Започвам да се влюбвам
Здравейте. Преди известно време се запознах с едно момиче. Оказа се тогава, че между нас не може да има нищо, защото тя си има приятел. Поне така каза. В действителност обаче до втората седмица вече бяхме правили секс 2 пъти, като дори ми гълта и ми дава в дупето. Същевременно обаче ми обяснява, че го обича, че не иска нищо с мен в момента. А аз постепенно се влюбвам. Същевременно обаче и харесва да бъде с мен и макар да е трудно се виждаме, за да правим секс. Но аз я ревнувам и от приятеля и. Искам да е с мен. Говорили сме си на различни теми и усещам много общи неща между нас. Но не знам какво да направя. Реално знам, че има и други момичета, че не е единствената и така нататък. Знам и, че ако се занимавам с други момичета ще спра да мисля за нея. Но аз не искам.

Коментари

1.   Не искам да те обидя, но не ми звучи като много свястно момиче щом толкова бързо ти е дала да правите такива неща и то докато си има приятел. Според мен дори и евентуално да зареже приятеля си и да тръгне с теб няма как да си сигурен, че и на теб няма да изневери по същия начин.

2.   Верно ли искаш да си с такава разпоретина? Че тя и на теб ще ти слага рога

3.   Послушай хората, няма смисъл да се занимаваш с тази, едва ли някой ще те посъветва друго.

4.   Ако е желание да разбере какъв човек си още в началото няма лошо, че сте изпълнили "програма максимум"!!!!!

5.   Човек, който изневерява с теб, ще изневери и на теб!!!

6.   И за кво ти е тоз парцал??

7.   Не те ли е гнус? Тя гълта и дава в дупето и на приятеля си, че кой знае на кого още. Аз също ги правя тези неща и нямам задръжки, но само и единствено със съпруга ми. Не се тревожи : има много свестни мацки, които го правят това, тази не е последната, но ако се хванеш с нея сериозно ще си вкараш много неприятен автогол.

8.   Много сериозно си опатих с такова момиче, даже не знам защо но си мисля дали не е същата, както и да е ще ти кажа само едно спасявай се докато е рано. Това не са хора с които да създадеш семейство или нормална връзка болни нимфоманки. П... и имат всички но акъл не!!!

9.   Искаш да е с теб? И какво ще се промени? Сега ти си и любовник, а онзи и е приятел. После ще е обратното. ;)

12.   Здравейте! Благодаря на всички. Всъщност отстрани всичко изглежда така, както сте го написали. И реално шансът това да се случи и с мен не е малък. Макар че, нещо в мен не го вярва. Просто защото в предишните и връзки не се е случвало. Естествено, тя ми го каза, но няма причина да ме лъже. И всъщност на приятеля си не дава такива неща. Доста стандартно е всичко при тях. Но явно има нещо друго, заради което тя стои с него. Аз мисля, че не е любов, а сигурност. Може би съм глупав или влюбен. Му-у.