Аз ли не разбирам жените или какво ?
Здравейте, Мъж съм, извинявам се ако заглавието на темата ми, не е точно, но се чудех как да го формулирам, защото вече тотално се обърках, и ще се радвам ако получа логични отговори, защото не мога да си обясня какво става.
Ето за какво става въпрос, от доста време вече не мога да си обясня какво се случва, и защо всяка жена с която се опитвам да имам някакви взаимоотношения, просто в един момент изчезва, безпричинно, дори без да обясни какво става. Имал съм доста връзки, които са без успех, по една или друга причина, но напоследък, става така, че запознавам се с дадена жена, всичко е супер, разговори срещи, шеги, закачки, с една дума всичко е чудесно, но в един момент, просто тя изчезва, спира да ми се обажда, да пише, без видима причина, дори без да обясни защо. Което наистина не мога да си обясня, и поне за мен е странно, защо защо и защо. Ако някой може да ми даде логичен отговор, ще е много добре.

Коментари

1.   Аз съм жена, харесвам жени, излизам с жени, живея с жени, спя с жени, повечето ми приятели и познати са жени.. и пак не разбирам жените. Спокойно.
Ще ти издам една тайна обаче. И ние не се разбираме самите себе си.
Направило ми е впечатление, че мъжете са по-аналитични и последователни, затова ви е трудно да се примирите с женския хаос. Малко са тези представителки на нежния пол, които действат предимно от рационално ниво. Обикновено са по-възрастни. Иначе младите ги люшкат емоциите и повечето са на принципа "накъдето ме дръпне - натам". То са интуиции, страхове, травми, настроения и какво ли още не.
Например при мен в мамента се проявява невероятното явление "предменструален синдром", сменям настроенията на 20 минути.
А иначе това може да се дължи на ред причини. Аз самата го правя, когато загубя интерес или този човек ми е бил само за запълване на време. Има жени обаче, които го правят и за валидация. Идват, помпаш им егото и като им дадеш това, което са искали - чао. Лошото е, че може и да не го даваш привидно, ама то тая гад има радар и те усеща ако си захапал.

2.   Здравей!
Така бих постъпила аз спрямо мъж,който не ме чува какво му говоря.Примерно повторила съм поне десет пъти какво искам от тази връзка,но отсреща няма разбиране.Та какво друго ми остава,освен да изчезна вместо да се обяснявам до безкрая.За да се получава така и то с много жени сигурно има някакъв проблем в твоето поведение,който ти самия не осъзнаваш,помисли върху това.

3.   Ако изчезват след секса, значи не им харесва. Обаче не прави генерални изводи. Просто не се отказвай, не си срещнал подходящата. За това често трябва време и търпение, дори не и търсене!

5.   Съжалявам но не сме оракули, много оскъдна информация даваш. Или нещо в твоето поведение не е наред или просто не си срещнал подходящата.

6.   Важи и за двата пола:

Липса на елементарно възпитание.
Липса на уважение.
Страх и нежелание за поемане на отговорност за своите решения, независимо дали решенията засягат и други хора.
Ниска емоционалност. В днешно време има много роботи.
Незрялост.
Егоизъм и егоцентризъм.

Избягвайте тези хора. Не са надежни. Имат свои нерешени проблеми, с които не знаят как да се справят.

7.   Номер 1 - Да това което казваш е така, и съм забелязъл, че повечето жени наистина незнаят какво искат, или пък си търсят мъж, които да им напомни че още са вървежни.

Номер 2 - При мен няма как да се получи това което имаш предвид, изслушвам докраи, и ако се направя, че не съм чул нещо, след това тънко напомням, че все пак съм слушал какво е казала, и да може би има нещо което правя грешно, не всички са перфектни, но това си е до лично разбиране и интереси.

Номер 3 - Относно секса, няма какво да коментирам, все още не ми се е случвало, жена да се изпари след секс, а за второто, все още имам търпение и не съм се отказъл.

От Автора: Благодаря за коментарите.

