За лъжите и защо изобщо са нужни?
Чудя се и не мога да си отговоря, защо му е на един мъж да дава обещания на жена, която дори не очаква това от него. Срещах се с мъж, харесах го, той ме хареса, всичко изглеждаше да потръгне нормално. Аз не търсех нищо сериозно. Исках само да си прекарваме добре, да се забавляваме. И знаех, че и той това иска. И си прекарвахме добре, обаче... той ме обсеби, постоянно ми пише, обажда ми се, говорим си по 2 часа по тел, кани ме на обяд, след това на вечеря, а след вечерята ми пише, обажда се... говори ми колко съм специална. Как не е срещал такава жена. Иска да му ставам жена, да му родя дете. Постоянно постоянно ми се обяснява в любов. И аз започнах да мисля за него постоянно. Разбърках си живота от мисли по него. И като видя, че съм хлътнала и спря. Спря да се обажда, спря да ме кани. Каня го аз, той приема, после отказва. Изпусна се, че има други жени. Няма лошо, ако иска 100 да има. Но да не ми се прави
че съм единствена. Егото ли иска да си чеше? Фен клуб ли си прави? Защо е целия този театър, като така и така щеше да има секс? Защо трябва да ме заблуждава, че е влюбен, че да хлътна и аз? Щеше да е много по приятно без тези силни чувства. Азне искам да мисля за него постоянно, защо не пише, защо не се обажда.. и за това смятам да прекратя всякакви контакти с него. Но следващия мъж който започне да ми се обяснява в любов сигурно вече направо ще му прасна един в лицето.

Коментари

1.   Ами казва ти това което искаш да чуеш и видиш, нали това ви харесва да сте желани и ценени. Много добре Ви влияе на психиката първо да Ви покажат че сте желани и после да се отдръпнат и вие психясвате и ставате кон с капаци както в случая. Има два варианта:
1. Или е имал интерес и вече се е появила някоя друга и съответно към теб нищо,
2. Или умишлено те манипулира за да му паднеш в краката

3.   Спрял е не защото си хлътнала, а защото не е имало секс. Пробвал е, черпил е и като не е имало нищо е спрял. Казваш "секс щеще да има" Щяло да има ? Кога ? Свирни му една и пак ще почне ;)

4.   Ами човека се е надявал на връзка, а ти курвата само си го използвала. Върви някъде другаде да си избиваш комплексите относно нас мъжете...

5.   Защо точно този мъж? С какво те привлича? Ако е само за секса има и други мъже...
Спри всякакъв контакт с него. Не му давай повод да си мисли, че може да си играе с теб.