Ревнувам го от гаджето му!
Здрасти! Аз съм момиче на 15 години. Преди около две години се запознах с едно момче, което в момента е на 18. Станахме си много близки, изключително добри приятели сме, споделяме си всичко, но аз малко си го харесвам... всъщност много. Има много готин характер, красиво лице и уникално тяло, тъй като е спортист. Държи се страхотно с мен, прегръща ме, целува ме по бузата и понякога по челото. Наистина се интересува как съм, дали съм яла, дали ми е студено и не мога да разбера дали има някакви други чувства към мен освен приятелски. Страх ме е обаче да го попитам, защото си има приятелка от почти две години и по всичко личи, че я обича. Нейната снимка му е на локскрийн на телефона и на десктопа на лаптопа му, прави ѝ различни изненади със и без повод. Ставал е и е излизал по нощите само, защото му е звъннала и му е казала, че не се чувства добре. Не заспива докато не ѝ пожелае "Лека нощ" и "Сладки сънища". Когато и да съм излизала с тях той винаги държи ръката ѝ, играе си с пръстите ѝ, целува я - и нея и ръцете ѝ. Гали косата и лицето ѝ, през 80% от времето говори само за нея и това ме побърква. Искам аз да съм на нейно място и честно казано имам малка надежда, че един ден ще бъда. Понякога тайно се моля да скъсат и тези мои съмнения, че ме харесва поне малко, да се окажат истина. Случвало се е дори да ѝ пожелая смъртта просто, защото тя е с него. Нормално ли е да го ревнувам от собственото му гадже? Та ние сме само приятели! И дали някога ще можем да бъдем нещо повече? Много го харесвам, а не знам дали трабва да му кажа! Вероятността да ме отреже е е огрома и направо се съсипвам. Когато ги видя ми се доплаква и просто искам да я хвана за косата, а тя е едно прекрасно и добро момиче.

Коментари

2.   Не е нормално. Той вероятно е по-грижовен тип и затова се отнася така с теб. Другият вариант е да ви иска и двете, но такъв за какво ти е. При двата варианта той я обича, така че не се меси, където не трябва. Толкова ли няма момчета, че се занимаваш с обвързани. Щом за такова нещо желаеш смъртта на някой, представям си като пораснеш, каква ли ще станеш.

3.   Остави ги на мира. Много си жалка така

4.   Не, не е нормално и ти много добре го знаеш. Той явно е влюбен в приятелката си, а с теб само е любезен. Ти сама си се филмираш. Остави ги намира. Дай си време да го забравиш и всичко ще е ок.

5.   Да сте си приятели само а той да е на 18 нещо не ми се вярва да ти кажа..Как все ги подбирате такива...

6.   Напълно нормално си е, не знам дали прочетохте, че момичето е на 15. На тази възраст е пълно с подобни случаи. Ще отмине, споко. Бих ти казал, да не се вманиачаваш в него, щото е пълно и с други момчета, но няма да ме послушаш. Малка си, изживявай си драмите и знай, че след няколко години всичко ще е много по-различно. Без паника и само с усмивка :)