Невъзможната любов!
Аз съм на 18 години. Да! Знам! За мнозина ще е странно, за други глупаво, но аз съм истински влюбена.
Всичко започна преди четири години. Всеки би могъл да си направи простата сметка, че съм била на смешните 14 години. Видях го на детска дискотека :) и нещо в мен се запали. Беше невероятно усещане!!!
Тогава доста ме беше срам и не се запознахме, но разбрах как се казва от момичета до мен.
Оказа се, че той е доста интересен и е от така да го наречем ЕЛИТА сред всички нас (м-у 14 и 18 годишни).
Беше с три години по-голям от мен, което ще рече на 17 :).
Ще прескоча купища подробности въпреки лаконичния ми стил на писане...
Намерих му номера и започнах да му клипвам. Той написа смс, с който да ми покаже, че съм една от многото, към които не би проявил интерес, освен ако не съм сладуранка на неговите години, която лесно би отворила крачета и устенца пред БОГА-самият той.
Аз пък проявих своята оригиналност и му привлякох вниманието с очаривателен, кратък и изискан смс. Той просто клъвна... и се започна...
Той много искаше да се видим, но аз все си намирах причини да не мога :).
Така мина една година само в телефонни разговори, смс-чета и нищо друго.
По едно време се забравихме. Аз си намерих приятел-Сашо, с когото бях 8 месеца, той ми беше първият, но се разделихме, защото разбра, че си пиша с някого другиго и че не сме безразлични.
Да! Това беше същото момче, бяхме вече и двамата пораснали с по една година. И пак се започна - смс-и, разговори, но не се видяхме.
Започнах много сериозно да се задълбочавам в тези мои чувства, толкова силни, задушаващи дори.
Реших да споделя с баба ми, когато и бях на гости на село. Оказа се, че с него сме от едно село. Аз вече знаех това. Баба ми е била учителка там дълги години и се сети, че това е син на нейна ученичка. По-интересното беше, че тази нейна ученичка и моя баща са били заедно. По м-у им станало нещо, след което не си говорили и никой никога не споменава нищо.
Родителите ми разбраха по кого си падам и започнаха да ми забраняват всякакви контакти с него. За някои неща бяха прави - той беше лошо момче, не го отричам. Просто не беше за мен, но нашите полудяха не за това, а като разбраха, че е син на някакво си гадже на баща ми от младините.
Започнах да сменям номера, той ги намираше...
Аз не се дърпах особено...
Тогава направих голямата издънка.
Бяхме си на село. Аз имах приятелка, с която излизахме и се виждах с НЕГО. Те двамата обаче доста се сдушиха. Той я наеба, а аз глупачката разбирам по най-тъпия начин. Това го пропускам, но бях неизмеримо наранена.
Реших да си го върна и си легнах с приятеля на моята приятелка. Да- тя си имаше приятел, но реши да се чука с моя любим.
Когато реших да си отмъщавам, бях изпълнена с ярост, с омраза. Тогава, секунди преди да стане, се осъзнах и премислих. За нещастие човека реши да стане доста груб, след като разбра, че не искам. Сцепи ми веждата, счупи ми китката, насини ме хубаво цялата ...
После реши какво да казва пред другите. Моята "приятелка" се оказа курве и аз доста намазах от нейната слава, особено след глупостта, която свърших.
Човекът, моят любим, ми прости, без да знае истината. Не мога и до днес да му кажа.
С него тази година, за първи път се целунахме. Тoва ни беше първото докосване :).
Аз обаче се побърквам, защото той wече е на 21. Работи и учи в град на Черноморието ни. Аз доста полудях по него, а и си полудях след случая с...
Започнах да му звъня като наистина луд човек. Не го оставях. Накрая ми призна, че го отблъсквам. Аз не мога да го изтрия от съзнанието си.
Как да се отърся от тази мъка, от тази липса на надежда??? Спрях да се храня, само спя и сънувам него. Живея за него! Защо не е така и за него? Къде греша и как да поправя грешките?
Пробвах с други, с много други. Нищо! Крайно време е да сме заедно. Преди ни пречеха родителите, после разстоянието, после пък изневерите (не сме имали връзка, но се брои), а сега пък съм луда. Какво да правя???

