Малко преди секса.
Пише ви момиче на 27.
Да точно така.... Момиче което е притеснително.
Имала съм връзки но са били малко и нямам голям опит.
От скоро излизам с мъж също на 27.
На първата среща беше окей.
Завърши с целувка по бузата.
Май мерак му беше по устата.
Виждаме се пак на следващия ден и ни беше приятмо и на двамата. Разликата е че вече се опуснах и ме целуваше и по устата и врата. НО погледа му на моменти беше към деколтето ми..
Тъпо ми стана но мъжки хормони май не мога да се сърдя. Постиска ме и по дупето и гърдите-не ме кефи като идея, от скоро се познаваме все пак (казах му да спре)Предстой виждане ако се опита пак да му кажа ли в прав текст да не ме търси повече.
Или го привличам и не е редно да се сърдя?
Как мислите вие.
Вярно не сме на 15 да се дърпам. Приемам и нападки.

Коментари

1.   Нелепо ти е поведението. Sorry, ама това е истината. Аз също съм на 27, вярно, разкрепостена съм в тая област, но във всеки случай, твоето не е много нормално. Едно е да си по-стеснителна, а друго да не знаеш какво искаш.
Първо казваш че "излизаш" с него. Тоест, не сте само приятели които се виждат на кафе за да си лафят. Нормално е момчето да очаква повече.
Второ, казваш че на двете срещи ви е било приятно и на двамата, а след това мислиш направо да го зарежеш защото ти е постискал дупето? Виж, абсолютно нормално е да ти постиска малко дупето, да те поопипа малко. Щом се вижда с теб значи му харесваш. Няма защо да му се сърдиш и да ставаш драматична. Просто следващия път му кажи че би искала да се опознаете малко повече преди да преминете към такава близост.
Мила, 90% от мъжете са така на 1ва или 2ра среща. Това не означава невъзпитание или липса на уважение. Означава че много им харесва И повечето от тях знаят че има мадами на които това не им допада. Но нямаме право да се сърдим. Хормони са. Ако не те кефи просто казваш.

2.   Мъж съм, но не съм съгласен с 1. Не мисля, че е нормално на втора среща да стискам задника на жената. Да, сигурно съм задръстен за вас, но това за мен е обидно. Първите 2-3 срещи за мен са за опознаване и жената съвсем не е задължително да е съгласна да я стискат. Ако тя го иска - ОК, ама тя да не е съгласна, а той въпреки това да я стиска като последния загорял закъсляк, не го приемам.

3.   Не си губете взаимно времето. Ако не изпитваш физическо привличане към този човек, какво правиш с него? От написаното излиза, че идеята за близост с него ти е неприятна. Не ти ли се разтреперват краката, когато се притисне в теб, не се мъчете. Връзка без страст, жалка работа.

Дядо Торбалан

4.   Ако сте уточнили формата на връзката, тогава е лесно. Ако искате нещо сериозно, трябва да го давате по-полека. Обаче като гледам той просто иска да те изчука няколко пъти, после ще каже класическата фраза - първо, аз нищо не съм ти обещавал, второ не съм готов за сериозна връзка. И оставаш с пръст в уста. Сега така е модерно. Чукинг и бегинг Ако кажеш, че сте запознали и в тиндър, картинката е ясна като на FULL HD.

5.   Той има само сексуални намерения към теб. Ако искаш същото - О. К., но ако не - не се надявай на нещо повече, защото вероятността за друго е нищожна.
Ж30

6.   Даже ми е чудно, че още не сте спали. Или и на тази възраст жените ви е страх да не ви лепнат етикети. За кога чакате? Като станете на по 50 ще ви се иска ама вас вече никой няма да ви иска.
За протокола - и аз съм жена. И, не, не ме интересува какви епитети биха ми лепнали ако легна с някой на първа среща...

