Не изневерявайте!
Здравейте, аз съм момче на 26 години и имах дълга връзка с едно момиче, но направих голяма грешка. Всичко започна преди няколко месеца. Бях се скарал с моята приятелка за нещо дребно и незначително с което тя ми беше развалила деня. Трябваше сам в този ден да отида да си купя дънки. Влизам в магазина с едно никакво настроение и изведнъж като погледнах продавачката в магазина, която беше толкова лъчезарна и веднага и цялото настроение ми се оправи. Бях забравил всички лоши неща, които ми се бяха случили в този ден. Неусетно се бяхме заговорили за всякакви глупости и нейния глас ми беше като много успокояващ. Чувствах се прекрасно и не исках да си тръгвам. След няколко дена случайно се засякохме по улицата и се заприказвахме като първи приятели. Докато говорехме до нас имаше кафене и предложих да седнем там. Доста време прекарахме в кафенето. Това момиче беше невероятно, но истината е, че аз обичах друга и колкото хубаво да ми беше с нея, аз знам, че това няма да се получи. За съжаление с това момиче излязохме още няколко пъти в продължението на месец. Един ден след поредната хубава вечер с нея, аз я изпратих до тях и тя ме покани. Без да се замисля аз вече бях в апартамента й полугол. Тогава изневерих за първи път. След изневярата се почуствах доста гузно, защото това беше голяма глупост от моя странна. Моята приятелка в момента си седи у тях и мисли за мене, а аз правя секс с друга. Това беше най-гадното чувство което съм изпитвах. Беше ме гнус от мене. Не знаех къде се намирам и след няколко дена и писах на онова момиче, че това беше грешка и нека да си остане между нас. Нямах куража да и го кажи лично. Тя в продължението на дни ми беше писала, първо с мъка, че ни иска това да свършва и колко много ме обича, и не може без мене. Последно време ми пишеше с гняв колко много ме мрази и аз какъв лош човек съм. Като го бях прочел това осъзнах каква голяма грешка направих. Това беше дъното, защото всичко което казваше беше истина. Веднага се разделих и с приятелката ми, като и разказах подробно, защо го правя. Тя беше в пълен шок и ми каза думи който няма да забравя. Вече бях минал още повече дъното. Аз не исках никой да наранявам, но го направих. Затова пиша тази дълга история с която да кажа на хората, че изневярата е най-лошото нещо и не си струва малкото удоволствие, което прекарваш с непознат човек. С една изневяра нараних жестоко двама човека, който не го заслужаваха.

Коментари

1.   Браво момче, един нормален и свестен да има, а не като админа дето ми банва коментарите!

2.   До номер 1
За какъв нормален става въпрос?!?Тоя просто не е можел да се владее,изчукал е момичето и веднага е започнал да се жалва каква грешка е било.Така ли-грешка?След като е искал да спи с нея и е спал?!?Никаква грешка не е,а просто елементарно гузно измъкване от ситуациата,така както само мъжете го можете
И освен това точно на такива като автора им пожелавам от сърце в момента в който се разболеят от грип и не са на кеф и настроение,приятелките им веднага да започнат да търсят други.Както мъжете търсите друга веднага,като нещо не ви отърва!

3.   Коментар номер 1
Милия, за втори път срещам как се оплакваш :Д явно бая те е обидил :Д хД

4.   Ще изневеряваме пък! И ти изневерявай!

5.   Нищо ново под слънцето, вече изневярата е нещо нормално до такава степен липсва уважение и морални ценности, че хората бъркат кое е нормално и кое не е. Който може изневерява който не може да си чувства изневярата.

7.   До 2

За грамотността ти няма да говоря - плачевно е. Да генерализираш всички мъже, е много ограничено мислене. Жените също изневеряват, при това не по-малко грозно. Затова омразата си я дръж за себе си.

8.   Много си тъп. Едно е да изневеряваш, друго е подробно да обясняваш на някого какво си направил против него. Можеше по-плавно да се отдалечите и старата ти приятелка сама да си мисли, че е станало каквото трябва. Сега върви в манастир за 10 години да се самонакажеш.

9.   Случват се такива работи. Вече другият път ще си натрупал опит и ще знаеш как да постъпиш. Някои не се научават цял живот.

10.   Ами както сам виждаш - никак не е лесно да се изневерява! Трябва да владееш нервите си, съвестта си, поведението си... Демек, необходими са редица качества, които човек по рождение не притежава.
Така че супер-пичове са тези, които изневеряват, а не тези, които се крият като мишки и оставят възможностите да минават и заминават покрай тях!

11.   Туй на 26 ли го разбра?
Номер 4- върви на майната си като мн обичаш да изневеряваш, аман от боклуци
Номер 5 - ми да, то нали всички изневеряват дай и ти да почнеш... да го *** новото поколение

12.   Чета ви коментарите и съм в някакъв шок и разочарование!
Хора, кога сте станали толкова зли? Нямате и капка уважение към човека, с когото сте, но и към себе си ли нямате? Това е вашият избор, вие сте си го избрали и сега, когато нещатата не вървят както ви се прииска ви прищраква да изневерите.
А, дали някой от вас се е замислял за чувствата на другият човек, може би той ви обича истински? Но вие сте с чиста съвест, гордеете се с това, което правите. Една изневяра, че на кого му дреме? Но като станете на 60 години и нямате кой да ви напомня да си пиете лекарствата се сърдете на себе си!
Авторе, видял си хубавата мацка, казал си я да топна чушката, сега не се съжалявай напразно!

13.   Мисля, че си бил влюбен в онази жена и не е било само за единия секс. Трябвало е да оставиш гаджето си и да продължиш с другата. Човек се влюбва истински точно когато не го очаква.

15.   Научил си ценен урок - всеки търпи последствията от действията си. Затова във всяка една ситуация навреме трябва да си дадеш сметка какво печелиш и какво губиш, а не да се хвърляш презглава и после да се вайкаш. Това е животът - нещата са такива, каквито човек сам си ги направи.