Вижда се с бившият
Заедно сме от 1 година аз съм на 20 тя е на 22 всичко е екстра обичаме се но тя още подържа контакт с бившият си той и пише звъни й понякога и взима пари назаем. Дотук нямам проблем но вече става прекалено звъни й докато сме заедно разбирам я че го е обичала но и аз имам някакви чувства все пак говорихме затова но изглежда че тя няма да спре да се вижда чува и т. н за изневяра не става въпрос просто мисля че е време да излезне от живота й но ако това не стане мисля аз да излезна от нейният.. какво да правя

Коментари

1.   Това което си написъл ме върна години назад във времето... Аз като твоята приятелка подържах отношения с бившия, чисто приятелски. Имах си нов приятел, но продължавах да се виждам на кафе с бившия и да си споделям с него много неща, също така съм му давала пари на заем. :) Отношенията с бившия приключиха след около 6 месеца след раздялата ни, защото си хвана ново гадже, което много го ревнуваше. Но да вметна, че нашите отновения бяха наистина приятелски и от моя страна нямаше никакви чувства.
Според мен трябва да си търпелив, такива отношения с бивши са до време.

2.   Бившия/та като се навърта е проблем, не само че ще стигне до изневяра ами и до бог знае още какво. Не си подходил правилно още в самото начало вече е късно чадо. Давам ти сценарии през който аз съм минавал: Ходих с едно момиче 3 години любов, емоция квото се сетиш. Разделихме се но продължихме да поддържаме контакт всеки пордължи по пътя си, дойде момента в който тя започна да се кара с приятеля си й познай на кое рамо идваше да плаче. Малко мили думички, малко гушкане, неща който искаше да чуе и свърши под завивките. Като познавам себе си ме е страх да имам доверие на когото и да било. Жените са емоционални създания и когато има някакъв проблем те са много податливи. Бягай надалеч пич, бягай.

3.   Щом вкарва миналото си в настояшето и кажи да избира, миналото или настоящето, среден вариант няма, според нейният отговор, ще вземеш решението си. Аз не толерирам такива контакти, ако е някой нов е разбираемо, но да се мота със някояй от миналото - не, мерси

4.   И аз бях в подобна ситуация.За да съм мила и да няма злоба си писах с бившия дълго време.Отдавна всичко беше приключило.Никакви чувства,никакво желание да се връщаме един при друг.Дори си споделяхме какво ни случва в новите връзки и си давахме искрени съвети.
и новия ми ме хвана,ако има нещо за хващане там.не съм трила хронологии защото не съм се чувствала гузна или застрашена.
и скандали глупости и скъсахме дори да му обяснявах че е чисто приятелство и за мен най-голямата глупост е да се върнеш при бившия.
и сега съм сама но не ми пука.Даде ми се добър урок
авторе,следи я какво си пишат,защото може все още да има чувства,но ако няма чувства между тях не я притискай да си блокирва контактите.По добре да си чати с бившия който не обича от колкото с някой нов с който да се появи тръпка

5.   Винаги има и още нещо ако няма то е възможно на 99% а това, че толкова и пука (пари, звънене и т. н ) на нея и пука, за нея не е минало това не е минало, и твърде лесно може да стане бъдеще. И аз така исках приятелски отношения с бивш "нямаше нищо" ама свърши в леглото и не, защото съм такава или от онзи тип а щом още се търсят чак пари твърде много е пука и, и не е ок. Лесно може да стане нещо просто не е номер 2 също е дал пример така, че правилно мислиш или те приключват или ти с нея друг вариант няма като жена бих развивала теории на приятеля си, че е възможно да няма нищо, но не е опита ми го доказва многократно не и не ама идва момент, и хоп а тези който са в миналото са си там. Тя му обръща твърде много внимание важен е ако те устроива да сте двама ок :)

6.   Според мен зависи колко чести са контактите. Ако се случва веднъж на няколко седмици мисля, че няма от какво да се притесняваш, но ако е всеки ден или през ден - бягай далече.

7.   Автора: Пишат си често всеки ден в това съм сигурен за виждане не знам най много 1-2 в месеца интересното е че и казах че не ми е приятно но нищо затова реших и аз да си пиша с който искам няма да се подригава с мен

8.   Ох и аз не разбирам тези приятелства с бившите... Обичала го е ок, но вече една година сте заедно, какво имат да си говорят? Ако разбера, че приятелят ми така си общува с бившата и не желаеа д спре, просто ще се разделя с него.