7.   То е ясно,че иска секс,а щом напира толкова е вероятно да стане чук и бег,като повечето

8.   От опит те предупреждавам - задръж дистанция /физическа/ за още две три срещи и виж дали той няма да си тръгне. За съжаление има такива мйже, които те омайват, пишете си известно време и после на 2-3та среща секс и после не те търсят. Другият вариант е с измъчена едномесечна връзка. Ако не ти е приятно, то не го допускай!

9.   "Момиче"? На 27?
На 25 майка ми е гледала 2 деца вече...
Ами не знам, както сама казваш - не сте на 15. Просто не се дръж като на толкова...

10.   Щом ТИ не се чувстваш добре, няма значение какво казват другите. Явно иска секс и може да няма сериозни намерения. Няма какво да го оправдаваш с мъжките хормони, да не е животно, трябва да ги контролира. Не прави и НЕ позволявай на някой да ти прави нещо с което не се чувстваш добре, момчета има много

11.   Не е нормално и според мен на втора среща да те опипва по задника ОБАЧЕ не забравяй, че и двамата сте се поставили в такава ситуация - интимничите, целувате се, прегръщате се, къде е границата между това да те погали по кръста и да ти стисне задника? Все пак сте на 27 години, не на 15 - сама го казваш. Да се оплакваш, че го е направил е все едно да се съблечете голи и да се сърдиш, че ти го е вкарал, схващаш ли? Всяка ситуация си има контекст и в този контекст това е било съвсем нормално действие. Разбирам да седите на кафе и както си говорите, да те стисне отзад, но вие сте се целували, това е едно прекрачване на физическата граница, което предполага, че на всеки му е разрешено да докосва другия и той няма как да знае, че на теб няма да ти е приятно да се пообарате.
Иначе те разбирам, но следващия път просто говори с него предварително и му обясни с какво си окей и с какво - не. И не забравяй, че който го е страх от мечки, не ходи в гората.

12.   Благодаря вии за мненията .
А освен да го питам друг вариант има ли да разбера дали иска нещо сериозно с мен
Скоро не мисля да го водя у нас ,искам по бавно да се развиват нещата.
Иска да си ме опипва (все му дърпам ръцете) .Най вероятно ще му писне,как мислите?

13.   Няма сериозни намерения!
Номер 5 - Ж30

14.   2 до 12

Понеже ми стана симпатична, ще ти дам съвет. Щом не се чувстваш ОК да те опипват на първа-втора среща, не слушай тези, които ти казват едва ли не да пускаш на всеки втори, само защото сте излезли 1-2 пъти. Това си е техен избор и не си длъжна да живееш според чуждите разбирания. Прави това, което чувстваш със сърцето си, че е правилно.

Аз лично бих уважавал мого повече жена като теб от такава, която се натиска с всеки, с който е излязла веднъж на среща. Не го питай директно, защото едва ли ще е искрен. Просто не му позволявай да прави нищо, което не ти е приятно известно време (няколко седмици примерно). Ако той няма други намерения, освен да те изчука, ще загуби интерес и ще изчезне сам. От прочетеното оставам с впечатлението, че не е читав и няма сериозни намерения и съм почти сигурен, че ще вазира до няколко дни/седмици, ако не му пуснеш.

Ако пък има сериозни намерения, в което се съмнявам, не само ще те изчака, ами дори ще му станеш симпатична. Не ти трябва такъв, за който си спестяване на пари за проститутка и чесане на егото.

16.   Само не разбирам как стигнахте до заключението, че той няма сериозни намерения? Въпросът ми е към 5, 7 и останалите, които така категорично го твърдите и питам съвсем сериозно. Та авторката не е казала нищо за него и действията му, освен, че я е обарал по задника. Как направихте този извод, много ми е интересно, не се шегувам.

17.   Добре, се, и да спят няколко пъти и се разделят светът ли свършва за жената? Разбирам да е девствена, да й остане травма, ама с месеци да се прави на благородна девица на 27 вече множко ми се вижда.

18.   Сериозната връзка или се получава, или не. И няма нищо общо с това, кога сте се целунали, обарали или наебали. С жена ми се запознахме 1997г. Ходихме на кино, просто като приятели и завършихме вечерта в кревата и. Заедно сме, имаме три деца, в момента сме на почивка на Адриатика. Така, като броя 21 години заедно. Не е кратка връзка, като за ебане дори без първа среща.

