Случва се ...?
Здравейте хорааа. Много ще се радвам ако някои от вас ми даде съвет, понеже в момента няма към кого да се обърна.
От няколко дена си пиша с един мъж, който е на 35, аз съм на 27. Отдавна не съм съм излизала на срещи и т н ии се чувствам объркана. Най-вероятно ще си пишем още няколко седмици, тъй като от работа няма как по-рано. За съжаление нямам много голямо самочувствие и това ме отказва :( Страх ме е, че ако стане нещо за по-сериозно, като връзка няма да ме хареса без дрехи :( Не съм някаква супер дебела, но не съм и от най-слабите. Имам голям бюст, а надолу съм с няколко см. по - малко от бюста... най-много ме притеснява малко изпъкналото коремче и, , любовните дръжки'' :( С дрехи не си личи толкова и за това, като дойде момента със събличането.... не ми се мисли. :D сигурно няма да ме хареса и тогава... Отделно дрехите ми не ми харесват и нямам нищо готино, което да облека :( много ми е притеснено, пък и ми харесва.

Сега, като се замисля знам, че няма защо да ви искам съвет, тъй като знам отговора знам, че трябва да съм по-уверена и тн, но не знам защо не мога :(
Исках и просто да споделя.

Благодаря за вниманието.

Коментари

1.   Още една дето ''харесва'' по-голям мъж..няма надежда просто

2.   На 27 години жена, а си зелена като маруля.
Почни да спортуваш. Свали килограмите. Направи нещо за тялото си.
НО тялото ти е най малкия проблем. Разсъждаваш като 14 годишна. Идеализираш прекалено много. Фантазираш си някакви ситуации и бъдещи събития с предубеденост ( типично за част от жените).
Все едно си определяш сексуална пазарна цена, която като е ниска няма да може да привлича мъжете?
Виждаш се с човека. Говорите си. Питаш го дали те намира за секси и действаш. Айде влезе в реалноста мили дами.

3.   Прекалено много го мислиш, това ти е проблема, не увереността. Почнеш ли да го мислиш толкова много, кусури ще си намериш винаги. И той не е перфектен (едва ли сере цветя), така че споко и спри да идеализираш другите и да подценяваш себе си.

4.   Мен пък ме възбуждат леко пълните форми, но повече от всичко ме възбужда душата и погледа на партньорката. Отпусни се и не го мисли, бъди себе си и се забавлявай.