Аз и приятелят ми.
Здравейте, с моят приятел сме заедно от почти 2 години и се обичаме много. Прекарваме почти всеки ден заедно(като се има на предвид, че и двамата работим и не живеем заедно)и ни е приятно двамата, но на мен от известно време ме гложди нещо от вътре. Проблема е, че нямаме общи приятели, никога не излизаме в компания заедно, много рядко ходим на кафета примерно, а за дискотеки почти дума да не става. Сега и заради работата и двамата нямаме особено много време за такива излизания, но дори когато имаме се замислям, че нямаме с кого... Вече нито аз, нито той имаме някаква изградена компания. Имам 2-3 по-близки приятелки, с които се виждам на по кафе и той също рядко се вижда с неговите хора. Тъжно ми е като гледам мои познати и близки как постоянно излизат заедно с големи, шумни компании и се забавляват. И на мен ми се живее още, не ми е минал мерака за тези излизания, но никой никъде не ни кани, а аз не съм от този тип хора, които ще се натрапят, нито пък той. Моля ви дайте ми идеи как можем да се приобщим някъде, да станем по-социални? За сега не ни тежи толкова това, но предполагам, че всеки знае, че в една дълга връзка ако няма разнообразие и нови преживявания и забавления едва ли ще продължи дълго... Не искам да се превръщаме в скучна двойка. На вас случвало ли ви се е или и вие сте от хората, които излизат с големи компании? Споделете. :)

Коментари

1.   Не обичам да излизам, имаме интерактивна телевизия на Виваком домашен безжичен интернет! Но когато има важни събития във Варна, съм там! А и много не обичам тъпканиците, но когато има нещо интересно, го снимам и предавам на живо по Фейсбук! Поне от вчера е така! А и концертите на открито са друга работа, особено когато са безплатни! Но компания нямам и не ми трябва-все трябва да им звъниш, оказва се, че имат работа, поне така съм чел, особено тези, които отскоро имат малки деца-излизат до магазина, да разходят детето и се прибират обратно, вярно, че някои стоят по площадките часове наред! А и като видя някакви да се хилят като чалнати, направо ми късат нервите, не всички са такива, но не ми трябват някакви си, които нямат елементарно поведение в обществото! На 35 съм, скоро ще си търся и работа, но просташко поведение няма да търпя! А ти защо си мислиш, че това е живот-да се събираш с някакви хора и аху-иху! А и не обичам шумните места-концертите на открито не влизат в тази категория-озвучава се дотолкова, че да е поносимо за публиката! За какво се оплакваш-телевизия нямаш ли, че ти е скучно? Не ти трябва чак толкова да се впрягаш! Като дойде детето, изобщо няма и да се сещаш за друго, и също няма да ти е скучно!