Нов колега...
Здравейте!
Пиша тук тъй като вече съвсем се обърках. Имам си приятел 7години по-голям от мен. (Ако са важни моите години - 20). От две години сме заедно.
Обаче сякаш всичко е изчезнало между нас тръпката абе всичко. Той излиза отива на работа няма целувка за чао, може дори и да не ми обърне внимание и на вечеря.
За секса под всякаква критика... Веднъж, два пъти на няколко месеца. Колкото и да искам от него той още преди да съм започнала каквото и да е ме е отблъснал с думите, , Изморен съм, махни ми се от главата”... Както и да е... примирила съм се с всичко...
Скоро започнах нова работа. Скоро, скоро два месеца.
Предимно мъжки колектив.
Още като отидох на интервю едно от момчета ме гледаше как да кажа с „блясък в очите”. Още на същия ден ме пуснаха пробно.
Започнах и т. н.
Обаче постоянно търси погледа ми, разсмива ме, говори ми толкова мили неща, как съм се изчервявала, колко съм била сласка, че няма как да не остана поласкана...
По-стечение на обстоятелствата три нощи подред бяхме заедно нощна. Приключваме си задълженията до към 02. 30/03. 00ч. седнахме говорихме за животи си. Кой какво преживял.
Колегата обаче пък толкова откровен, че си казва всичко.
Предразположи ме.
И почнах да му разказвам и аз. В, един момент ми стана тежко и се разплаках.
А той ме гушна. (Почувствах се защитена, почувствах се разбрана).
Понеже работим на бензиностанция и през цялата нощ си има по един двама души. Зарежда автомобилите, но си ме търси на касата...
Чудя се сега дали не сгреших, че не се дръпнах от прегръдките му. Но беше толкова хубаво. Не бях се чувствала така скоро.
Сутринта, като дойдоха да ни сменят изчакаме да си тръгнем заедно, изпрати мена до автобуса.
Незнам дали не сгреших? :/

Коментари

1.   Ще сгрешиш, ако останеш с настоящия си „приятел„.

2.   Здравей, не мисля че си сгрешила, няма нищо лошо в това да изпиташ някакво привличане или симпатии към друго момче. Колкото до приятеля ти мисля, че трябва да го зарежеш, но в никакъв случай не му изневерявай, докато сте заедно... 1) защото ако искаш да започнеш нова връзка усещайки, че тази не върви никак на добре, просто седнете на една маса и спокойно без да се карата му обясни всичко... 2) никой човек, който притежава дори малко "достойнство" не заслужава така да постъпят с него. Дано съм ти помогнала малко, изборът си е твой. Успех!

3.   Вместо да търсиш другаде утеха и закрила, защо не се фокусираш върху собствената си връзка? Ако ти пука за човека до теб, ще направиш така, че да говорите по-често за живота ви заедно и кой какво иска, да споделяте проблемите си и да ги решавате заедно. Разбирам, че липсата на ласки не ти се отразява добре, но може приятелят ти да има някакъв проблем в работата или проблем от друго естество и това да искаш секс и тръпка от него да не му е особено приятно в случая. Изясни се сама със себе си и реши дали искаш да бъдеш с този човек и говори с него. Не си губете времето взаимно.

4.   Веднага се махай от сегашния ти приятел, ако уважаваш живота си. Егати глупака. Кой знае, един ден, като си имате деца, вече тогава той ще те махне, щом се държи така студено от сега. Дори и да не стане нищо с колегата ти-махни се от този човек, с когото "ходите" в момента.
Поздрави, Алекс.