Защо тя не спира?
Ситуацията, в която се намирам, е меко казано странна. Преди няколко години-три или четири, вече не помня, преустанових всякакви контакти с една жена. Причината е прозаична. Не бях достоен за нея, а и нямаше как да излезе нищо, защото аз харесвам мъже. Тя естествено в началото преболедува раздялата, но след това срещна мъж, когото заобича и й дава абсолютно всичко, което заслужава и нямаше как да получи с мен. Признавам, че аз също не постъпих коректно, но спрях още Тогава. Тя обаче не се умори през цялото това време да се рови, да се забърква в интриги на мой гръб, да злослови. И винаги подло и задкулисно..
Никога не си позволих да се опитам дори да попреча на щастието й с мъжа до нея. Не мога да си обясня защо просто не ме зачерква и да забрави, че съществувам.
Успя да ми отмъсти още тогава, знае, че аз знам всичко и въпреки това си затворих очите и пак не й стига като че ли.
Всичко й е наред, да не кажа идеално. Успя да изгради сериозна кариера и да достигне там, където малцина се добират и то с акъла и труда си(познавам я и съм убеден в това). Щастлива е с мъжа до нея. Даже може и дете да има. Не знам и не ме интересува. И според вас при това положение нормално ли е да продължава да помни един педал от далечното си минало, та макар и само с лошо. Няма абсолютно нищо, което да ни обединява, но все през известен период от време подразбирам, че още ме помни.
Аз се заклевам, че това само ме озадачава, дори и плаши. Няма как да ме ласкае, защото женското внимание не ме вълнува, но нейното отдавна май граничи с неадекватността. Бихте ли ми казали още колко години според вас е нормално да минат, за да не ме помни изобщо? Наистина съм потресен вече. Мерси боку предварително.

Коментари

2.   Чета тук и правя асоциация с една песен, която ми е много насърце- ''Nunca Te Olvidaré" на Енрике. Испаноговорящите ще ме разберат... ''Pueden pasar tres mil años.... puedo morirme mañana.......puede secarse mi alma............". Вярвай, че всичко ще се оправи.

3.   Хъм, дали е истинска любов или вманиечаване нямам представа. Явно ти си НАЙ за нея и след като си я наранил не можеш просто да бъдеш забравен или изтрит. Женска психика, при нас обикновенно е дълъг процес и само защото не се е получило, не значи че си стъпваме на краката и продължаваме. Но не си длъжен да търпиш, защото явно това те притеснява, стига да не те засяга пряко не се връзвай, пропускай го покрай ушите си.

4.   Тя разбрала ли е, че ти си хомосексуалист и това е причината да не я желаеш? Ако не е-просто явно е жена с много голямо его, което си наранил. Затова все още не може да се успокои. А може и да и е станало като психическо разтройство, щом толкова години вече плете интриги и т. н.

5.   Някои хора не могат да преживеят някой да ги отхвърли, по каквато и да е причина. Или много си я наранил с нещо

7.   Авторе, ти още тогава, като я отряза, каза ли й ясно, че си падаш по мъже. Защото, ако не си, а тя е разбрала по-късно, нормално да е бясна и да не й минава. Един гей си е поиграл с нея и я е направил на глупачка, подиграл се е с достойнството й. Като си гей, защо си се занимавал с тази жена изобщо? Или искаше да я ползваш за параван? Ако отговориш положително и на един от тези въпроси, ситуацията е кристално ясна.

8.   Авторче, беше ми обещал нещо-повече нито дума, нито звук!! Днеска я пуснаха в Хепи, докато обядвах-Truly, Madly, Deeply. Поздравявам те и... липсваш.!!

9.   Какъв ти е проблемът, не разбирам!?
Жената е била влюбена в теб, а ти си подходил много долно, като не си ѝ казал още в началото, че си гей. Така че ще си търпиш последствията, пък може и ориентацията да си смениш...

Ме

10.   Не ви познавам, но ако изложената фактическа обстановка е вярна, най- подходящата песен за случая е "Не ти ли стига? " на Михаела Маринова.

11.   Според мен не си изцяло запознат с реалната ситуация. Няма как, ако абсолютно нищо не ви свързва, да продължава да се занимава. Това го казвам при положение, че ти не си фантазираш.

12.   Аз пък ще цитирам една много прозорлива мисъл, която винаги доказва своята истинност, особено при положение като това, описано от автора: "Когато боговете искат да накажат някого, го лишават от чувство за мярка".

13.   Признателен съм на всички ви, че взехте отношение по моята история. Номер 8, на теб благодаря за цялата емоционална подкрепа! Благодаря, че ме научи да ценя всеки нов ден! Моето послание към теб се съдържа в тази песен - "Breathe" - Jane French.

Автор

14.   Авторе, - "Never gonna be alone" - Nickelback! Заклевам се!!

Номер 8!!!