8.   В днешно време, повечето жени търсях хубав секс и пари. Макар и да прозвучи, гадно аз също съм от тези жени. С моите родители имаме собствен бизнес, работливи хора сме но не бих се хванала насериозно с беден, мързелив мъж. Все пак съм свикнала на такъв живот, не мога да се примиря с по-лош от този до момента. Не знам какво е финансовото ти положение и ти как се определяш, но ако не изкарваш добри пари и не плащаш сметките на приятелките си, това най-вероятно може да е причината за неуспеха ти. Дори и да звучи глупаво, според мен е задължително, приятеля ми, да ми плати сметка и т. н
Не знам дали, изобщо помогнах с моето изказване....
Пожелавам ти успех и не се отказвай, в крайна сметка всеки намира своята половинка, рано или късно.
Ж 22

9.   Номер 5, - каква информация ви е нужна още, опитах се да го обясня вакратко, но ако трябва, ще обясня с детаили какво имам предвид.
Номер 6- да и това е така.
Отново Автора.

10.   Отново Автора, пиша накъсани отговори, защото не ми излизат всички коментари наведнъж.
Отговора ми е към номер 8.
Мога да кажа, че имам горе долу добра работа, и изкарвам доста добри пари, естествено чу съм от мъжете които няма да позволят, жената с която са да плати сметката в ресторанта или там където сме излезнали, противно на принципите ми е. Но все пак наистина се замислих над последната част от коментара на номер 2, и ще се опитам до променя някои неща, защото може би, без да осъзнавам, ги правя грешно.

12.   От номер 5: не даваш друга информация за себе си освен че си мъж. Ако мислиш че жените ще ти се връзват само защото си мъж, нещо много си се объркал.

13.   До номер 5 - От уважение няма да коментирам втората част на вашият коментар.
На 31 г. Съм, 182 см. Мога да кажа, че съм добър, мил, винаги внимателен, държъ на малките детаили, винаги се старая всичко да е перфектно, дори мога да кажа, че съм перфекционист, до наи малката част, гледам всичко да е идеално, винаги съм гледал, на жената която е до мен, да отделям нужното внимание, обичам да правя подаръци, малки жестове, които да напомнят какво значи тя за мен, но не прекалявам, когато има нужда винаги намирам време, а когато трябва не се натрапвам излишно, мога да кажа че изкарвам добри пари, имам добра работа. Не се правя на вижтеме кои съм аз, за да впечатля дадена жена, нормален човек съм, които иска съвсем нормални неща, много обичам да пътувам. Мога да ви напиша страшно много, но мисля че е достатъчно.

14.   Авторе внимавай да не поемеш по пътя на провайдъра, защото не е добре за теб.

15.   Авторе, всичко опира до това, че болшинството съвременните млади българки страдат от сериозни комплекси за малоценност, имат нужда да са постоянно в центъра на вниманието и да им се повтаря колко са най-най-, защото в противен случай изпадат в психическа дупка. Всичко това се дължи на следването на глупави модели на подражание (облъчвани от телевизия, предавания, статии, песни и т. н. ), слаба воля и неизползване възможностите на собствения разум. Българките преди 20-25 години не бяха такива. Всичкото това стадно поведение на съвременната българка е по неин личен ИЗБОР. Обяснението/оправданието на родната млада жена за това в най-общия случай е "Защото съм жена! " или "Защото така! ", което само по себе си нищо не означава и е жалък опит за избягване на отговор за първопричината. Истината е, че всеки човек се държи точно така, както на него му е угодно. Всичко останало са оправдания. Повечето от съвременните жени в други държави са с коренно различни, нормални поведение и ценностна система, не преиграват и не са златотърсачки. Има и малък дял нашенки, които също са свестни, отговорни и работливи, не лъжат и не плетат интриги. Но за съжаление са все по-оредяващо малцинство.

16.   Може би чака ти да я потърсиш пръв, не си ли се замислял? Аз съм такава ситуация и го чакам ама той се ослушва и нищо не прави...

18.   Номер 16 - винаги аз правя първата крачка, и не чакам момичето с което съм, тя да ме търси.