Влюбих се в глупак!
Здравейте! Просто ме наричайте Ив.
Искам да ви разкажа за моята история.
Той живееше в Варна, а аз в Перник. Един ден реших да отида в Варна само за да му докажа любовта си. Но се оказа, че не си струва.
Обичах го безусловно и повече от всичко. Нашата връзка продължи 6 месеца. Той скъса с мен по отвратителен начин. Малко преди да скъсаме ми откриха параноидна шизофрения. Бях една седмица в психиатрия. Той прекрати връзката ни, защото не му се занимавало с луди... Той ми каза, че ме обичал като приятелка, като дете и тн. но нищо повече. Това ми разби сърцето. След време разбрах от една приятелка, че той си беше признал на нея, че ми е изневерил с най-добрата ми приятелка. Намразих го с цялото си сърце. Много ме боли. След време си намерих нов приятел и се надявам връзката ни да се получи. След случката със този глупак нямам доверие на никого...

Коментари

1.   Миличка, остави го този, не го мисли! Гледай си здравето, то е на първо място!

2.   Нормалното е да се обичаме, да се приемаме такива каквито сме и да сме си верни. Когато обаче жените почнаха да си подбират мъже и да не ги приемат с недостатъците им и мъжете почнаха да не приемат жените с недостатъците им и да бягат щом открият такъв. Кофти е когато бумеранга се върне, но е принцип. Нали знаете - не прави на другите това което не искаш на теб да ти правят.

3.   Не мисля, че той е глупака, а ти !

4.   На всички ни се е случвало да се влюбим в глупак, не се ядосвай и не се раздавай, гледай си спокойствието

5.   Когато жена постъпва по този начин, то винаги мъжът е виновен за постъпката. Тогава никой не я нарича глупачка. В случая на място идва, че думата "приятелство" се отнася за мъж и мъж, нито между мъж и жена, нито между жена и жена. А онази най-добра приятелка все още ли е такава?

6.   Поне знаеш че не си единствената :)

7.   Мила Ив, не се тревожи. Вярвай, че един ден ще дойде правилният и ще си имате детенце, деца. Дотогава се пази от злите и егоистични мъже. Такива времена настанаха, че сексуалната разкрепостеност и липса на духовност разбиха семейството

8.   Mного неясна история... Какво е ставало, като той е живеел във Варна, а авторката в Перник? Връзка ли е било това? Писане във фейсбук ли? Някой канил ли я е във Варна, че е отишла да си показва любовта? Какво е представлявала тази връзка през тези 6 месеца? ... Един куп неясноти... Представям си другата гледна точка - пиша си с някоя на 500 км от мен и изведнъж тя пристига, за "да ми докаже безусловната сли любов", без да я очаквам... След това продължава да ми пише и да се опитва " да доказва любовта си" и накрая разбирам, че има доказани психични проблеми... Ами нормално е човек да се отдръпне - и това означава, явно, че той е глупак...
А за дамите, които веднага ще ме осъдят, ще кажа следното: Вие как бихте постъпили, ако някой от 500 км, с когото сте си писали, се изтресе при вас за "да доказва любовта си" и т. н., а освен това, разберете, че е лежал в психиатрия? Предполагам, че ще го посрещнете с разтворени обятия...

9.   Не си виновна ти, но и двамата сте глупави и сега ще ти кажа защо..
Защото Ив, ти се доверяваш прекалено много. Не е трябвало да му споделяш за своите психически проблеми. Понякога трябва да пазим тайна, колкото и да е болезнена. Сигурен съм, че и другите ще се съгласят с мен. Да знам, боли те но болката ще мине. Времето лекува. Ето, сега си имаш нов приятел. Кафе е проблема? Бъди щастлива с него, загърби миналото. А и не е трябвало да доказваш любовта си. Казвам ти го с добро, не с лошо. И умната :)

10.   Не е трябвало да се доказваш изобщо! Такива са си мъжете.

11.   Е, стиха де :)
Нали сега имаш приятел и всичко е наред.
Спокойно, дишай.
Весели празници и усмивки :)

12.   Тия сме ги чели и ги знаем от време оно... стига.