Гаджето ми е постоянно в сайтовете за запознанства
Здравейте, аз съм на 19 години а гаджето ми е на 35. Постоянно е в сайтовете за запознанства, на няколко пъти си правих фалшиви профили за да го провокирам и винаги се стигаше до покана от негова страна за кафе...

Казах му, че съм била аз, а той каза, че нарочно ме е провокирал, защото се е усъмнил в достоверността на профила. Показва, че ме обича иначе, аз също го обичам, заедно сле от година и половина, но тези негови чатове в сайтовете за запознанства ме побъркват. Кажете ми имам ли право да ревнувам или това са глупости от моя страна, наистина не знам, още не знам как да се държа в една по-дълга връзка.

Коментари

1.   Поредното ужасно често срещано явление. Не знам защо го правят! За да си вдигат самочувствието ли?? Ама нали се сещаш, че има голяма вероятност да се среща с тези момичета и да ти изневерява?

А на това, което ти е казал - че си е мислил, че си била ти.. да бе! Наистина ли се връзваш??

2.   Здрасти!
Не искам да те разочаровам, но май те "правят на маймунка". Аз не бих се хванала на думите му, честно! Знам, че ти се иска всичко да е само убиване на свободно време, но вероятността да е така е нищожна. Мъжете са елементарни в това отношение и като срещнат в чата някоя по - хубавичка от тяхната си мацка, че и ако въпросната се навива за срещи и тем подобни, отиде тя!

Мисля, че трябва да започнеш и ти да се зарибяваш с разни момчета в такива сайтове, но да са видимо много по - готини (в твоя случай и по - млади, сиреч твои връстници), че да го видим тогава твоя как ще реагира, дали ще му е все така забавно...Пък и ти самата ще си повдигнеш самочувствието с една - две идеи като започнат да ти пишат разни сладури и да те "канят на питие":)))

Съвета ми е главно да не се терзаеш за глупости! Ако от действията му те боли, дискомфортно се чувстваш, значи му постави ултиматум - ти или забежките в чата. Ако избере второто, няма нужда да ти казвам какво да правиш от там нататък, нали?

Накрая ще кажа, че моят приятел изтри акаунтите си в подобни сайтове, както и аз моите и сега нямаме проблеми от "виртуален" род.:)))

Не забравяй все пак, че се изисква един откровен разговор, в който да си уточните гледните точки.
Успех!

3.   Според мен ти изневерява.....

4.   Приятеля ти е комплексиран. В сайтовете за запознанства 90% от потребителите са мъже които кой знае защо са решили, че там ще намерят безплатен секс. Останалите са чекид-ии които създават фалшиви профили за да се докопат до някоя по интимна фотография на жени или двойки. От своя страна жените в тези сайтове, ако са в пълнолетна възраст тъсят себеподобни, а на двойките им е омръзнало да им досаждат сами мъже и включват всички видове филтри и антиспам. Това е накратко действителността в БГ системите за запознанства. Твоя приятел е поредния 35 годишен мъж, който има неизживени младежки години и предпочита да си губи времето с надеждата да забие някое непълнолетно момиче. Спокойно! За тях той вече е дядо. Имам един познат който още се котира сред младите момичета и е на 35, но кара Порше и има с какво да ги впечатли. Твоичкия ще си остане при теб докато ти решиш. Той отлично разбира, че трудно вече ще излъже друго 18-19 годишно гадже с добра външност. Не очаквай да се промени. Това което прави е по скоро безобидно. Ако имаше пари щеше да ходи в някой от 4-5-те елитни клуба в които бързо щеше да си намира това което търси, защото там младите момичета ходят точно с тази цел, но и също така имат безгрешен калкулатор с кого да си тръгнат. Той отлично знае това и по тази причина заляга пред компютъра. Освен че си губи времето вместо да изкарва пари или да го отделя за теб е почти сигурно, че нищо друго няма да се случи.

