Изневеряваш ли ми?
Здравейте, аз съм момиче от голям град и имам следния проблем. Знам, че има много такива теми особено напоследък, но моята е малко по различна и имам нужда да споделя с някого. Бяхме в парка сами с моя приятел и се бяхме излегнали на одеало за пикник. И той чу странен звук и отиде да провери като си остави телефона при мен. И аз погледнах наскоро с кого си е писал ( С основание, защото не е имал нито една приятелка, на която да не е изневерил ) и видях, че третият човек с когото си е писал е някакво момиче и той й е писал дали искала да се видят и й е пращал сърчица и целувки, а тя му е казала че е на море, но после можело да се видят. А на 15 август си е писал с бившата си приятелка, но не знам точно какво. После му потърсих сметка за видяното и той се оправда за чата с първото момиче с оправданието : - Мой приятел искал да проверя гаджето му дали не му изневерява и аз се съгласих! . На мен тази история не ми се вярва да е много истинска. А за втория чат бившата оправданието му бе следното: - Тя ми е писала но аз само и виждах съобщенията, но не отговарях. На следващият ден му взех пак тайно телефона и всички чатове бяха незнайно как изтрити. На мен това ми се струва съмнително, а на вас.
Благодаря ви за това, че се спряхте да прочетете и научите моята история. Моля модераторите да публикуват историята ми!

Коментари

1.   Ако хвана някоя да ми рови из телефона без да съм и позволил изрично направо я пращам да пасе трева ;) Особено ако сме на одеалце в парка ;)

2.   Хех, какви "приятели" сте изобщо? То си е направо война и надлъгване вашето.. :)
Я въобще не се занимавайто най-добре!

3.   Изневерявал на предишните - ще изневерява и на теб.
Явно има защо да ги изтрие иначе щеше да ти покаже на кой приятелката, чата им с него или все нещо просто лъже те и ти го виждаш :) Избора е твои, той можеше да ти покаже че само тя е писала и т. н. а не да трие наблюдавай малко и се убеди сама, а после го зарежи.

4.   Много странно наистина. Какво ли може да е....

6.   Човек реши ли да изневерява ще го направи, така че ти с твойте действия се самобичуваш. След като знаеш че изневерява с кой акъл си с него. Аз така прекарах 3 години от живота си с човек който можеше да си легне с всеки стига "да става". Е рано или късно се стигна до изневяра и година по късно още не мога да си върна сринатото достойноство. Да не говорим, че вече нямам доверие на никой самата случка ме подтикна да си слагам маски.

7.   Май си много глупава? И изобщо какво те интересува дали ти изневерява след като е сигурно - или просто така, защото си чувала че жените не обичат да им изневеряват. Все едно се водиш с бивш затворник и се възмущаваш, че са го прибрали в полицията - ами закономерно си е.

8.   Какво като ти изневерява? Нали те води в парка и прекарва време с теб? Ако искаш верен мъж, хвани си някой мухльо.