Бързо привързване
Здравейте, аз съм на 20 години и в момента съм на бригада в Шотландия. Тук срещнах едно момче, което започна да ме търси още от идването ми тук. Аз в началото не му отговарях на съобщенията и не му отвръщах на вниманието, което ми даваше. После стана така, че той беше преместен в моята група и започнахме да си говорим по време на работа, флиртувахме, и наистина имаше искри между нас. Само, че отведнъж той спря да ми пише и да ме търси, на полето не ми говори, все едно не ме вижда, в момента се чувствам все едно съм с разбито сърце, колкото и да е глупаво, боли ме много, може би това, че спря да ми обръща внимание ме наранява толкова много, цялото това безразличие. Между другото има една жена, която е супервайзър, тя изобщо не е привлекателна и има мъж и дете и въпреки това е обсебена от него, по цял ден стои в неговите редове и му говори, той сам ми каза че само тя го търси и той въобще не би я пожелал. Имам опасения, че тя е създала някаква интрига, защото тя знае, че той ме харесва(ше). Сега му писах и ми отговаря през много време. Това е всичко, чувствам се много зле, и повече за себе си, за това, че се привързвам и се влюбвам толкова лесно, често в хора недостойни за мен. Може да Ви се стори глупаво, че споделям това, но исках да споделя с някого. Казах на майка ми, тя не ме разбира, казва, че винаги си харесвам боклуци. Благодаря на прочелите и ще се радвам, ако споделите мнение.

Коментари

1.   Мама винаги знае по-добре. ;)

2.   Това че той евентуално не изпитва нищо към теб не го прави недостоен, но всички момичета споделяте подобно мислене.

3.   Много правилно те е разбрала майка ти даже!

4.   Ти самата си сбъркана... Първо не си му обръщала никакво внимание, после когато са го изместили при теб някак си си забелязала, че има искри между вас? Оле... Ами радвам се че те зарязал, явно с нещо те е омагьосал, че да се ''влюбиш'' в него, пари предполагам. Дано не те потърси повече.

5.   Не се занинавай с тъпи копелета! Това е моят съвет. Когато пораснеш ще разбереш, че няма смисъл от повече думи по темата, пък да ги мислиш, тия идиоти - въобще не си заслужава!
Само не ставай като тях, те са нисши, заслужават презрение и нула внимание.
Разпознават се.... То, просто им личи, макар, че някои са големи лицемери.

6.   Значи докато въпросният младеж ти е обръщал внимание, ти си се павила на приятно разсеяна и не си отвръщала въобще на закачките. Сега когато явно му е писнало да се занимава с теб изведнъж пак ти си потърпевшата, а момчето даже се е превърнало и в "боклук" в очите на майка ти. Май каквато майката, такава и щерката. Правилно се е ориентирало момчето да бяга от такива като теб (и без да знае е отървал и още едно зло - твоята майка).

7.   Първо не му отговаряла на съобщенията и не му обръщала никакво внимание, ама като получила същото след време - реве. Типична attention whore...

8.   Попитай го директно дали има някакъв проблем и защо вече не общувате така често, както преди? Ако отклони отговора или не направи на разсеян, не се занимавай повече, не си заслужава. Интриганти винаги ще има, но всеки има глава на раменете си и би трябвало да ги отсява, а щом той не може, значи не си струва.