"Невъзможна" любовта
Здравейте! Запознах се с едно момиче по интернет през 2008г. Поддържахме контакт, споделяхме си разни неща, но само дотам. Двамата бяхме от 2-та края на България и на живо не се бяхме срещали. Впоследствие тя се омъжи и роди детенце, но не беше щастлива с мъжа си и ги остави заедно с бебето и отиде да живее при друг мъж в съседен град. Впоследствие тя се разделя и с другия и отново се връща в родния си град. През 2012г с нея подновихме сериозни контакти, като вече се и срещнахме на живо. Аз вече я обичах... но не се реших на нещо по-сериозно, защото семейството ми не прие добре цялата тази история с жена от друг град, която има дете от друг.. и така пак се отдръпнахме един друг, но аз винаги съм я мислил и обичал... и тя също мен.. През това време тя започва връзка с друго момче от по-малко градче, които е копие на мен-и по външност и по характер.. това става в края на 2012г... през следващите години и до ден днешен те са си заедно, а с нея си пишем от време на време, като през 2015г дори се видяхме отново като чувствата се разгоряха пак с пълна сила... но пак дотам... тя все пак живееше с друг... и така от началото на тази година пак започнахме да се чуваме много често, всеки ден си пишем и аз разбрах, че искам това да е жената за мен... вече съм готов да приема и детенцето... тя също ме обича, но от години живее с това момче и не може да си загърби живота и да почне отначало с мен.. на другия край на България с мен, който чак сега се е решил за по сериозни отношения.. Преди 2 седмици се видяхме отново, като аз разбрах, че не мога без нея, видях и че тя все още ме обича.. Имам ли право да искам да сме заедно след толкова години на нерешителност?

Коментари

1.   Искаш да си с тази жена, която си е заряза Ла толкова лесно детето? Няма да я съдя, но хубаво помисли за всичките нейни житейски избори!

2.   Инфантилен си , а тя е безхаберна въртиопашка. Което, хич не е в твоя полза. Не бях срещала жена да си остави детето. Казвам около мен какви са хората, за теб това може да е ОК.

3.   На това му казваш обич? Ха-ха-ха
Не е смешно, трагикомично е!!!
Тя сменя няколко партньора, защото те обича?
След като се "разделяте", тя веднага започва връзка с друг, не е ли била наранена? !
Не е ли искала да е сама? !

От писането разбрах:
Жената иска мъж до себе си, хем като сексуален партньор, хем като "баща" на детето й, който да се грижи и за двама им.
Може ли изобщо да обича? !
Та тя си търси спонсор, не виждаш ли? !
Не те обича, както ти твърдиш, не е обичала никого от предишните си партньори, както и настоящия!
Единственото което изпитва е привързаност и тръпка, че не си и бил в графата, за това общува още с теб.
Не искам да съдя, но нима бившите й са били "злите демони", които я тормозят и не я уважават, а тя милата "добрата, прокажена майка"? !

Съвет: Не започвай никаква връзка с нея, ок, можете да си общувате, но захванеш ли се с нея... лошо ти се пише, депресията и разочарованието не ти мърда.

(Сляпата Вайша)

5.   Ти си резервен вариант. Само това ще ти кажа, надявам се, че няма да се обидиш. Тя не знае какво иска.. Ако е искала да е с теб, щеше да го покаже по всевъзможни начини. А не да сменя мъжете като носни кърпи. А и коя нормална, сериозна жена би си оставила детето, без значение какъв е бил мъжа и, и дали са се разбирали?! Само по това си направи сам изводите.

6.   Тя ходила сменяла ги ти с нея ще се занимаваш оставяй я с оня тоя живяла