Среща с бившата
Здравейте! От скоро имам връзка с едно момче и преди малко той ми сподели, че бившата му е звъняла днес и е искала да се срещнат, но той ѝ е казал, че има много работа. Аз му казах, че лично аз не бих излязла с никой от бившите си, но му давам пълна свобода, а той ми каза, че няма да излезе. Дали да му вярвам?

Коментари

1.   Можеш напълно да му вярваш, до момента, в който не ѝ напълни катеричката с човечета...

2.   Мъж и куче както ги научиш от самото начало! Хубаво е че ти споделил, защото можеше изобщо да не ти каже и да се види с нея. За да го търси търси значи иска отново да са заедно знаеш какви сме жените ще започне да го манипулира да му припомня хубавите им спомени.. Мое лично мнение е че не трябва да се виждат. Не му забранявай директно ами му кажи нещо от сорта щом е бивша значи е минало а човек не е хубаво да се връща в миналото..

3.   Ами щом толкова те тормози тая мисъл, значи си го поизлъгала за пълната свободна. Не си толкова над нещата, колкото му го представяш. Така че, ти не си особено искрена. Очаквай същото отсреща

4.   Щом ти е споделил - да. Но ако иска да излиза с нея - край. Аз лично щях да му кажа да я блокира. Как така му звъни и иска стеща при положение, че си има приятелка? 100% иска да си го върне.

5.   Щом ти казва, значи те уважава и го интересува мнението ти. Остави го да е свободен, човекът е достатъчно качествен и явно няма намерение да се връща при нея. Не бъди типичната луда, обсебваща мацка, ако не искаш да имаш типичната луда, непрокопсана връзка. Доверието му е майката, поне според мен !

6.   Могъл е да си затрае, но ти е казал. Явно иска да му имаш доверие. Интересно, за какво го е търсила. Нерядко бившите, като ги поизчука и натири някой обигран, но готин, или повече такива, после почват да носталгират за старата връзка, в която им е било сигурно и човекът ги е обичал и обгрижвал. Правят го, защото чувстват дупето си малко натъртено от шутовете, които е получила.

7.   И аз съм на мнение, че щом го е казал, значи съвестта му е чиста и не крие нищо. Ако имаше някакви задни мисли, едва ли щеше да е открит.

8.   Защо го излъга, че даваш пълна свобода, когато си болезнено ревнива?

Излекувай се от ревността, която изпитваш.

Никое човешко същество не е твоя собственост.

Любовта е истинска, когато е свободна.

Във всички останали случаи е куче на дебел синджир.