5.   Не се връзвам, казах го, за да разберете реакцията му...
а и ние с него се запознахме точно по интернет...

6.   Според мен ти изневерява, търси си развлечение.

7.   Остави го този! Да не говорим, че е стар за теб, направо друго поколение.
Успех!

8.   Разликата в годините не е малко голяма? Аз не бих залагала на такава връзка, защото тя няма няма бъдеще за семеен живот. Почни и ти да се ровиш в чата демонстративно както прави той и ако грам не почне да ревнува значи е с теб само заради чукането:) Намери си някой на твоите години в чата:) Успех:))

9.   Сьгласна сьм с 8. Ако не реагира когато започнеш пак да влизаш в нета и да чатиш с други.... Аз в момента имам врьзка с по-мальк от мен. В началото всеки не взимаше нещата на сериозно и аз и той ходехме насам натам сами. В последно време обаче се усещам че нямам желание да ходя някьде без него а за среща с друг- все повече нямам желание. При него е сьщото - отказва да излиза с приятели и си седи в кьщи. Не живеем заедно и понеже често работим в различни градове много разговаряме по тел. Та исках да ти кажа, че дори и да не сте постоянно заедно когато човека няма сериозни намерения, той не спира да тьрси нещо по-добро. Моято врьзка е от година а твоята от по - дьлго време и все още няма стабилност. Замисли се. Не е нормално.

10.   Разкарай го, никога няма да се промени, защото вече е късно. Това е болестно състояние, и вече е доказано от световни лекари. Психологически проблем. Истинските мъже са по кръчмите а не пред компа......

11.   Номер 10. Истинските мъже били по кръчмите !?! Тъжната българска действителност .... можеше да звучи дори забавно ако не беше тъжно.

12.   Според мене ..това е гнило ..и май крои нещо или жърши глъпости зад гърба ти ...

13.   Хей, я се осъзнай!!! Явно ти трябва малко рамо, мила, ако държи на теб и те обича, то той няма работа в тези сайтове! Намери си друг просто!

14.   От авторката: Казах му, че не ми е приятно да го виждам в тези сайтове, а той веднага си изтри профилите, каза, че просто си е губел времето там, понеже е без работа в момента, а мен ме обичал и не го интересували други жени....не мога да повярвам, че си изтри профилите от там!

15.   Ок, доверието е важно нещо. Не се тормози с излишни съмнения, щом си е изтрил профилите, значи държи на теб и не иска да те изгуби. Не че не може да си направи други.. Тъпото е, че те е излъгал ,че се е съмнявал, че си ти - тъпо обяснение, просто му е готино да сваля мадами, дано само не е правил нищо друго с тях. Наслаждавай се на връзката си и не мисли повече за това. Дано наистина не се повтаря.

16.   Аз имам същия проблем... Но той казва, че имал приятели в чата с които нямал друга връзка нито скайп, нито FB... Казва ми, че ме обича.. В мен ли е проблема, че се съмнявам... Не е ли най-важното в една връзка доверието.. Да му вярвам ли, че няма нищо лошо в това което прави? Ужасно е :(

17.   Моля? В 21 век, няма друга връзка, освен даден сайт за запознанство? Бягайте от такива... това е като алкохолизъм - зависимост, от която не можеш да избягаш.

18.   И аз съм в такава връзка. Разбих му паролите и гледах месеци наред какви ги върши. Повръща ми се честно. Скъсах с него, а той дойде да ми се моли и аз тъпачката склоних. Беше добре само около месец/ Тия дни го хващам че влиза през профила на брат си мисли си че аз патки паса. Направил си е и нов скайп. Вече си получи игнора. Не му вдигам телефона и няма и да му го вдигна. Да си троши главата!

Добре че разбирам що годе от компютри.
Не си заслужава! това е обидно към самия него и към любовта която твърди че изпитва!

