Връзка с азиатка
Здравейте,

Момче на 23 години съм и от няколко месеца излизам с азиатка. Семейството й живее в България от 80-те и фамилията й е българска. Чувствам се много добре с нея. Тя е много мила и скромна, разбираме се, угажда ми за всичко, излизаме и всичко е перфектно освен това, че родителите ми не я приемат. Държат се расистки с нея. Казват ми да я зарежа, понеже децата ни са щели да бъдат много грозни. Как да ги убедя, че тя е прекрасен човек? С никоя от предишните ми бели приятелки (а нейната кожа е много светла между другото) не съм се чувствал толкова щастлив.

Моля редакторите да публикуват темата.

Коментари

1.   Обясни им, че като се смесят 2 раси се раждат красиви деца, може да им покажеш снимки на такива деца. Родителите ти и по-точно българите сме смеска от много раси, тъй че е глупаво да се държат така. Разбирам да бяха скандинавци- там расата наистина е чиста-руса коса, сини очи, бяла кожа и т.н. въпреки че и те вече се смесват с емигрантите. И това важното е ти да си щастлив с нея. Ти ще живееш с нея, не те. Кажи им, че с държанието ти показват неуважение към теб а държиш да се поправят иначе и ти няма да ги уважаваш.
П.с. такива момичета са много сладки до преди да ги опознаеш. Много са луди, скандалджиики, ревниви и примитивни. Имай си 1 на ум за по-нататък.

2.   Ами авторе, щом си на 23 години, родителите ти нямат думата.
Не ти е лесно, знам от опит, все пак са майка и баща, срещу тях се тръгва трудно. Но запомни, че единствено ти решаваш бъдещето си и никой друг. Слушай сърцето си.

3.   Желая ви много щастие!
Родителите ти, когато си видят внучетата, друга песен ще запеят. Обичайте се и да не ти пука!

4.   Пълнолетен си, подяволите, защо ти пука дали родителите ти харесват жените, с които си? Освен това, е явно, че са глупави хора, защото за всеки умен родител, щастието и здравето на детето им е най-важно. Да се налагат над някой друг, комплексари. Сори, ама са такива.
Интересно ми е, с какво право някои родители се държат като тирани с родните си деца. На бас, че са те тормозели като малък и са изисквали от теб неща, които ти не си искал да правиш. Те ли ти избраха какво да учиш, я кажи? ”Насочват те ” цял живот, нали? Отскубни се от тия хора, на 23 г. си, ако не се отдалечиш от тях ще съжаляваш, обещавам ти. Има родители - душици, с които ти се иска да си в съседство когато имаш свое семейство, да си говорите и да си помагате, е - твоите не са от този тип, твоите са задушаващи и докато си им пред погледа - ще те тормозят.

5.   Аз съм на мнението на родителите ти - не създавай мелези и хибриди. Пази кръвта си чиста. Тя е като река идваща от много далече, от древността, водите и са чисти и бистри, не я замърсявай, пази я за потомците, както предците ти са я опазили за теб.

6.   Има един лаф: once asian, never caucasian.
Тоест, който веднъж е бил с азиатка не иска и да си помисли повече за европейка (кавказка раса)...
Човече, аз бих заменил всяка нашенка за азиатка!
Азиатките имат куп предимства, започнато от възпитанието че тя трябва да се грижи на мъжа да му е добре и свършвайки с това, че долу са по-тясни....
Те са пълната противоположност на нашенските глезени кифли, които си мислят че е достатъчно само да си хубавеят за да ги отглежда някой льольо.
За потенциалните деца: аз лично намирам децата, особено момичетата смес европеец/азиатка много хубави.

8.   Ти цял живот мама и тате ли ще слушаш или тая глава за равновесие я носиш?

9.   От Автора до номер 4: Не му обиждай родителите ако обичаш. И как си вадиш такива изводи за семейството ми? Никой не ме е тормозил и никой не ми е избирал какво да уча. Аз сам си решавам всичко. Просто не искам да се държат с нея по този начин.

10.   Приятелю! Искренно ти завиждам! Не само за азиатката, но за това, че си намерил жена която те допълва. За това, че се разбирате. Че си щастлив и уверен с нея. Бих дал всичко за да имам подобен човек до себе си! До някъде родителите ти са прави, но само за това, че си тяхно дете и искат най-доброто за теб. Такава жена се среща много трудно. На 39 съм и от моя гледна точка ти се възхищавам за това което имаш. Моята майка е властна жена. Колкото и грижовно и внимателно да се отнася с мен и внука си, то толкова мизерии прави на жена ми която /е изтървана/ от лудницата. Седни с тях, поговорете си и не отстъпвай. Ако трябва излез на квартира. Знам, че е трудно, но ти ще живееш с тази жена не с мама и тате! Не изпускай питомното за да гониш дивото!

11.   Ами като не искаш да се държат с нея по този начин защити я, ти мъж ли си или лукова глава?

12.   Ограничен мироглед имат твоите родители. Прати ги на екскурзия из Европа малко свят да видят. Ти си на 23 а не на 15, няма кого да убеждаваш и вашите са си вашите а ти от 5 г. си пълнолетен. Само не ми казвай, че живееш с тях още. Представям си какво дуднене пада у вас. Няма какво да обсъждат, говориш, убеждаваш,....да твоят житейски избор.

15.   6, готин виц, но няма нищо общо с реалността. Белите жени са най-хубави. Азиатките стават само ако никоя нормална бяла жена не те иска. По същия начин дебелите и грозни бели жени ходят с негри и араби, защото нормалните бели мъже не ги искат.

16.   Щом имаш такава мила и разбрана азиатка до себе си, това е направо шестица от тотото! НЕ Я ИЗПУСКАЙ! Родителите ти сами ще я приемат, като ги поставиш пред свършен факт. Азиатките са много по-добри и по-лоялни съпруги от българките. Все пак, внимавай да не я разглезиш - и те са жени и ако им позволиш да ти се качат на главата, си загубен. Баща ти и майка ти няма къде да ходят, като им поднесеш на ръце първото им внуче!! Ти си щастливец!

17.   Авторе, радвам се за теб, че си сигурен в момичето да себе си. Интересен ми е случят как е възможно човек при двама небългарски родители да има българска фамилия.