Просто нелепа ситуация..
Здравейте на всички имам си приятелка от вече 11 месеца почти година стана, всичко е супер между нас, разбираме се добре, уважаваме се, излизаме си често, общо взето всичко е нормално. Но искам да споделя нещо, което много ме мъчи, значи преди седмица бях с едно приятелче отидохме малко при мои роднини в друг град за отдих и почивка, и понеже там не бях ходил доста време и ми беше много приятно и вълнуващо да отида пак и отидохме ние, но там в този град (Панагюрище) аз преди 3 години се бях запознал с едно момиче ще я нарека К., запознахме се в едно училище. когато бях там също преди 3 години, тя живее в Испания, но беше дошла за лятото при баба си и дядо си там. Допаднахме си, започнахме да си говорим, разменихме си данни и си пишехме, оказа се, че тя се е влюбила в мен още като ме е видяла в началото, въпреки че аз имах едни такива съмнения, както и да е в края на лятото тя си замина към Испания и ми предложи да поддържаме връзка като нещо повече от приятели, признавам си на мен също ми беше допаднала доста, поддържахме връзка известно време и аз усетих, че прекаленото разстояние, липсата на срещи, дори не си говорехме по телефона само си пишехме, беше доста кофти, защото нямахме директна връзка един с друг, а само чрез социалната мрежа си пишехме, аз се отдръпнах, понеже усещах, че нещата няма как да се получат поради доста причини.. и тогава и го казах, но явно тя беше толкова влюбена в мен и не успя да го преживее това.. както и да е. И сега 3 години по-късно, когато отидох там с моя приятел, ден Петък се падаше и понеже бяхме дочули, че ще има дискотека и викам "защо пък не, хайде да наминем", попринцип аз не съм по тези неща, не обичам шумотевици, дискотеки и такива неща, но понеже от приятния град и хубавата обстановка се прежалих да отида, отидохме ние, влизаме и какво да видя.. К. е там, тя си бе дошла за лятото отново при баба си и дядо си, и когато я видях, някак си отвътре ми стана мило и нещо стана, не изпитах някакви силни чувства или нещо такова, просто ми стана приятно, тя беше с приятелки и с братовчедка си там и аз се реших да отида при нея ей така просто да я питам как е и какво става при нея, все пак 3 години не сме се виждали, поне "здрасти" да си кажем както има една дума.. та отидох при нея, помолих я да излезнем отвън, понеже имаше бая силна музика и нищо не се чуваше, излезнахме стана лаф, питах я как е в Испания, има ли нещо ново покрай нея.. и понеже тя беше леко пийнала и просто ме гушна, да признавам си стана ми приятно аз също и отвърнах и понеже беше станало вече към 2;30 тя дискотеката почва от 00 и трае до 6 сутринта и ние поседяхме малко и като стана вече по-късничко, тамън да си тръгнем и тя ме пита дали утре ще излизаме аз казах ''да'' и тя предложи да се видим и аз казах "хубаво, защо не". Стана утрешния ден, към 17;30 се видяхме на центъра седнахме на едни пейки, смяхме се, говорехме си, беше забавно наистина, седяхме навън около 3 часа и тя си тръгна трябваше да се вижда с братовчедка си. След това се видяхме още веднъж, валеше дъжд бяхме се скрили под един театър, седяхме един до друг тя се приближи до мен... и просто се целунахме, дори не разбрах какво се случи, и след като осъзнах какво е станало ми идеше да се убия, разкайвах се и все още се разкайвам, искаше ми се да затрия някъде, да не съм жив.. един вид изневерих на приятелката ми, която толкова много ме цени, мамка му какво направих аз бях свършен, исках да върна времето назад и никога да не бях ходил на тая тъпа дискотека, но си нямах на идея че К., ще е там.. , исках да умра, чудех се дали да и го кажа или да си го спестя, защото може да си проваля прекрасната връзка.. прибрах се в София вечерта, и на другия ден се видях с приятелката.. не можех да крия повече, тя седеше до мен, говорехме си, прекрасната и усмивка, толкова беше щастлива, че съм си дошъл.. лежахме си на леглото, гледах тавана, и просто си казах.. "КРАЙ, не мога да крия повече това от нея, ще и кажа, рискувам си всичко, но поне искам да бъда честен с момичето, отколкото да си го запазя станалото за мен и да ми тежи на съвестта цял живот.. ", казах и всичко разплаках се, бях толкова уплашен, че тя няма да ми прости, искам да си изкупя глупостта, но просто беше момент на слабост аз не съм го искал, разберете ме, просто се случи, беше просто една целувка, можете да ме вините, да.. но наистина се разкайвам страшно много за случилото се, и искам само да подчертая за да не си кажете "тоя тука какъв е курвар, за какъв се мисли " и т. н и т. н имал съм 4 приятелки, от които само една се оказа истинска и сериозна и с нея връзката ми продължи 2 години и половина, никога не съм изневерявал, никога не съм си и го мислел, винаги съм смятал това за непростим грях.. останалите 3 бяха около 3 месеца връзки и всичко свършваше, когато покажеха истинската си същност, и просто ме оставяха.. както и да е да се върна по темата, и когато и споделих това, не знам с какво сърце тя ми прости, не го очаквах, мислех, че ще ме разкара на секундата, но тя ми показа, че наистина ме обича и аз това страшно много го оцених, и след като и казах тя ми каза нещо, което дълбоко още повече ме разстрой.. каза ми, че пуши вече от 7 месеца, аз понеже съм твърдо против тютюнопушенето и ми беше много трудно да го приема този факт, скрила е от мен такова нещо, а я питах много пъти дали пуши, понеже постоянно преди заварвах запалки в нея, и казваше, че са на тия от класа и, понеже почти целия и клас пушат като комини, от тогава имах едни съмнения, но както и да е.. да знам, моята грешка е непростима и ужасна, но поне имах смелостта да не лъжа момичето и да и кажа какво се е случило веднага след това.. а тя това го е криела 7 месеца, и дори когато я питах дали пуши тя ми отговаряше "НЕ" и ме е лъгала в очите.. сега нещата са по-добре, говорихме с нея на тази тема с пушенето, казах и, че не ми е приятно, не ми е комфортно и тя каза, че ще направи всичко по силите си да ги намали до минимум и въобще да се опита да ги спре.. и аз ще и бъда много благодарен, ако го направи, наистина я обичам страшно много! Съжалявам, ако е много информацията, затова я написах по-дълга за да добиете по-ясна представа за ситауцията! :)

