Искам си го обратно
Хора пред побъркване съм.. Накратко имах почти 4 годишна връзка много раздели и събирания, но последният път бях категорична че това е края.. скарахме се за някаква простотия и аз си събрах багажа и си тръгнах. Минаха почти 2 месеца от както сме разделени. Преди няколко дена се видях с бившият ми, защото трябваше да си върнем някой неща и от тогава не спирам да мисля за него. Поговорихме си каза че осъзнава грешката си, че поема вината за раздялата, че има още чувства към мен, но по никакъв начин не показа да иска да се съберем.. от гордост разбира се и аз се държах студено. Отрече да си има приятелка, но вчера са го видели с едно момиче (постояно се тагва с нея във фейсбук, харесват си всички снимки.. и преди да го попитам дали си има приятелка бях сигурна че ходят). Искам да си го върна обратно не знам какво ми стана изведнъж.. не ми се яде, не ми се спи, постояно мисля за него.. след тази наша среща не мога да се позная.. Искам да си го върна... как?

Коментари

1.   Със студенина не можеш да си го върнеш.

2.   Ще ти мине! Затворена страница е.. Живей си живота! От опит знам че събирането с бивш/а до нищо хубаво не води

3.   Най-голямана ти евентуална грешка ще да е да се върнеш към нещо което е доказано несполучливо. От 7 8 милиарда други, все някой ще има и за тебе.

4.   Като разбра, че има друга и си го поиска обратно хаха

5.   Това жените сте страшна работа. Видяла си, че лесно ще те замени с друга и внезапно ти е станало животозависещо да си го върнеш. И като си го върнеш какво ще стане? Цветя и рози до следващата простотия, заради която ще си събереш багажа и повече никога, ама никога няма да се съберете... докато не дойде с цвете да ти реве на вратата или не си намери друга жена и ти пак да се настървиш да си го връщаш :)))) Хем сърби, хем боли!
Щом не те е потърсил, явно те е прежалил и ти трябва да продължиш напред. Състоянието ти в момента се дължи на това, че си е намерил друга и си е продължил живота без теб. Направи го и ти!