А тия схеми, на коя среща целувко по бузата, на коя по устата, па кога ще ви хване за гъза, показват само едно. Хладна пресметливост, без капка страст. Жалко е. Все едно се пазарите за цена на овца.

Ми я си представи, че след 2 месеца кандърми стигнете до леглото и той се окаже с 11 см. пишка? Няма ли да се изядеш от яд за загубеното време?

Дядо Торбалан

21.   17, ми някои жени пък искат все пак малко да опознаят човека, преди да си легнат. Какво лошо има?

18, за теб може да изглежда пресметливост, за други е извън разбиранията им да си лягат първите 2-3 срещи. Не знам какво толкова подскочи, че не си ляга с него на първа среща. Щом не го чувства така, да се насилва ли? Понеже някакъв си форумен анонимник с никнейм дядо торбалан така казал и така направил преди 20 г. Както си го чувства, така да прави.

Според мен по-важния въпрос тук е, че той я опипва против волята ѝ и настояването да не го прави. Ако това не ви говори нищо и за вас по-важното е да убедите жената да спи с всеки на втора среща... Това отговаря и на въпроса на онзи, който питаше защо сме смятали, че мъжа не е читав. Ако за него мъж, опипващ жена против волята ѝ, е читав, толкова по-зле за него. Това, че са излезли 1-2 пъти не му дава това право, ако жената не е съгласна.

Няма лошо, всеки да си прави както го чувства, само не разбирам защо убеждавате някого, който не чувства нужда да спи и да бъде опипван на първа среща, че трябва да се прежали против волята си. Като не ѝ е приятно, не ѝ е приятно - точка. Не му е длъжна с нищо. Това е нещо лично и всеки си има различни разбирания и възпитание.

Не мисля, че трябва да живее според вашите разбирания, а само според нейните си. Стигнали сме до там да убеждаваме жена, искаща да опознае партньора си преди да му пусне, да си легне с него против волята си и да обвиняваме в псевдоморализъм. А това дори не е най-важното в случая.

22.   Чакайте малко!

Жена съм, вярно - лесбийка съм, но не ви разбирам в едно нещо.
Защо се чудите дали мъжете имат интерес за връзка или просто искат секс - след като самите вие не сте влюбени в съответния мъж?

Каква е разликата между връзка за няколко месеца и просто секс? И в двата случая не сте с любовта на живота си и някак е ясно от началото.

От началото се разбира дали сте един за друг, поне аз разбирам, защото насреща ми стои човек, който прилича на мен, не в интересите си - може да имате различия, особено, защото сте от различен пол, но разбиранията ви за живота и плановете ви за бъдещето - са сходни и се допълвате. Няма ли сходства в разбирането за живота и допълване в бъдеще време - защо изобщо влизате във връзка?

Ако самите вие имате колебания от началото - защо изобщо се питате - човекът насреща какви намерения има... Сякаш, от неговите намерения зависи колко любов ще му дадете, ами - не, връзките и браковете нн са сделка за размяна на любов, или се обичате или не.

23.   От авторката. Не се уточних май -като му казах да спре спря.
Въпроса ми е той какво ще си помисли ако не му позволявам(бих го направила просто за да остане интереса)..
Иначе ми хареса подкосиха ми се краката като ме започна с целувките.
Мой тип е определено, но аз дали съм негов тип?
Не ми звъни по тела, предпочита да пише.
Искам между нас да се получат нещата, все още не е изтрил снимките си с бившата. е вярно не са 5.. по малко са.
Съобразителен е, мислеше че ме боцка с брадата(която почти няма де), но ме питаше боцка ли ти.
Слабост са ми мъжете с брада, но да се поопознаем и ще му споделя. Хем и да не се притеснява.

24.   2 и 21 са много прави... "мъж, опипващ жена против волята ѝ" това е в западна Европа е сексуален тормоз.... Никакво уважение към жената...