Коментари

1.   Споко пич. Нищо не е станало. Ако никой не каже на гаджето все едно не се е случило. Ама и ти си тъпак. Момата се натиска ти не - гадже та гадже. Като те резне възлюбената ще съжаляваш, че не си я опънал. ;)

2.   Поздравления за честният ти характер! Имаш рядка за днешно време здрава съвест и това оценява.
Постъпил си коректно и отговорно!
Относно пушенето... няма да се откаже толкова лесно. Можеш да я подкрепил с електронна цигара за подарък, може би лепенки за отказване и други варианти. Но ако е пристрастена ще е трудно.
Факт е, че те е лъгала много време за това... и на мен лично не ми допада, че е използвала слаб за теб момент да се "изповяда" и тя.
Това определено не отчитам за коректно- "тъй-като си виновен за нещо, нямаш право да се сърдиш за моя грешка".
Жена съм, но не подкрепям тези "женски" тънкости... използване и/или вменяване на чувство за вина у другият, особено когато/ако е да замаже собствени грешки.
Та... поговорете си малко по-сериозно и категорично от твоя страна за това да речем разминаване, защото за в бъдеще е доста сериозен проблем.

3.   Многото информация нямаше да е проблем, ако знаеше къде да сложиш точки и колко дълги изречения са приемливи!
В момента това не се чете и ще откаже много хора!