Новата ми приятелка е наранена от бившия й
Здравейте,

От скоро време имам нова приятелка, една година по-малка от мен, която открих в сайт за запознанства. Не очаквах, че ще намеря нещо сериозно в сайт за запознанства, но се оказа, че можело да се намери нещо, стига да подходиш по правилния начин при търсене и заговаряне.

Момичето е от друг град. Преди това е имала друга връзка от разстояние, от която е наранена. Притеснява я това, че не й се обръща внимание като приятелят й е от друг град.

Бившият й я е излъгал също, че през отпуската й ще ходят на почивка. Така и не дошъл и тя се огорчила. Точно тук чашата преляла и се разделили.

Все още е наранена от предишната й връзка и е рано за първата ни среща. Надявам се да я спечеля. Знам, че няма да е лесно. Трудно се печели момиче за връзка, от опит го знам.

Според вас как да постъпя най-правилно? Не искам да я наранявам и да допускам същата грешка на бившия й.

Още не съм казвал на майка за новата ми приятелка, но има време. Като разбере и не знам какво ще каже.

Мисля да изкарам шофьорска книжка за кола и да си купя стара кола, че да мога по-бързо да отивам до нейния град и по-бързо да се връщам, вместо да ползвам влакове и автобуси.

С нея работим и само през почивните дни можем да се виждаме. Тя и аз искаме да имаме деца един ден. Млади сме с нея. Тя е на 26, а аз съм на 27.

Признавам си, това е първата ми любов. Преди това не съм имал връзки с жени, нито съм ходил по проститутки или компаньонки.

Като заключение искам да пожелая и на останалите самотни хора да си намерят подходящ партньор. Намира се, само трябва да вярвате и да търсите.

Успех!

Коментари

1.   Предложи и брак. Снимка на пръстен, снимка - ти на колене с пръстена и така нататък като по филмите ;) Така със сигурност няма да я разочароваш. ;)

2.   Ти как реши, че тя ти е приятелка, след като вие още не сте се виждали???

3.   Зарежи я тая. Щом се е навила да ходи с теб без да те е видяла значи няма никакъв вкус ;)

5.   1 - Вие сте над 25 години.
Пораснете, моля ви!

Тя, не е имала връзка, не и реална, с чувства, с физически контакт и т. н.
Била наранена? !
От какво? Че някой си отказал среща с нея, и какво от това?
На всеки се случва, това не трябва да е проблем, а амбиция за продължаване напред.
Не е рано за първата ви среща, защото сте възрастни хора, за кога да чакате? Като станете над 30 години ли?

"Трудно се печели момиче за връзка, от опит го знам" - думи на автора...
Нали не си имал никога връзка, как от опит пък сега го знаеш?

2 - Живееш в собствен си свят.
Връзките по интернет могат да бъдат успешни и неуспешни, но ако с години опитваш и удряш на камък, то е време да влезнеш в реалния свят.
Да се виждаш реално с жени, поне тогава ще разбереш кое е истинско, та да не си губиш времето и годините.

3 - Зарежи тази жена, тя е прекалено интроверт според мен.
Намери нещото, за което си струва да живееш и да се бориш.

Успех!

Ж. 20