Провалих се, заради голямата любов
Здравейте, аз съм на 17 години искам да споделя с вас моята история която провали психиката ми, чувствата ми и ме промени страшно много. Какво да кажа освен ЛЮБОВ ОТ ПРЪВ ПОГЛЕД
Любовта ми към този човек е неописуема, макар и толкова малка това ми съсипа живота, толкова обичам това момче, готова съм на ваичко за него. Всичко започна в 6 клас а сега съм 11 клас.
Всичко започна тогава влюбих се в него всеки ден гледах снимките му в социалните мрежи и си мечтаех да сме заедно
Толкова бях луда по него и все още съм но по-малко
И така един ден говорихме всичко потръгна тръгнахме той в началото не беше ревнив а с течение на месеците ме направи буквално робиня ( той беше турчин, а аз съм българка)
За мен и родителите ми нямаше проблем, че сме различна вяра и неговите родители ме харесваха и му разрешаваха, след 5, 6 месеца той започна да ми забранява да поглеждам момчета да гледам телевизия, а камоли да излизам с приятели, карахме се почити всеки ден и аз плакох много, виждала съм го и той да плаче, но беше адски ревнив. Не направихме и година и се разделихме. Смед раздялата аз се провалих започнах да употребявам алкохот, наркотични вещества ходене по психиатър и гледачки. С течение на времето пак се виждахме но никой от нас не показваше слабост към другия като забравили се гаджета, неговото его е голямо. Той ми каза, че си има приятелка и че след година се женят... това ме съсипа гледаше ме в очите и ми го каза.
Според вас опитва се да ме подразни или ми казва истината аз мисля, че има чувства към мен, но не знам на кога да вярвам на мисълта ми или на него. Към новата му приятелка той не изявява такава ревност нито и забранява абсулютно нищо и много се чудя дали все още ме обича или не. Това е много важно нещо за мен. Ако вие имате опит много бих се радвала да прочета какво ще ме посъветвате защото съм много объркана

Коментари

1.   Истината е, че ако на теб не ти дреме за народността ти и смяташ за ок да се клецаш с други народности то защо на който и да е ще му дреме за нацията, ще гледа националния интерес и изобщо ще вярва в нашия народ. Ако момичета/жени като теб не им дреме с кого си лягат за какъв народ изобщо говорим и защо изобщо да имаме история, общество и бъдеще? Ако такива като теб не бъдат заклеймявани от всеки то те ще са причина за срива на това общество.

2.   “забранява да поглеждам момчета да гледам телевизия, а камоли да излизам с приятели” значи не че нещо ама дори арабите не са чак толкова зле като тоя а арабите са ревниви ама тоя тоталното те е взел за робиния (идва от човек който е била с арабин) съвета ми е забрави го не ти трябва такъв мъж

3.   Ревнивостта лечение няма, ще започне да тормози и нея след време не се притеснявай. Като турчин ти предлагам да стоиш далече понеже като цяло голяма част от нас са ревниви, и то до такава степен каквато е ревнивостта на бившия и ти приятел. Също така наистина ще имате проблеми заради тази религия и т. н, причини много. Примерно когато ви се роди дете, ако е момче забрави ти да избереш името и религията му, та дори ако е момиче. После ужасно много различия по празниците, ще има немалко роднини, които ще говорят какви ли неща зад гърба ти, само защото си християнка и имаш българско име. Има и изключения разбира се, примерно има и немалко турци в България, които единственото им турско е можеби името им, иначе си живеят като атеисти, лично аз съм така. Беше споменала, че си на 17, предполагам след 1-2 години ще заминеш някъде за университет, мога да ти гарантирам, че ще го забравиш бързо, и ако е турчин го опознай внимателно, гледай не е религиозен и привързан към семейството си, иначе както обясних по горе, само ще страдаш

4.   Истината е че този дрисльо ти е направил услуга като се жени за друга, но това ще разбереш на един по късен етап от живота си.

5.   Абе, девойче, каква любов в 6-ти клас, това е време още с кукли да си играеш? ! А сега, какви са тия наркотици, алкохол, психиатри и гледачки? ! Сега ти е време за образование и личностно израстване, а ти си зациклила в едно блато и хич и не показваш желание да излезеш от него. Я се взимай в ръце и се опитай да направиш нещо смислено с живота си, а не да се вайкаш само като някой аутсайдер!!!