25.   Номер 21, авторката на темата иска мнение. Това автоматично дава карт бланш за изказване на мнения от всякакъв тип и даване на съвети. Старая се моите да са логически структурирани и емпирично проверени. Нещо, което не може да се каже за теб.

Дядо Торбалан

27.   22, ако момчето държи на теб, вероятно ще си помисли само хубави неща, затова че не бързаш. Ако иска само секс, няма да му хареса и скоро ще си тръгне. Всъщност няма особено значение какво ще си помисли, не живей за неговото мнение. Ако на теб ти се иска, позволявай му, ако не - не му позволявай, толкова е просто. Действай според собствените си разбирания и усет. Той и ние какво ще си помислим, е без значение. Прекалено много търсиш нечие мнение. Ако нечие мнение не е в синхрон с твоите разбирания, какъв е смисълът да правиш нещо против волята си, само за да угодиш на някого?

25, моите също са емпирично потвърдени от опита ми. Това, че не съм използвал случая уж случайно да се хваля къде съм на море и от колко години сме заедно, не означава, че не са потвърдени. Аз приемам твоя опит (за разлика от теб), казвам просто, че твоя опит не е общовалиден за всички. Той си е валиден за теб и за някои хора, но не за всички, моя си е валиден за мен и за някои други. Колкото твоя е логически за теб, толкова и моя за мен.

И да изказваш мнение е едно, а да наричаш другите пресметливи, защото имат различни от твоите разбирания, е друго. Точно последното ме подразни в коментара ти. Не казвам, че твоите разбирания са по-лоши, а че си нетоларантен към различни мнения. Никой не е длъжен да споделя разбиранията ти, че едва ли не вменяваш вина на авторката с някакъв назидателен тон, че не му давала да я обарват.

28.   Аз пък, да ти кажа честно, бих искала човекът, с когото ще влизам "в сериозна връзка" (абсурден израз) да ме желае отчетливо. Сигурно съм много проста и "лесна".

Alpha, ж. 29 г.

29.   Мисля, че щом е спрял, като си му казала, пък сте го докарали до целувки уста в уста и до боцкане с брадичка, значи не е достатъчно настойчив. Еми, ти си му дала карт бланш, пък сега го стопираш, искаш бавно да се развиват нещата. Хубаво, искаш да се увериш, дали те харесва, - иначе щеше ли да те натиска?? Естествено, че те харесва. Но ти искаш сериозна връзка. Ама като си стигнала само до някъде, а после даваш задна скорост, той има пълното право да те заподозре в манипулиране на ситуацията, разиграване и фасони. Направо си ми смешна: цялата ти тема е като оная народна песен:"ДАли да му дам, сАкам да му дааам...! хихихи.
Желая да ви се получат нещата. А това, че не си е довършил работата, ами те е послушал, хич не е добре - това ще има лоши последици за реномето му на мъж пред теб. Захване ли се с една работа, трябва да я докара до края. А не да слуша една жена, което си е първата крачка към мъжа под чехъл. Та, ако намерението ти е да го дресираш, после ще изпиташ разочарование от него самия, когато успееш. Харесваният мъж не се поддава на дресировки. Искала тя по-бавно да се развиват нещата... Ако много ги мислиш, нещата хич няма да станат. Щом се харесвате, любете се и раждайте деца! Това е истината. Всичко друго са еснафщини, простотии и глупости.

30.   27, той торбаланчо не може да говори с друг тон, освен с назидателен ;)

31.   Авторке, ситуацията е следната:
-ти искаш физическа близост
-той иска физическа близост
-имате възможност за физическа близост
-няма да бъдете порицани морално или наказани от някаква висша сила, ако имате физическа близост
Сега си задай въпроса, защо не позволявам физическа близост? В крайна сметка, ти искаш да знаеш, дали след ебането ще продължите. Има САМО един начин да разбереш.
Питаш, той какво ще помисли. Няма как да знаем. Аз бих помислил, че ме разиграваш. Някой с фетиш към девици, ще помисли, че е ударил шестица от тотото. Нямам високо мнение за хората, с фетиш към девици. Опитът ми показва, ме това са перверзници или неуверени мъже.

