Все прибързвам
Здравейте!
Имам проблем с отношенията ми с момчетата. С последните ми 3 приятеля все аз бях тази, което правеше първата крачка. Ако не бях аз нямаше изобщо да се познаваме. После тръгваме да си пишем до 1 месец са луди по мен и много напират за връзка. И аз решавам да им дам шанс защото първо ми трябва компания като се прибирам в България и второ ако не тръгна с тях ще си останем приятели или може би характерът им няма да ми хареса и затова се придържам към точка 1. Обаче в последствие се оказва, че характерите ни наистина не си пасват и се разделям с тях. И всеки път си казвам "изчакай малко, опознай ги, че тогава тръгвай с тях" обаче хич ен мога да се въздържа. То дори не ми е за секса, искам някое момче дето да си се натискаме, излизаме и т. н.
И това мое избързване си е голям проблем, все си мисля че трябва да минат поне 2 3 месеца чат и разговори преди изобщо да се видим наживо.
Не знам какво да правя. Ако можете да ми помогнете или дадете мнение ще съм ви много благодарна!!!

Коментари

1.   Да си се натискаме.... хахаха, не мога повече.

4.   Глупости на търкалета. Това 2-3 месеца чат преди среща на живо е абсолютна грешка. Дали ще се чукате на първа среща или след 2 месеца е друга тема, но срещата на живо трябва да е колкото се може по-рано. Може да се срещнете веднъж и следващия път да е след 1 месец чат, но отлагането на реална среща гарантира, че нищо няма да стане накрая - освен ако и двамата не сте някакви маниаци.

5.   Ти не искаш приятели, а искаш да се натискате за компания като си идваш в България - може и аз да не съм в час с новите тенденции във връзките ама това пък, че иначе няма да си говорите и т. н. което каза ако не станете гаджета е пълна лудост и ти на всеки така да угаждаш не ми е много нормално. Не бъди лека и лесна не е модерно освен ако нямаш намерение да ставаш някаква плейметка с 20кубика силикон :) осъзнай се.