Коментари

1.   Откажи се мила. Щом той за 4 години не ти е обърнал внимание какво очакваш занапред. Че той ще дойде при теб и ще ти се хвърли на врата да ти каже колко те обича. Не се залгвайи не се самоизмачваи НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА. Живота продължава, а ти си млада можеш да си намериш някой, който да обичаш много и който да обича теб.

2.   Не мога да претендирам, че съм компетентна, но според мен най-голямата тръпка е дошла от там, че ти е забранено да го виждаш. След това един съвет от мен /това вече е от личен опит/ - колкото повече се натрапваш и изискваш от един мъж, той толкова повече се опитва да избяга. Чувства се вързан и се опитва да се освободи и обратното, колкото повече не му обръщаш внимание, толкова повече той тича към теб!
Според мен обаче трябва да го забравиш и да гледаш вече напред.
В никакъв случай не е лесно, не казвам това, но само ти можеш да го направиш!
Надявам се да съм помогнала поне малко

3.   Ако някой ти каже,че времето лекува - не му вярвай.Времето задълбава болката и те прави безчувтвен към всичко друго освен към любимия.Моя съвет е да го оставиш сам да реши дали иска да бъде с теб, а ти да имаш търпението да изчакаш това му решение без да правиш прибързани действия, като изневери,женитба на пук на него и т.н. Не му се натрапвай, но не стой и прекалено настрана!Прави малки, мили и невинни жестове, които да му показват обичта ти към него.
Желая ти успех!

4.   На 18 години живота изглежда по един начин, на 21 - по друг, на 35 се гледа от съвсем друг ъгъл.Според мен обаче трябва да го забравиш и да гледаш вече напред.
Не се залгвайи не се самоизмачваи НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА. Живота продължава, а ти си млада можеш да си намериш някой, който да обичаш много и който да обича теб.

5.   Не знам какъв съвет да ти дам, защото и аз съм в почти същата ситуация. Но държа да знаеш, че те подкрепям, и то адски много.

6.   Наистина е по - добре да се откажеш, той е един боклук.. просто като чета това, което си написала разбирам, че ти много го обичаш, но той не го заслужава. Опитай се да намериш наистина истинската си любов и ти пожелавам никога да не те нараняват така.
Успех! :)

7.   Всеки ще ти каже да го забравиш... и са прави, но донякъде. Само хората които имат този проблем знаят какво е чувството. Не си заслужава повече да страдаш за него. Колкото и да ти е трудно ТРЯБВА да го забравиш. Замисли се.. ти си направила всичко каквото е зависело то теб, но той просто не го е оценил. Остави го няма какво повече да направиш. Само знай, че някой ден всичко ще му се върне. И той ще се влюби безумно, никой не е застахован от такова нещо. Ще съжалява... А ти си гледай живота ... не е 1вия нито ще е последния. Успех!

8.   От първия смс който ти е написал е трябвало да разбереш че е плейбойче.. Но пък ако точно такъв е твоя тип, само тогава те разбирам :)

9.   И аз имах същия проблем, но в един момент просто ми омръзна и се отказах. Сякаш се изключих изведнъж... и се убеждавам че всичко е до нагласа. Всичко е вътре в нас и сами предизвикваме някои неща. Като видях, че моя човек не ми обръща вниманието, което исках от него, ми беше криво в началото. После си казах, че няма смисъл, щом в рамките на няколко месеца не се получиха нещата. Забраних си да го търся, да му пиша... изобщо всичко. Дори започнах да излизам с друг интересен мъж и не щеш ли старата ми тръпка започнала да разпитва дали нещата между нас с другия са сериозни и разпитвал кой е той и така нататък. Мисля, че 2 много добре е обяснил ситуацията, отнася се 1 към 1 и за мен. Предполагам след време и твоя господин ще съжалява за пропуснатото, но разбира се на теб вече няма да ти пука... това е живота!

Doriana