Новер 27, дадох пример със семейството си, за да илюстрирам, че след 20 и кусур години не просто се търпим, а сме щастливи заедно. И да, горд съм с това. И не съм толерантен към глупости. Толерантните ходят по гей паради, не, мерси.

Дядо Торбалан

32.   След като прочетох темата и някои коментари, разбрах, че покрай порното съм загубил връзка с действителността. Благодаря!

18, Почивката ти изглежда фантастична...

33.   22 съм, към 27 - Нещо, на мен ли ми обясняваш? - защото ако е така - просто няма отношение към това, което съм написала.

34.   Дядо Торбалан каза "И не съм толерантен към глупости. Толерантните ходят по гей паради, не, мерси."

Това ме разсмя и натъжи едновременно. Нещо като крадецът да вика "дръжте крадеца", в случая глупакът да казва "вижте глупака". Другите говорили глупости, а този цитат е най-голямата глупост. Дядо Торбалан е имал и добри коментари, но в тази тема сериозно се изложи. Ефектът на Дънинг-Крюгер в действие, т.е. собствената му глупост няма да му позволи дори да осъзнае каква глупост е написал.

Но както спомена и номер 30, не винаги му се отдава да води смислен диалог с подходящ тон, така че нищо ново. Не е първият, няма да бъде и последният по нашите географски ширини с подобен манталитен.

35.   Четейки историята и коментарите към нея се върнах отново към младежките си години. Бях 27, 28 годишен и нямах никакви
проблеми с момичетата. Живеех сам в таванска стая на жилищен блок. Един след обед на вратата се почука и като отворих видях малката сестра на приятелката на един мой приятел. Тя беше 18 годишна и никога не съм си мислил, че тя ще прояви интерес към мен. Каза, че е питала за адреза ми от някакъв общ познат. Бях приятно изненадан. Аз имах една малка масичка и само един стол затова я поканих да седнем на моето единично легло. Говорехме си за разни неща, но понеже тя беше много привлекателна, а и толкова по-млада от мен нямаше как да не й направя няколко комплимента за нейния чар на които тя реагираше със широки усмивки. Аз също се заглеждах в деколтето й. След известно време я помилвах по лицето, после я прегърнах и последваха целувките. Целувките продължаваха, но аз започнах да я обарвам и по гърдите. Тогава тя започна да ми казва: "моля ти се недей, ще ти се разсърдя", но аз продължавах да я целувам и да й галя гърдите, но тя не се дърпаше. Аз продължавах любовната игра и по всичко личеше, че на нея това и харесва защото нито се дърпаше, нито ми премахваше ръцете от гърдите си. Още два пъти ми каза: "моля ти се недей, ще ти се разсърдя" след което аз я попитах: "а правя ли нещо за което да ми се разсърдиш", а тя отговори "не". На този й отговор и двамата се смяхме. Аз продължих любовната игра, тя спря да ми се "сърди" и след кратко време правихме много сладък секс. Така започна нашата връзка, която продължи цели две години.
С този пример исках да покажа, че не винаги когато жената каже НЕДЕЙ тя наистина го мисли, че не трябва. По-скоро мисля, че това е някакъв вроден женски инстинкт да реагират така. Като по-млад имал съм и други подобни случаи. Женска реакция. Нищо ново под слънцето.

37.   Ако аз съм на теб ще му забия един шамар и няма да се виждам повече с него.
Голяма част от мъжете, а и жените са с промити мозъци от много порно и в добавка от ниската ценностна култура се получава масов упадък.

Ако искаш да не си поредната носна кърпичка за този се дистанцирай и запази самоуважение. Ако има сериозни намерения, в което се съмнявам ще промени поведението си спрямо теб.

