Закачат приятелката ми
Постоянно група от биячи закачат приятелката ми и мен съответно. Просто си правят кефа да ме ебават првд нея и съответно да и приказват как искат да я ебат и такива простотии. Обикновено се махаме като дойдат, но някой път вървят след нас и продължават с техните простотии. Приятелката ми съответно не ми дава да им кажа нищо, понеже я е страх че ще ме пребият. Никога не съм се бил и съм сравнително спокоен човек. Живеем в много малък град и всички ги е страх от въпросите индивиди така че няма на кой са се оплача да ги накара да спрат. Казах на родителите ми, а думите им бяха да се махаме и ако тръгнат да правят нещо да си мълча само да не си изям боя. Какво бих могъл да направя? Срещу всичките има множество жалби и са известни колко се бият и тн. Всеки месец има нова история кой са пребили. Какво мога да направя. Наистина не издържам повече и не знам какво бих могъл да направя ако тръгнат да и правят нещо. На 14 съм, въпросните на 16-17. Изключвам жалбите в полицията като вариянт, защото се е видяло че полицаите няма да им направят нищо. Да се науча да се бия също не е вариянт срещу хора, които освен че са по големи винаги са и винаги с 3ма минимум повече...

Коментари

2.   Грешка, голяма грешка!
Само и единствено полиция трябва!
Ясна ми е работата с тези гамени по малките градове.
Отивате всички при началника на полицията. Пускате жалби. Казвате му, че ако не вземе мерки, ще стигнете до София.
И ако наистина не вземе, давате гласност на случая в медиите, свързвате се с министерството на вътрешните работи! Послушай ме, стига с този страх, това е правилният начин! Пратят ли хора от София да разследват, всичко ще се оправи!

3.   Така...
1. Каква е причината за тази агресия към вас? !
2. Ти не можеш да се биеш, не искаш да сигнализираш в РДВР... Тоест как мислиш да се защитиш, себе си, и приятелката си? !
И впрочем... това че са повече от теб, няма абсолютно никакво значение. Другото което е, ето ти един съвет, обикновенно когато човек е под стрес, той взема грешни решения при това бавно, има паника... Тоест, имам предвид, трябва да имаш готов план, как да реагираш в опасна ситуация спрямо тези """ герой"""... Но най добре, се обърни към РДВР, или родители. Успех приятел! :)

4.   Не се закачай. Понякога се случват чудеса. И те ще си намерят майстора. А какъв е проблема да започнеш да тренираш нещо? Споко и ти ще пораснеш и ще им го върнеш!

5.   Чувстват се недосегаеми защото са група, иначе са си най обикновени 16 годишни пръдльовци. Толкова ли не може да събереш една по солидна група от твои хора и да им нашокате канчетата.

6.   От автора: Към номер 5 и 4 не, защото въпросните са емеейци и борци. А ако се запиша някъде да тренирам ще се наложи да е с някой от тези хора...