Чужденка ?
Здравейте, истината е, че не ми върви с жените тук и затова започвам да си търся приятелка чужденка. Насочвам се към страни като - Украйна, Беларус, Полша. Стигнах до това решение, защото ми омръзна да съм сам, имам нужда от приятелка, а тук просто не ми се получава. Не съм грозен, винаги съм се отнасял уважително и добре към жените в България (така ще бъде и в чужбина), но явно не съм достатъчно подходящ за българките и затова започвам да си търся чужденка от по-горе споменатите държави. Това исках да споделя, лек ден.

Коментари

1.   Ами... явно наистина не си достатъчно добър за българка, щом се отказваш толкова лесно.
Ходи си търси жени от чужбина.
Българките си остави за нас.
Ние, нормалните мъже, ги уважаваме достатъчно и искаме да сме част от животите им.
С чужденките ще ти е лесно.
Полякините са плъзнали от около две години из България, няма да имаш никакъв проблем с тях.
Много бързо ще си паснете, те са винаги отворени за хубави преживявания.
Като цяло, добре ще си изкарате.
Пък и напоследък са навсякъде.
Само гледай да имаш пари, да имаш добър социален статус или нещо друго привлекателно, иначе едва ли много ще им привлечеш вниманието.
И внимавай.
Един приятел скоро се ожени за полякиня и го размотава като парцал.
Алкохоличка, наркоманка, на всичкото отгоре и с претенции и изисквания.
Любовта, обаче, не пита.
Така че си имай едно наум.
Българките са жени за истински мъже, не за пикльовци без мозък и топки .
Трудни са като характер, но са истински, красиви и най-малкото, са наши момичета.
Да смесваш кръвта българска с чужда е меко казано ... посегателство върху българското наследство.

2.   Еми кво - нищо ново. Непрекъснато чета за жени, кооито казват, че в чужбина мъжете били по-богати, по-култърни и по-смели от нашите и се хващали с всякакви нашенки стига да са им навити. Щом и мъж го казва значи все пак има равновесие ;)

3.   Поредния комплексар. Заради такива като теб българките почнаха напоследък да хейтват всички българи. Честно казано ги разбирам. И аз да бях жена нямаше да искам да си лягам с такова нещо като теб. Срам за родата си.

4.   №1, той няма да ходи, а ще стои на компютъра, докато някоя не го издои за билети до България и квартира тук. Все пак съчевствам на автора за любовните разочарования, нека продължи да търси и да не се отчайва.

5.   Спокойно авторе, не се коси на 1
Доста българки не искат да померишат българин, причините са всеизвестни, но една от тях е че не са истински мъже!

6.   Номер едно звучи като жена, която се пръска от яд.
Автора си казва, че не му върви с нашенките и нищо чудно при съществуването на индивиди като 1, които са готови да целуват земята по която българките стъпват и така им вдигат самочувствието и изискванията, че става невъзможно да се занимаваш с тях ако си посредствен мъж.
Да, посредствен, мнозиството от хората са такива и няма нищо лошо в това.
Ама не, българките са жени за "истинските" мъже, както казва професионалния путкопоклонник. Мъже по 2 метра, по 120 кила, с мерцедеси и мезонети. А останалите 80% от нас, които просто гледат да преживеят, нямат милиони и не прекарват по 3 часа на ден във фитнеса, кучета ни яли. Ние не сме истински.
"Да смесваш кръвта българска с чужда е меко казано... посегателство върху българското наследство. " - кажи го това, драги льольо (не заблуждаваш никого че си голям мъж) на хилядите наши курви, които се чудят с кой негър и арабин да се изчукат, защото, видиш ли, било екзотично.
Пожелавам успех на автора, дано и той си намери екзотика, че от нашите "истински красавици" останаха само спомени. Другото е чалга и курволящина.

7.   И аз съм така, славянските жени са доста по-секси от българките, особено украйнките.. има топ жени. Излизал съм с една украйнка в България - супер нежна и женствена. Само дето и тя е яко меркантилна, то едва ли има жени дето да не са меркантилни, то това си им е по програма :)

8.   От автора до номер 3: По-полека с приказките. Не съм обиждал с никакви квалификации българките, просто казах, че не ми върви с тях и затова си търся чужденка. Това е.
Благодаря на номер 4, 5, 6 и 7 за разбирането.

9.   Когато мъжът е истински мъж, няма никакъв проблем да си намери жена! Вземете се в ръце и стига сте хленчили! Жените могат да бъдат запленени от мъж, не от женчо или лигльо. Проблема винаги е в мъжът. Малко е като лова, където ако нямаш улов, проблема не са рибите или яребиците, а в липсата на умения ти.
От българското по-хубаво няма!

Леон

10.   Та сега, четейки всички коментари само ЕДИН е по същество. Авторе, жените от гореизброените държави също са доста меркантилни, да не кажа дори повече от нашите. Отделно не ти знам структурата, но са си едрички. По-добре се насочи към азиатки, те са достатъчно толерантни и са подходящи за всякакъв тип мъже, и не се влияят толкова от финансово положение, външен вид, поведение, характер.

11.   Смятам, че ако не ти е провървяло с българките, е много малко вероятно с чужденките да ти провърви. Все пак българки, украинки, рускини- всички сме жени и всички сме хора. Това е като с гурбетчиите- смятат, че като не могат да си намерят свястна работа в България, като отидат в чужбина- ще им постелят червения килим едва ли не. Който си го може, си го може.
Пробвай и ще видиш, че съм права :)

12.   Магически решения не съществуват.
Alpha. ж. 29 г.

13.   Отново от №4: Пак ти казвам не прави прави грешката да търсиш момиче в интернет. И тук има чужденки, виж №7. С моят приятел се запознахме в България, той също не е българин. Това е ако искаш реална връзка.

14.   Живея в чужбина и съм забелязал, че разните полякини, литовки и подобни много ни харесват. Особено на литовките мъжете им са големи женчовци, и непрекъснато искат някой едър, космат български тестостеронен мъжага. Литовките и полякините са по- едрички, заради това харесват здрави балкански мъже за раьплод. Няма да те лъжа, меркантилни са и като видят някой богат англичанин, веднага му се лепкат. Но винаги си намират любовници българи. А полякините много пищят в леглото.

15.   Да не попаднеш от трън на глог. Наистина, гореизброените жени са доста по-меркантилни от българките, а и ще си имаш проблеми с културните различия и езика.

По-добре поработи върху самочувствието си.

16.   От автора: Замислиха ме последните коментари. Между другото аз съм на 20 години, но досега не съм имал приятелка и опитът ми въобще с жените не е голям. Ще дам шанс на нашенките, като се опитам да общувам не по сайтовете за запознанства, а на други места (барове и т. н. )