.   Привет, аз съм мъж на 38г и мога да те посъветвам да си потърсиш друг уважаващ те като жена мъж. Губиш си времето

7.   Нищо не разбрах от историята ти!

8.   Бягаш бързо. За какво се подлагаш на това?

9.   Не съм дама, мъж съм...

На мен нещата ми звучат като все още неслучил се, но неизбежен развод.

И колкото по-рано, толкова по-добре.

Като не те цени, да се връща при бившата или да си намери някоя друга от "многото"...

Като прочета някоя такава история и чак ме досрамява, че споделям един пол с подобни...

10.   Аз бих си била камшика, този не е голяма загуба.

11.   Не виждам какво те задържа при този, щом има такова отношение към теб? Какво ти харесваше в него? Внимавай и новата ти любов да не се окаже същата "стока", като сегашния.

12.   към номер 2: и защото детето от първия е брак е по-важно, не трябва да се раждат други деца ли? та нали хората затова се женят... и май-не четеш добре: кой да го води на почивки това дете, като бащата не работи? ти лично как би "свикнала" да плащаш, за да се държат с теб като с човек? на това му се вика рекетиране. би ли свикнала с това или си някоя разведена, дето искаш чужди хора да плащат за твоите деца? !

13.   и аз към номер 2: от къде ти хрумна, че става въпрос за съревнование? това авторката не го е писала. и защо си толкова сигурна, че като го взимат и водят насам-натам всичко ще е наред? и защо мислиш, че не го правят? в коментирания текст тази информация липсва, не се казва дали е така или не е така. още повече, че метода не действа на сто процента. една приятелка беше в подобна ситуация: водеха го на море с тях, а то все недоволно беше и не му харесваше. угодия тук няма! и кой е виновен после: приятелката, дето вместо почивка и се налагаше да е детегледачка, или важи фактът, че като си трън в нечии очи и челни стойки да правиш, все тая...