Как да постъпя?
Здравейте на всички от сайта,
Надявам се да получа компетентен отговор, защото повече глави мислят по-добре от една, а и много ми се иска да видя какво мисли женската аудитория.
На 24 години съм. Запознах се преди повече от месец по интернет с 1 момиче. Имах дълга връзка, която приключи преди повече от година и оттогава се чувствах празен докато не срещнах това момиче. Излизал съм през тази година с доста момичета, но никога не съм искал да имам нещо повече с тях или от тяхна страна не е имало кой знае какво.
Винаги съм се раздавал максимално и като разбрах, че това момиче е било разочаровано също от предишната връзка, реших наистина да й покажа нещо по-добро. Въпреки че, не сме един до друг в реалния свят, правех всичко за нея да се чувства добре и прекаравахме едно огромно време заедно.
Преди 5 дена тя каза, че си е купила билет за някакво голямо парти подобно на Tomorrowland, което ще продължи 3 дена (от петък вечерта до понеделник на обяд) и тя ще ходи всеки ден като ще пише, когато има възможност. Бившия й също щял да бъде на това парти, той си имал приятелка, на нея не й пукало вече за него, така че не трябвало да се притеснявам. Преди да замине вечерта си писахме доста време, чухме се, всичко беше наред. На следващия ден, тя дори не ме потърси. Някъде следобеда тя се събуди, видях, че публикува в социалните мрежи "сторита' от партито, обаче все едно не съществувах. Най-накрая реших да й пиша и тя ми каза, че се чувствала зле и нямала желание да пише. Разбрахме се за следващия ден. На следващия ден пак без желание и се дразнеше, че се опитвам да узная какво я тревожи и защо е толкова зле... Представете си, аз изтръпвам какво е станало и вече си мисля какво ли не, тя се дразни, че се интересувам от нея...
На последния ден от партито тя каза, че ще седи до другия ден на обяд и вероятно щяла да пише в понеделник вечерта. От както отиде на последия ден не е влизала в социалните мрежи. Чувствам се доста зле, постоянно мисля какво се случва, не мога да се успокоя и не мога да върша никаква работа нормално.
Не мога да разбера как всичко преди това скапано парти беше прекрасно и изведнъж все едно не ме познава и въобще не влиза. В главата ми се въртят 2 версии - или че нещо с бившия е станало и тя се опитва да бъде с него или че е намерила някакъв нов на самото парти. Не знам какво да си мисля. От 5 дена нямам никаква информация.
Чувствам се наистина зле. От толкова време не бях чувствал нещо хубаво и изведнъж то да си отиде толкова бързо без никаква вина....

Коментари

1.   Виж приятел, заеби тия работи по интернет. Мацката е загубила интерес, дали заради бившия, дали заради нов няма как да ти кажем. Ако не сте се виждали на живо, ти си влюбен в някаква си твоя представа за нея, която може да няма нищо общо с реалността. Остави тия виртуални истории, търси си нещо истинско. Като се запознаеш в нета с някоя, постарай се максимално бързо да пренесеш общуването на живо, иначе нещата се забатачват.

2.   Вие нямате никаква връзка, освен тази във виртуалния свят, така ли? Само си пишите и на теб ти е хубаво??? Момиче съм на 27... Едно време и аз си писах с момчета и ми беше забавно, споделяхме си какво ли, писали сме си „романи” честно казано флиртуфахме, но всичко стигаше до там, до живота във виртуалния свят.... изключвах си компа и излизах навън, където си имах реален живот, срещах се с реални хора и съответно се вкарвах във филми с тях, а не с тези от нета.... Според мен, нямам идея как стоят нещата между вас, какво си пишете, как ти пише, но от това, което прочетох, според мен тя още си мисли за бившия и си го преследва.. тъпо ѝ било и не ѝ се пишело, защото явно не се получават нещата с него или пък се получават и няма време за теб... съжалявам... мисля, че си утешителното другарче...

3.   Така е като си търсим жени в интернет. Смятам, че тази история трябва да ти е за урок за в бъдеще. Относно историята ти сам си написал какво може да е станало и най-вероятно е станало. Нямаш право и да я виниш, защото тя не ти е длъжна, явно те игнорира, какво се буташ?

4.   Аз обикновено на твое място щом усетя нещо такова преставам да се интересувам от нея и зарязвам цялата работа. Очевидно има някакви причини за нейното поведение ама като не е честна и не ги споделя не ми се занимава да се опитвам да разбирам какво става и да се занимавам с драми. Куриозното е, че в много такива случаи тя пък се активизира. Може би трябва да гледаш по-леко на нещата и просто да продължиш напред, да не се занимаваш повече? За какво ти е да влизаш в драми и се измъчваш и да страдаш и да си отдушник на някакви нейни проблеми а тя да се държи сякаш е специална? Прати и една и я забрави.

5.   Правилно си мислиш - друг ѝ е в главата, не се занимавай с нея. Всичко е ок, не се тревожи, пий една студена вода и продължавай напред. (коментар от мъж)

6.   Стяга багажа й при нея, разбери какво става. Ако има друг се отдалечи от нея и виж реакцията й!

7.   Зарежи я. И никога не се раздавай толкова.

8.   Спри да я търсиш и виж дали ще те потърси тя.