Какво иска??
Здравейте,
Пише ви едно момиче, което е раздвоено. От няколко месеца си пиша с момче, което е от друг град и около 10 години по-голямо от мен. Постоянно ми праща целувки и снимки и ми казва, че много ме иска и ме пита кога ще се видим. Един ден ме пита дали искам да се видим след работа, но така и не се уточнихме точно къде и кога. След това, една вечер ми предложи да се видим директно на хотел ако искам. Разбрах каква му е целта и му казах да ме остави. Спря да ми пише за около месец-два и сега пак започна, но не ме насилва да излизаме. Хубаво момче е и наистина ми се искаше да се получи нещо по-сериозно. Иначе никога не се е интересувал от някакви подробности за живота ми, само ме беше питал с какво се занимавам.
Според вас само секс ли иска?

Коментари

1.   Абе, сигурна ли си че е той на снимките? Обикновено "хубавите момчета" искат и получават секс по друг начин...

2.   Ти пък. Не иска само секс. Ако и почерпиш нещо няма да се дърпа.

3.   Да.

4.   Нищо друго освен секс правилно мислиш и не знам защо се правиш, че не разбираш как стоят нещата.
Миличка човек който не иска само секс се интересува от всичко свързано с теб иска да се видите навън, на кафе той директно хотел? Е какво иска да пробва тоалетната им ли, или да хапне и пийне в хотела? Много ясно, че нещо с теб а ако е обвързан, женен вие не сте се виждали поне да сте и тогава да иска, а така той си показва какво търси. Не си затваряй очите за видимите неща иска ти се ама не е това което ти се иска на теб.

5.   Да, иска само секс, ти като човек не го интересуваш
Помисли си добре дали искаш да имаш нещо общо с подобен отпадък

6.   Разбира се, че иска само секс.

7.   Какво означава момче, 10 години по-голямо от теб? !? ! Искаш да кажеш МЪЖ? Ти щом се смяташ за момиче, на колко си, на 15-17? Айде проумей защо ти го пиша това - един мъж какво би могъл да иска, според теб? Престанете да смятате пълнолетните мъже и жени за момчета и момичета и си дайте реална представа за сексуалните навици на мъжете. След като го възприемеш като мъж, ще добиеш реална представа кво иска :Д Ако още се чудиш, то просто се хвани с някой 9-ти клас или 8-ми.

8.   Авторката:
По принцип съм наясно, че най-вероятно е само за секса и му казах, че си търся сериозно момче. Знам, че е имал 6-7 годишна връзка до преди една година и ми каза, че и той си търси сериозна приятелка. А така както сме от различни градове малко трудно ще се получат нещата.

9.   Нали уж имате вътрешна интуиция и можете да предусетите накъде вървят нещата? Или това е само за тези, дето не знаят как да подходят към една жена.

10.   Ако си под 20 и още повече, ако си в гимназията още, не се занимавай. 27 годишен няма работа със 17 годишна, освен ако не е много закъсал за секс. На тази възраст още не си оформена като личност и не знаеш какво искаш, кое е лошо и кое - добро. Бях в 11 клас, когато се влюбих в 28 годишен и говоря от личен опит. Просто, колкото и да е силно привличането между вас, сте на съвсем различни житейски нива и няма как да се получи нещо сериозно, както се изразяваш. Плюс това за него ще е лесно да те манипулира без дори да се усетиш. Поканата да отидете на хотел е със съвсем ясна цел - иска секс. Но се замисли защо се занимава с толкова по-малки момичета от него, че и от друг град.
Ако не си ученичка и все пак толкова го искаш, предложи му да се срещнете на неутрална територия за един ден. Изберете град, който е удобен и за двамата и се вижте там през деня, без хотели, нощувки и прочие. Ако той наистина има сериозни намерения, в което силно се съмнявам, ще иска да прекарате време заедно дори без секс.
Но ако нямаш опит с мъжете и си малка, демек на 17-18-19, няма смисъл да се буташ между шамарите. Първите ти контакти със срещуположния пол е хубаво да са с твои връстници, момчета, които няма да те изчукат и зарежат, за да не се травмираш за в бъдеще. Послушай ме, минала съм през същото.

11.   (8) - като почнете с тия "сериозни" приятели - все едно договор с нотариална заверка подписвате :)