19.   Мило момиче, подкрепям номер 10 напълно, а също и някои други мнения. Ти си млада, какво правиш с този чичко? Той никога няма да престане, дори и като семеен. Убедена съм. Моя приятелка живее с един мъж така: тя пред компютъра в едната стая, а мъжът и в другата, пак пред компютъра - гледал "голи дупета".

Намери си момче на твоята възраст и тогава ще разбереш разликата. Този чичко след 10 год. дори няма да му става. Не ти трябва. Разкарай го! Отдай нежността, времето, любовта си на друг, който ще го оцени и ще ти отговори със същото. Не би трябвало изобщо ако имаш връзка да си в тези сайтове. Направи така, че след секс да не се стига след едно кафе. Да се постарае повече. Ако не желае - толкова държи на теб. Ще следя края на историята. Успех!

20.   Малка поправка: до секс да не се стига само след едно кафе.
Изисквай разходка, посещение на театър, кино, салатка с питие и чак тогава секс. Ако му е много.... значи няма чувства и само те използва. Успех!!!

21.   Явно си много грозноватичка мила ми тодоро

22.   21, дали не си изключително ограничен..

24.   Здравейте и аз има същия проблем. С моя приятел сме от почти година и аз го хванаха да влиза в подобни сайтове! Когато го попитах защо влиза там и какво търси, той ме обвини, че издребнявам. Казва, че ме обича, а продължава да влиза... Преди мен е бил с друго момиче 4 години и се е регистрирал в 5-6 сайта за запознанства и с години ги е посещавал.. и така се запознахме. Мисля си дали не е някакво пристрастяване? ! зависимост? Аз се чувствам обидена по този начин, все е едно, не го удовлетворявам само аз. Аз държа на него и се опитвам да го разбера.. Моля посъветвайте ме какво да правя? Изяжда ме от вътре и постоянно го следя, не знам до кога ще издържа?

25.   Имах такава връзка в продължение на 3 години. Никога не се отказва. Така, че помисли си. Ако можеш да си с някой, който само гледа как да ти изневери, а ти казва че тее обича или можеш да живееш без него.
Не си мисли, че може да се промени.
Може би в момента има много свободно време. Би дошъл период, в който няма да има и няма да губи чак толкова време по сайтовете.. Дори тогава не се успокоявай. Не се е отказал. *урвенлъка е до живот.

26.   Разберете ли, че той има профил в сайт за запознанства, се спасявайте колкото може по-скоро. Обидно и унизително е за партньорката на такъв мъж да търпи той да преследва и да сваля други жени по разни сайтове, докато в същото време убеждава нея, че няма нищо сериозно и обезпокоително. Дори да няма, самият факт, че вместо да използва времето си за партньорката си, той предпочита да го прекарва в свалки с непознати от долнопробни сайтове, е красноречив. А такива мъже никога не остават само с един сайт - после следва втори, трети... И не са само тия сайтове - подвизават се и във фейсбук, скайп с по няколко профила - един "официален" за пред хората и другите - за набиране на жените, изнамерени по сайтовете. Сума време загубих да се опитвам да накарам един такъв да се осъзнае. Накрая ми писна и го зарязах. Това е мания, комплексарщина и болест в едно. Компенсират липсите в реалността, като във виртуала се правят на такива, каквито не са.

27.   Направи му дете и ти е в кърпа вързан мръсника.
Лидия - 59г.

28.   И аз преди 2 седмици приключих с момиче пристрастено към елмаз, това е болестно състояние, мания, като хазарта и.. няма оправия като цяло май. Всеки сам си решава за себе си, но... аз лично с такъв човек не мога да имам сериозна връзка.

29.   Ти по-добре да го оставиш да си рови в сайтовете за запознанства, а ти да се омиташ от него, не защото влиза в сайтове за запознанства, а защото разликата ви е 16 години...

Не си съсипвай живота с такъв дъртак.

Че ти като станеш на 30, а той стане на 45, да видим как ще му го дигаш...
И ше влезнеш пък да се оплакваш, че не му ставал и какво да правиш, да изневеряваш ли и т. н.

