Аз съм една нещастница
Момиче на 18 години съм.... След дълга връзка, която беше трудна, защото преживях много и минах през много неща. Колкото хубави неща имах с този човек толко и лоши имах, а и дори лошите, негативните наделяват. От месеци съм сама, но с който и да се видя не вървят нещата. Може би защото това момче ми бешд първия и трудно се забравя, а след него спах с още двама, но само заради секса, а не чувства. Започнах да излизам с едно момче почти всяка вечер ходихме по ресторанти и той се държеше страхотно, но от една седмица не ми е писал. Имам чувството че ще си остана сама. Не искам да оставам сама. След няма и месец ходя в София там ми е единственото спасение. Друг живот, други хора и првживявания!!!! Съвети

Коментари

1.   Трябва да я караш малко по-спокойно. Не ти е дошло времето да се задомяваш, че да се притесняваш, че ще останеш сама. Учи, работи, развивай се, забавлявай се, за да можеш когато дойде времето за създаване на семейство, ти да имаш какво да предложиш от своя страна. Не е нужно да се насилваш да излизаш с други. Не винаги това е начинът да забравиш някого. Трябва известно време да си сама, за да усетиш какво е да живееш собствения си живот, а правилният ще видиш, че ще дойде, когато най-малко очакваш и ще ти завърти живота на 180 градуса. Но до тогава обърни внимание на себе си.

2.   Точно последните ти две изречения. А ти си на 18 няма да останеш сама колко момчета ще има...
Аз съм на 19 така, че горе главата сега ти е тъпо, но ще срещнеш някой специален и ще се влюбиш пак не пришпорвай всичко, а и нов град - супер.