Готова ли съм да приключа тази връзка?
Не издържам на всичко това, което виждам. Той не ме наранява, просто... не прави НИЩО. Не излиза с хора, не иска да излиза с мен, не иска да пипне нищо вкъщи. Просто постоянно стои на компютъра и излиза само с майка си и семейството си. Искам да отидем на почивка, той никога не иска. Всяко свободно време сме при техните. Искам да оправим в къщи нещо, той вика да кажа на баща ми. Не си мърда и малкото пръстче да свърши нещо, а постоянно иска нещо от мен. Искам да имаме приятели, той не иска да говори с никого, все никой не му харесва. Той е мъж на около 30 години, а майка му постоянно му прави проблем за това къде ходи, той се изнервя и не иска да ходи никъде. Боже ненормална ли съм, не издържам вече. От около 7-8 години сме заедно, но вече идва предела ми. Нямам сили да приключа всичко, но не издържам вече.

Коментари

1.   Олеле как обичам да утешавам отчаяни женички като тебе! Сълзите им с устни пия! Ама направо, за 2-3 седмици така ги влюбвам в себе си, че името си не могат да кажат после!
Преоткриват любовта, преоткриват младостта, страстта, припомнят си усещането да си желана, обичана и жива... Пътуване до екзотичен остров, файтон или рикша, вечерна разходка по безкрайния плаж, вечеря сред прибоя под лунна светлина, такова обслужване от мургави пъргавелковци, че те карат да се чувстваш като бял човек, като господар... Морски дарове, шампанско. След това - разкошна вечерна рокля, танци. А приз нощта, о-о, през нощта... до пълна изнемога...
След това, разбира се, раздялата с "любимия съпруг" е доста по-лесна. :) Само че при мен понякога възникват усложнения, но се преживяват :)
Чудил съм се дори дали да не го превърна в нещо като професионална услуга. 4-5 съм измъкнал до сега от блатото по този начин. Много ми харесва да правя "бели" и "поразии"! :)

2.   Според мен връзката ти не е започвала изобщо тъй като приятелят ти още е обвързан с мама и очаква от теб ти да си обвързана с тате. По-добре сама отколкото с инфантилно мамино синче. Не ходил никъде и няма никакъв социален живот, за да не му мрънка мама все едно му е първата любовница хаха. Изритвай го да ходи да суче и да ти остане като обица на ухото - ти си жена и имаш право да бъдеш щастлива, обичана и уважавана, както и ти да даваш същото в замяна. Това няма как да се случи, ако сте на мама и тате децата и всяка сеободна минута търчите при тях.

4.   Имате ли деца, женени ли сте? Ако нямате деца и не сте венчани, какъв е проблема?

Впрочем едва в последните години разбрах колко са прави жените да питат къде са истинските мъже. Да истинските мъже сме наистина малко. Просто като гледам какви мухали са се навъдили, лошо ми става. Значи, след като се разведох с първата ми жена, чуках наред,в това число и няколко обвързани несемейни (имам принцип никога омъжена и никога жена с деца) нещастни жени, чиито гаджета бяха точно като описания индивид. Чак тогава осъзнах какви дебилни мъже и какви търпеливи жени има на тая земя. Всички обвързани мацки, с които съм имал краткотрайни връзки се оплакваха точно от липса на внимание, от празните погледи на гаджетата си. Чуках предимно млади мацета, които бяха толкова загоррели, че чак не ми се вярваше, че има мъже, които не ги чукат. Даже първата, с която се срещах около 3 месеца ми казваше: "За тия месеци с тебе съм правила повече секс, отколкото с него за 3 години". След около месец, в който излизахме, тя го разкара, започна да се влюбва доста в мен и реших, че трябва да и охладя ентусиазма. Срещахме се още 2 месеца, просто не бях готов за сериозни неща след развода с първата ми жена. Но поне я освободих от токсичната и връзка. Така се получи с още 3 мацки, които също бяха свестни, но имаха нужда от смелост за да приключат безсмислените си връзки с пълни мухъли. Онова, което разбрах през онзи период е, че има мъже-дебили, които не чукат гаджетата си, висят само на компютъра, пият бира, не си мърдат пръста за нищо, не водят мацките си никъде, дори на обикновени разходки. Не разговарят с тях и реално връзките им ерозират точно заради подобно поведение. Една мацка ми разправяше, че гаджето и гледа порно и прави чикии по-често, отколкото да прави секс с нея. А мацката беше жестока 26 годишна брюнетка и беше доста страстна.

5.   Все едно описваш моят мъж, с тази разлика, че сме с дете. Честно казано не му обръщам внимание вече, живея с него заради детето иначе да съм си събрала багажа. Ако нямате дете бягай, ще стане по-зле с годините.

6.   Как да не си готова да я приключиш като не си я почвала. Твоят приятел явно е инфантилен (чака на теб без той нищо да прави т. е. още се има за бебе, което трябва да бъде обслужвано), обвързан с майка си (излиза само с нея, оставя я да му държи сметка къде ходи и му мрънка, за да прави каквото тя иска) и чака на баща ти да ти се прави на мъж (никой истински и зрял мъж не би отстъпил тази функция на бащата на жена си). Не заслужаваш това, ставай и си заминавай. Като случиш на мъж ще се чудиш как си го търпяла този.

7.   Аз съм мъж на 26, имам приятелка, която е като теб. Иска да излизаме и прочее. Аз предпочитам да си стоя на компютъра, но ѝ удисвам и излизаме. Не мога да я игнорирам. Гадно е. А и искам да се чувства щастлива. Позната ми е ситуацията и да то кажа положението ти не е розово. Виж, опитай се да поговориш с него, ако мислиш, че имате бъдеще. Ако ли не, просто се разделете защото не можеш вечно да живееш така.

8.   Готова си и още как две мнения по въпроса няма Странното при мен е че попадам на боклуци един втори по лош и от първият и започвам да се замислям къде греша. Няма и вятър да отведе този боклук от живота ни. Правилото е желязно късаш хвърлял и продължаваш Време за губене нямаш

9.   Дайте си почивка един от друг. Отиди примерно на море без него. Чак пък късане, без да е направил нищо? Помисли си. И да не те отчайвам, ама има много мъже с такива кусури. Всъщност и коментарите го потвърждават.