Учуден съм от такива момичета... Да тръгват с некви дядовци на по 40 години, а то момичето няма и 20 години....

Зле е работата...

Едно Момче-20г.

30.   от 25 :)
Благодаря ви за цените съвети, много сте прави. Аз пробвах всичко, говорих открито, молих, опитвах се да го разбера.. питах го дори какво точно му липсва за да посещава сайтове за запознанства? ! Той отговори, че не посещава и дори се закле.. ха ха... и мен изкара ненормална, че говоря глупости...
Т. к аз съм му намерила всички сайтове за запознанства постоянно го виждам как влиза... , чак е смешно... Но едно се убедих това наистина е пристрастяване.. Остава ми само едно, да му пиша от фалшив профил, за да има черно на бяло доказателство за края.
Момичета и аз ви съветвам по далеч от такива хора.. това е болест!

31.   Не зная какво да кажа. Запознах се мъж от подобен сайт, семейни и двамата. Четири години връзка, аз разбих семейството си, то запази неговото, благодарение на смиената си съпруга. Колко пъти съм го молила да се махнем от този сайт, а той не е само в един. Не иска и не иска. Излиза с жени на кафе, казва ми, когато прецени. Ние сме на 200 км разстояние. Сещайте се за какво иде реч. Все ми потвтаря, че няма място за притиснение от моя страна, но аз не вярвам. Колко фалшиви пррофили съм си правила и съм го "хващала", тактиката е една и съща, казва, че е семеен, но не казва, че има връзка и така до безкрайност. Той вече е на 45, аз на 42 г. Разделихме се по моя инциатива, точно поради тази причина - виртуалното. Вече 3 г не сме заедно, аз имам друга виртуално-реална връзка и той (бившия) все още е в тези сейтове. Какъв е извода - аз не зная. Всеки да си го направи сам.

32.   Колко познато! Заради такива сайтове съпругът ми ме загуби. В смисъл все още не сме се развели, но просто ме загуби духовно, защото вместо да е с мен предпочита да виси в такива сайтове. Е, на мен пък вече не ми пука! Просто не знае какво загуби!

33.   Тва с виртуалната връзка без секс винаги е предизвиквало у мене смях. излиза тук че жените едва ли не нямят мъже с който си пишат по интернет. и аз ходих с една такава откачалка като тез по-нагоре. искала да ми разглежда кореспонденцията, а аз нейната неможело да гледам. жените сте много нагли създания да не казвам хора, че да не обиждам хората. тва с впечатляването с поршето беше като самопризнание=ние жените си знаем, че сме си про... ки

34.   Когато преди 5 години хванах мъжа си да се мотка в такъв сайт.... Направих си профил и аз поканих го за мой приятел и приех приятелството на още 20-30 мъже. Снимката ми беше само на лицето никаакви голоттии. Минаха ден два три той помисли че съм се успокойла. Когато не исках да лягам той ме питаще 'защо? '-да си обърна внимание на приятелите му казвах. Той мислеше, че се шегувам. Когато мина месец реших че ми стига да лъжа мъжете от сайта и да си показвам лицето. Но преди да истрия профила поканих мъжа си. Да види с какви мъже се конкурира и да види че ако поискам и аз мога да го сменя и то за доста прилични и доста млади мъже. Много му беше криво. Толкова години това което други не успяха да направят мъжът ми сам си го направи. Колко мъже се усукеаха около мен... И макар че моя не е хубавец макар че имахме много проблеми никога никога не помислях да съм с друг. Докъто съпругът ми не отвори тая забранена врата. Сега беше въпрос на време. Мълчах не споменавах повече за неговата гнусотия. Толиова ми беше обидно. И другият ме намери. 5години леко и упорито ме ухажваше. Имам любовник да. Имам любим. А този с който живея... тои ме блъсна в неговите ръце. Живи и здрави да са, нека висят буклуците в тия сайтове. А знаете ли какви мъже ще намерите когато буклуците ви датат начален старт.