Ме

38.   Отново авторката днес се видяхме.
Мина окейй.
Но да попитам имам някой и друг недостатък и аз. Мислите ли че може един мъж да се вижда с жена която не е мисс(просто защото има доста голями гърди)

39.   Номер 16,

Ще ти отговоря. Опитът ми и този жените около мен показва, че мъж, който на втора среща обарва така, търси само секс. Авторката много лесно може да го провери. Ако не му пусне, ще се чупи. Ако му пусне, пак ще се чупи, но след 1 или повече пъти секс. Много рядко е възможно да се влюби след някакъв период, ако поддържат сексуална връзка. Имам 1 такъв пример - ходих на сватба дори. Но това евентуално след време мъчения за нея.
Да, сериозната връзка или се случва, или не, но въпросът е с каква нагласа и какви търсения сме в началото. Който иска само секс, ще "напада" веднага, но осъзнат мъж, търсещ сериозна връзка, обикновено действа по-бавно. Това е.
Не, че няма изключения - има, разбира се.

Номер 5/13 - Ж30

40.   Като чета последния коментар на авторката само едно мога да напиша - търкулнало се гърнето и си намерило похлупака...

Ме

41.   40, естествено - кръгла нула са и двамата. Иначе щяха да са сриозни хора и да си намерят сериозни партньори, а не да занимават тука още 20 души с глупостите и детинщините си...

42.   41, да, точно така. Аз се бях напънал нещо да обяснявам по-горе, но след последния коментар на авторката разбрах, че няма смисъл да се пъна. Проумях, че или е бъзик, или ако не е - е безсмислено да се обяснява на такива хора. И просто си замълчах.

43.   Авторката наистина е момиче на 27, просто защото разсъждава като на 17. Големи хора сте, поне на години, така че можеш директно да го попиташ какви очаквания има от отношенията ви. Не че ако е решил да чука и бяга, нещо ще го спре да те излъже. Можеш да му кажеш, че търсиш нещо сериозно и няма да му пуснеш на 2-та или 3-тата среща, така че ако за него си поредната бройка най-вероятно ще избяга.
Иначе моята жена също не ми пусна веднага, а след 3 седмици, когато вече направо полудявах, но пък ми даваше през това време да я пипам навсякъде и дори на голо. Не че нещо щеше да се промени ако ми беше пуснала още на 3-тата среща. Заедно сме след почти 10 години и 2 деца, е понякога наистина се търпим, но бих казал през повечето време сме щастливи заедно. Хора различни, както и различни подходи към секса.

44.   35,и тва си го писал с една ръка,нали?!:)))

45.   АВТОРКАТА. Извинявам се не обясних точно.
Искам да кажа че зъбите ми не са както трябва кривички са си...
С сиг не му е допаднало, но се питам интереса му към мен да не е именно заради гърдите ми (не са от малките, и не се хваля)просто споделям.
Иначе казано дали се вижда с мен просто защото са ми голями.

46.   Вече съм убеден, че е бъзик.

47.   Ако има нещо, към което да изпитвам дълбока и искрена ненавист, това е да се опитват да ме дресират като малка животинка. Днес ти се полага целувчица, ама по бузката, утре, ако си послушничък и ме заведеш примерно на ресторант, ще ти дам по устните. Ама цицата няма да я пипаш, не ти се полага. Абе я си гледайте работата търговки скапани! Аз честно казвам "харесвам те и те искам" и искам честен отговор. Ако ме харесваш и ти, не се прави на малоумна, аз съм мъж и играя мъжката роля, ти си жена и очаквам от теб женската роля. Да, мога да бъда и съм галантен, романтичен, пич и т. н., но няма да позволя да бъда кученце на каишка. За да има истинска връзка трябва честност за честност. Почнеш ли да ми търгуваш целувките, те пращам да си продаваш мурафетите на който балък намериш. Аз влизам на 100% и искам 100%. Нищо различно, нищо встрани, нищо по-малко.

48.   "Иначе казано дали се вижда с мен просто защото са ми голями. "

Не е толкова просто. Сложно е. Вижда се с теб не само заради големите ти гърди, а и заради мераци за секс.