Кажете ми успокоителни моля ви
Можете ли да ми кажете натурални естествени успокоителни? Пил съм кантарион - не помага. Мента глог и валериан пак не действа. Пих ги и на таблетки и на чай и не действа. Неолексан - грам не действа. После пих най - силното за мен денаксит ама и тва не ми действаше.

Чайовете съдържат кофеин и няма как да те успокоят май.
Тежки антидепресанти не искам да пипам щото от тях ставаш зависим а и може да стане по -зле

Ако знаете успокоително което да действа кажете.

Коментари

1.   Още една тема с пропуснати причини. Дай подробности, какво те тревожи, от какво искаш да се успокоиш? У вас жега ли е, успяваш ли да се наспиш? Има ли хора или неща около теб, които пречат на спокойствието ти? Без подробности, мога да ти препоръчам само дихателни упражнения.

2.   Да, знам такова успокоително което да те унесе. Пусни си епизодите на някой от следните серияли - "Анатомията на Грей", "Всички обичат Риймънд" или "Приятели". Скоро мозъка ти няма да може да понесе повече и ще изключи унасяйки те.

3.   И дишане съм пробвал не става. Еми срам ме е от хората без да има причина и тряя се крия много странно :(

5.   Най - доброто успокоително е да се настроиш да спре да ти пука.

6.   Силно ти препоръчвам "Стрезам". На мен ми помага да се отпусна и да забравя за кашите, които забърках. Но имай предвид, че аз съм на 66 така че се консултирай с лекар, ако си млад човек.

7.   Когато успокоиш душата, тогава ще се успокои и тялото.

Ме

8.   иди на психиатър - поискай 3 лекарства пробвай ги задължително когато си сам усети се кое е добре за теб и продължи с тях. но си плати квотата лечебно здраве :)