Между двама
Здравейте, за първи път пиша тук и се надявам ако можете да ми помогнете със съвет какво да правя. Аз съм момиче на 25 години. Ноември месец се разделих с бившия си приятел с него имахме 7 години разлика за някой наши познати не беше проблем други казваха че съм малка за него и че връзката ни няма да издържи много дълго. Много го обичах и обожавах да излизам с него покрай него се запознах с много негови приятели. Но за съжаление нашия три годишен романс приключи, но противно на моите очаквания три седмици след нашата раздяла се запознах с момче с което прекарах нова година от тогава нашите отношения се задълбочиха. Той е турчин и но въпреки това аз много го харесвам той ми каза още в началото да не очаквам много от него (дълга връзка, мечти за съвместно бъдеще и т.н.). Преди време ми писа един от приятелите на бившия ми приятел. Както всеки разговор как си, какво правиш? Беше ми скучно и го питаш дали няма да ляга вече да спи той ме помоли за моя снимкамакар и много да не обичам да се снимам аз му пратих. Той по принцип е женкар непостоянен и несериозен или аз с такова впечатление съм останала. Никога не съм го приемала за повече от приятел но преди два дни ми се обади и ми призна че ме харесва. Аз му казах че не си търся краткотрайна връзка той каза че няма да е такава но аз се съмнявам в това. За това моля за помощ да продължа ли с момчето което ми каза че връзката ни няма да продължи много или да започна връзка с приятеля на бившия си приятел. Моля помогнете ми с тази дилема между двама.

Коментари

1.   Звучи ми като от трън та на глог. И двамата не стават.

2.   Нито с единия, нито с другия. Първия ще ти разбие сърцето, вторият казваш, че е женкар, а е и приятел на бившия ти, има вероятност да се засичате и ще е тъпа ситуация, поне според мен. Моят съвет е да си търсиш човек, който ще те обича и цени, след като казваш че искаш сериозна връзка.

3.   Кажи честно...?!

Я се хващай да бачкаш нещо по 10-12ч и да ти минава времето,а не да не занимаваш с НЕ когото трябва.

4.   Смени компанията. Зарежи ги всички. А това за годините е голяма глупост. Аз бях на 33 и ходех с кака на 46. Всичко беше повече от прекрасно. Исках мое дете, но тя вече не можеше да има. Чувствах се сигурен. Беше ми много добре с нея. Допълвахме се и можехме да разчитаме един на друг. За това ти казвам да се откъснеш от тази компания и да се огледаш за мъж който е внимателен и стабилен.

5.   до номер 4 - защо не продължи връзката с каката?

6.   5 Писах, че тя не можеше да има вече деца. Навлезе в критическата. Менструацията и спря. И стана доста бързо. От начало си помисли, че е забременяла, но след прегледа излезе доста натъжена. В крайна сметка, тя ме натисна на стола и ми каза, че трябва да се разделим. Знаеше много добре колко много исках дете.

8.   Що не се хванеш с някой на твоята възраст? Тъкмо ще имате малко повече общи интереси който надявам се не са само секс...